Велике майбутнє малого бізнесу: перша «Схід-Експо 2017» зібрала 100 бізнесів та 4000 відвідувачів на постраждалому від конфлікту Донбасі

У дводенних бізнес-виставках, що відбулися спершу в Краматорську, а потім в Сєвєродонецьку, взяли участь понад сто місцевих компаній. Власники і керівники малого та середнього бізнесу з різних галузей мали можливість не тільки представити свою продукцію та послуги, а й встановити нові ділові зв’язки з іншими підприємцями, а також взяти участь у бізнес-тренінгах. Захід також став доброю нагодою знайти потенційних ділових партнерів і нових клієнтів.

Громадсько-приватне партнерство на службі відновлення водних ресурсів

Вода є обмеженим і надзвичайно цінним ресурсом. До проблем із збереження та відновлення водних ресурсів останнім часом додаються ті, що пов'язані із зміною клімату. Осушувальні торфовища яскравий тому приклад. ПРООН та Фундація компанії "Кока-Кола Україна" долучилися до відновлення деградованих торфовищ в Чернігівській області. Цей досвід є цікавим та корисним представникам інших областей. Саме для обміну думками та досвідом 23 березня 2017 року було проведено круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню води.

Своєчасне виявлення та правильне лікування туберкульозу значно полегшує процес одужання пацієнтів

В 2016 році близько 29 тис українців захворіло на туберкульоз, що на 4,3% менше ніж у 2015 році. В той час як захворюваність на туберкульоз знижується, спостерігається поширення мульти-резистентного туберкульозу, а своєчасне виявлення та дотримання правильного лікування часто стає проблемою. Нещодавні спільні зусилля Міністерства охорони здоров'я, Центру громадського здоров’я МОЗ України, агенцій системи ООН, Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією і громадянського суспільства допомогли покращити забезпечення доступу до медичної допомоги і змінити підхід в бік профілактики та лікування туберкульозу поза межами лікувальних закладів.

Три причини, чому варто приділяти увагу громадянській грамотності

Аби оцінити рівень громадянської грамотності в Україні, ПРООН замовила соціологічне дослідження, яке було проведено в липні-вересні 2016 року. Ми також дослідили ситуацію в Молдові, а організація «Pact Inc» провела аналогічне дослідження в Білорусі. В якості базової методології було використано концепцію «громадянства ХХІ століття», яка дозволила порівняти результати, отримані у трьох країнах, щодо громадянської обізнаності, громадянської поведінки, суспільних поглядів і переконань, а також перспектив громадянської освіти.

Досвід ПРООН в Україні: Що ми можемо зробити для покращення публічних закупівель у галузі охорони здоров’я?

Що ми знаємо про сучасну Україну? Звісно, це велика європейська країна відома своїми родючими землями та щирою гостинністю. В той же час, це країна яка зіштовхнулась із військовим конфліктом на Сході, окупацією своєї території та більше як мільйоном внутрішньо переміщених осіб – все це під час економічного спаду. Незважаючи на ці обставини, уряд України не може ігнорувати потребу реалізовувати вкрай необхідні реформи, серед яких одним із пріоритетів визначено реформу системи охорони здоров’я.

Як подати е-декларацію: НАЗК та ПРООН запускають онлайн-курс для держслужбовців

Із розгортанням другої хвилі електронного декларування для українських державних службовців, під час якої число декларантів збільшиться принаймні у сім разів, НАЗК і ПРООН за підтримки Міністерства закордонних справ Данії розробили онлайн-курс про те, як подати е-декларацію.

«Я маю право на гідну роботу». Як вижити жінкам у ґендерно-нерівних умовах

Вперше опубліковано в «Українській правді» 8 березня 2017 р. Блерта Чела, заступник директора Програми розвитку ООН в Україні, спеціально для УП.Життя Наталя Овсюк Іловайськ Донецької області – Львів Рятуючи своїх дітей, чотирьох і шести років, Наталя поїхала з дому у липні 2014 року, не маючи жодних засобів до існування на майбутнє.

Студенти проти корупції: ПРООН і НАБУ почали спільну Всеукраїнську антикорупційну кампанію

Студенти в 13 університетах по всій Україні отримають знання з перших рук про новостворені українські антикорупційні інституції з метою підвищення рівня поінформованості молоді про боротьбу з корупцією в країні.

un
Міжнародний день орфанних хворих: ПРООН допомагає захистити конституційне право всіх пацієнтів на охорону здоров’я

ПРООН приєдналася до ініціативи пацієнтської спільноти підтримати пацієнтів з рідкісними (або орфанними) захворюваннями, зокрема в питанні забезпечення життєво необхідними медикаментами. За різними оцінками, у світі понад 30 % дітей з рідкісними хворобами помирає, не досягнувши віку п’яти років....

hiolji
Стать, гроші та влада визначають сприйняття правосуддя та безпеки в Україні – новий звіт ПРООН

Бідність турбує людей більше, ніж конфлікт; жінки і бідні люди почуваються менш безпечно, ніж інші – йдеться у звіті ПРООН. Київ – ПРООН сьогодні опублікувала новий звіт «Правосуддя та безпека: перспективи громад у трьох областях». Дослідження було здійснено в рамках проекту ПРООН «Верховенство...

Мультфільми: Молодь закликає до правосуддя і миру в регіонах України, що постраждали від конфлікту

З нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості, що відзначається 20 лютого, ПРООН зібрала разом 20 юнаків та дівчат від семи до 15 років на дводенному семінарі зі створення анімаційних фільмів у Краматорську. Тут вони навчилися основам техніки створення мультиків, а також просуванню принципів соціальної справедливості шляхом знищення бар’єрів, з якими стикаються люди через свої фізичні вади, низький соціальний статус, етнічну приналежність, стать або расу.

Соціальні інновації: нові шляхи вирішення старих проблем

ПРООН виступила співорганізатором конференції і тематичного заходу, присвяченого вимірюванню соціальних змін задля обміну знаннями і досвідом у сфері соціальних інновацій між громадськими активістами, а також для зміцнення потенціалу ОГС щодо управління соціальним впливом.

Комітет ООН розглянув положення жінок в Україні

Під час зустрічі правозахисників та Представника Омбудсмана з експертами Комітету ООН, яка відбулась напередодні виступу офіційної делегації України, експерти комітету отримали важливу інформацію щодо стану виконання Конвенції. Завдяки спілкуванню представниками громадських та Омбудсманома експерти Комітету ООН змогли скласти об'єктивну картину виконання Україною своїх зобов'язань та скласти перелік питань до офіційної делегації України.

Конкурс для медіа на кращий ґендерно-чутливий матеріал

Оголошується конкурс для журналістів(ок), блогерів(ок) та медіапредставництв, які постійно чи періодично працюють у Донецькій та Луганській областях, на кращий матеріал, який стосуватиметься ґендерної тематики.