Оголошення про грантовий конкурс для НУО

ПРООН за фінансової підтримки Королівства Нідерландів розпочинає Конкурс малих грантів для неурядових організацій та груп активних громадян у громадах-партнерах Донецької області, з метою забезпечення громадської безпеки та адвокації прав уразливих категорій громадян, в першу чергу в громадах, які...

Міжнародні закупівлі виводять нові медикаменти на український ринок

Міжнародні закупівлі не тільки знижують ціни, які платить уряд за закупівлі добре знайомих медикаментів, а й забезпечують українських пацієнтів новими лікарськими засобами, раніше не присутніми в Україні. Поточний перелік зареєстрованих лікарських засобів в Україні налічує близько 10 000 продуктів, разом з тим багато високоякісних лікарських засобів, в основному генеричних препаратів, все ще відсутні на українському ринку.

Стан закупівель ліків за програмами дорослої та дитячої онкології та онкогематології

Відповідно до договору з МОЗ, ПРООН проводить закупівлі ліків та медичних виробів за 23 напрямами, зокрема за напрямами дорослої та дитячої онкології та онкогематології. На сьогодні, за програмою дорослої онкології завершено закупівлі по 92 лотах з 96 замовлених МОЗ України.

Новий конкурс бізнес-грантів запланований на кінець червня 2017 року

Конкурс бізнес-грантів Програми розвитку ООН спрямований на підтримку як переміщених осіб, так і місцевого населення Донецької та Луганської областей. Мета програми – стимулювати розвиток бізнесу і самозайнятості місцевого населення, особливо у регіонах, які найбільше постраждали від конфлікту.

Мережа “Імпакт Хаб” і ПРООН запускають цьогорічну програму Accelerate2030

Мережа «Імпакт Хаб» (Impact Hub) і ПРООН оголошують про запуск другого циклу програми Accelerate2030 – міжнародної транскордонної програми для підприємств, що працюють в інноваційній сфері. Цього року заявки на участь у цій унікальній програмі можуть подавати підприємства з 17 країн, включаючи Україну.

Звіт: Україні потрібно надати підтримку малому та середньому бізнесу через великі банки

Згідно зі звітом, який було підготовлено Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій на замовлення ПРООН у березні цього року, нещодавно націоналізований ПриватБанк та державний Ощадбанк могли б стати ідеальним каналом для забезпечення фінансування на Донбасі.

Парламенти: бастіони демократії чи елітні клуби?

У сучасному світі парламенти відіграють провідну роль у багатьох дискусіях про те, як має функціонувати демократія. Парламенти знаходяться в центрі демократичного суспільства, але водночас, у багатьох країнах вони перебувають у нижній частині рейтингу установ за рівнем довіри громадськості. У різних країнах світу громадськість має серйозні очікування, що демократія буде здійснюватися прозоро, але так само спостерігається все більше спроб маніпуляції громадською думкою для підриву демократії. Колонка Джонатана Мерфі, керівника проекту ЄС-ПРООН «Рада за Європу», ПРООН Україна

Індекс соціальної єдності для східної України (USE)

Щорічне опитування, яке вимірює рівні соціальної єдності у східній Україні – незабаром будуть готові результати для інформування ухвалення рішень державної політики та планування необхідних рішень.

[ВІДЕО] Конференція ПРООН щодо громадської безпеки і правосуддя

Конференція ПРООН на тему громадської безпеки та правосуддя, яка відбулася 24-25 квітня у м. Кремінна та 26-27 квітня 2017 р. у м. Святогірськ, зібрала разом біля 200 представників громад, місцевої влади, судової системи, поліції, ЗМІ та громадських організацій із Донецької та Луганської областей. ПРООН представила основні результати свого дослідження «Правосуддя та безпека: перспективи громад у трьох областях» (Донецькій, Луганській, Житомирській) безпосередньо на місцях. Основною частиною конференції було обговорення викликів і проблем, а також пошук шляхів покращення громадської безпеки та правосуддя в східній Україні, що постраждала від конфлікту.

Коли інформація дає владу: Як платформи відкритих даних допомагають пацієнтам отримати ліки

Заступник директора ПРООН аналізує, якого прогресу було досягнуто в реалізації реформи охорони здоров'я за останні два роки.

Громадянське суспільство оцінює зусилля України в області прав людини напередодні періодичного огляду ООН

У листопаді 2017 року Україна представить свою національну доповідь на розгляд Раді з прав людини ООН у рамках 3-го циклу Універсального періодичного огляду (УПО), який дає можливість для кожної держави-члена ООН заявити, що вони зробили для поліпшення ситуації з правами людини в своїй країні та виконання своїх зобов'язань у галузі прав людини.

[ВІДЕО] Молоді активісти з Донбасу в Івано-Франківську з навчальним візитом

Група молодих представників громадських організацій Донбасу вирушила в навчально-ознайомчу подорож до Івано-Франківська. Тут вони зустрінуться зі своїми колегами з громадської організації Тепле Місто, які успішно працюють над розвитком цього західноукраїнського міста. Візит відбувається в рамках програми навчальних поїздок, яка була розроблена для того, щоб представники громадського сектору отримували знання, навички та ділилися досвідом із колегами з усієї країни. Головна мета заходу – надихнути активних мешканців Донецької та Луганської областей на впровадження позитивних змін в їхніх містах та громадах.

[ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ГЕМОФІЛІЄЮ] Пацієнти з гемофілією отримають якісні європейські ліки

Міністерство охорони здоров’я України та Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй повідомляють про завершення всіх процедур закупівлі ліків для дорослих і дітей з гемофілією відповідно до угоди між сторонами.

Індекс людського розвитку: Україна падає, що робити

Індекс людського розвитку в Україні становить 0,743. Вона посідає 84-те місце серед 188 країн і територій. У 2015 році Україна була на 81-му місці. Ця оцінка відображає реальний стан справ у країні, на території якої триває збройний конфлікт та яка важко працює над модернізацією своїх економічних, політичних і соціальних інститутів.