hkhk
Оголошення про грантовий конкурс

ПРООН за фінансової підтримки Королівства Нідерландів розпочинає Конкурс малих грантів для неурядових організацій та груп активних громадян у громадах-партнерах Донецької області, з метою забезпечення громадської безпеки та адвокації прав уразливих категорій громадян, в першу чергу в громадах, які...

gggkkgk
Стан закупівель ліків за програмами дорослої та дитячої онкології та онкогематології

Київ, 22 травня 2017 року – Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) та Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні повідомляють про актуальний стан закупівель за програмами закупівлі хіміотерапевтичних препаратів, радіофармпрепаратів та препаратів супроводу для лікування...

Новий конкурс бізнес-грантів запланований на кінець червня 2017 року

Конкурс бізнес-грантів Програми розвитку ООН спрямований на підтримку як переміщених осіб, так і місцевого населення Донецької та Луганської областей. Мета програми – стимулювати розвиток бізнесу і самозайнятості місцевого населення, особливо у регіонах, які найбільше постраждали від конфлікту.

gffhfghh
Міжнародні закупівлі виводять нові медикаменти на український ринок: приклад медикаментів за програмою трансплантації

Київ, 23 травня 2017 року – Міжнародні закупівлі не тільки знижують ціни, які платить уряд за закупівлі добре знайомих медикаментів, а й забезпечують українських пацієнтів новими лікарськими засобами, раніше не присутніми в Україні. Поточний перелік зареєстрованих лікарських засобів в Україні...

Мережа “Імпакт Хаб” і ПРООН запускають цьогорічну програму Accelerate2030

Мережа «Імпакт Хаб» (Impact Hub) і ПРООН оголошують про запуск другого циклу програми Accelerate2030 – міжнародної транскордонної програми для підприємств, що працюють в інноваційній сфері. Цього року заявки на участь у цій унікальній програмі можуть подавати підприємства з 17 країн, включаючи Україну.

Звіт: Україні потрібно надати підтримку малому та середньому бізнесу через великі банки

Згідно зі звітом, який було підготовлено Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій на замовлення ПРООН у березні цього року, нещодавно націоналізований ПриватБанк та державний Ощадбанк могли б стати ідеальним каналом для забезпечення фінансування на Донбасі.

Парламенти: бастіони демократії чи елітні клуби?

У сучасному світі парламенти відіграють провідну роль у багатьох дискусіях про те, як має функціонувати демократія. Парламенти знаходяться в центрі демократичного суспільства, але водночас, у багатьох країнах вони перебувають у нижній частині рейтингу установ за рівнем довіри громадськості. У різних країнах світу громадськість має серйозні очікування, що демократія буде здійснюватися прозоро, але так само спостерігається все більше спроб маніпуляції громадською думкою для підриву демократії. Колонка Джонатана Мерфі, керівника проекту ЄС-ПРООН «Рада за Європу», ПРООН Україна

Індекс соціальної єдності для східної України (USE)

Щорічне опитування, яке вимірює рівні соціальної єдності у східній Україні – незабаром будуть готові результати для інформування ухвалення рішень державної політики та планування необхідних рішень.

[ВІДЕО] Конференція ПРООН щодо громадської безпеки і правосуддя

Конференція ПРООН на тему громадської безпеки та правосуддя, яка відбулася 24-25 квітня у м. Кремінна та 26-27 квітня 2017 р. у м. Святогірськ, зібрала разом біля 200 представників громад, місцевої влади, судової системи, поліції, ЗМІ та громадських організацій із Донецької та Луганської областей. ПРООН представила основні результати свого дослідження «Правосуддя та безпека: перспективи громад у трьох областях» (Донецькій, Луганській, Житомирській) безпосередньо на місцях. Основною частиною конференції було обговорення викликів і проблем, а також пошук шляхів покращення громадської безпеки та правосуддя в східній Україні, що постраждала від конфлікту.

Коли інформація дає владу: Як платформи відкритих даних допомагають пацієнтам отримати ліки

Заступник директора ПРООН аналізує, якого прогресу було досягнуто в реалізації реформи охорони здоров'я за останні два роки.

Громадянське суспільство оцінює зусилля України в області прав людини напередодні періодичного огляду ООН

У листопаді 2017 року Україна представить свою національну доповідь на розгляд Раді з прав людини ООН у рамках 3-го циклу Універсального періодичного огляду (УПО), який дає можливість для кожної держави-члена ООН заявити, що вони зробили для поліпшення ситуації з правами людини в своїй країні та виконання своїх зобов'язань у галузі прав людини.

[ВІДЕО] Молоді активісти з Донбасу в Івано-Франківську з навчальним візитом

Група молодих представників громадських організацій Донбасу вирушила в навчально-ознайомчу подорож до Івано-Франківська. Тут вони зустрінуться зі своїми колегами з громадської організації Тепле Місто, які успішно працюють над розвитком цього західноукраїнського міста. Візит відбувається в рамках програми навчальних поїздок, яка була розроблена для того, щоб представники громадського сектору отримували знання, навички та ділилися досвідом із колегами з усієї країни. Головна мета заходу – надихнути активних мешканців Донецької та Луганської областей на впровадження позитивних змін в їхніх містах та громадах.

[ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ГЕМОФІЛІЄЮ] Пацієнти з гемофілією отримають якісні європейські ліки

Міністерство охорони здоров’я України та Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй повідомляють про завершення всіх процедур закупівлі ліків для дорослих і дітей з гемофілією відповідно до угоди між сторонами.

Індекс людського розвитку: Україна падає, що робити

Індекс людського розвитку в Україні становить 0,743. Вона посідає 84-те місце серед 188 країн і територій. У 2015 році Україна була на 81-му місці. Ця оцінка відображає реальний стан справ у країні, на території якої триває збройний конфлікт та яка важко працює над модернізацією своїх економічних, політичних і соціальних інститутів.

[БЛОГ] Як стимулювати підприємницьку діяльність у постраждалих від конфлікту регіонах

П'ятнадцять бізнесів, які розвивають українці-переселенці, було обрано для участі в першій Академії краудфандингу в Україні. Учасники завзято попрацювали на своїми кампаніями і тепер готові шукати підтримку як в Україні, так і за кордоном. Їхні бізнес-ідеї дуже різноманітні: від створення надзвичайно витривалого електровелосипеда українського виробництва та модних нашивок на одяг; розроблення індивідуальних онлайн-квестів для туристів та навчальних ігор для дітей з елементами наукових експериментів. Процес краудфандингу надихає людей наполегливо працювати і створювати щось нове для своїх громад і країни в цілому. Вони відкрито діляться своїми ідеями, співпрацюють з іншими людьми. Тепер ваша черга відчути неймовірну енергетику цих підприємців та підтримати їхні ідеї.

[ВІДЕО] Відновлення інфраструктури в уражених конфліктом районах Донбасу

Відновлення критично важливої інфраструктури є обов'язковою умовою для подальшого економічного і соціального відновлення постраждалих від конфлікту регіонів України. Починаючи з 2015 року, ПРООН відновила 18 соціальних та 10 економічних об'єктів інфраструктури, які мають жіттєво важливе значення для регіонів.

Понад 7000 постраждалих від конфлікту людей звертаються до консультаційних бюро, які підтримує ПРООН

У березні 2016 року ПРООН створила чотири консультаційні бюро для громадян, щоб надати підтримку владі у наданні адміністративних, психологічних та юридичних послуг для населення, що постраждало від конфлікту в Донецькій та Луганській областях.