У 2016 році ПРООН закупить для українців ліки за більшою кількістю напрямів

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) підписали нову угоду, згідно якої в два рази порівняно з минулим роком зросла кількість напрямків, за якими ПРООН закуповуватиме ліки та вироби медичного призначення для пацієнтів за кошти державного бюджету 2016 року.

Eфективне функціонування системи електронного декларування, стане переломним моментом для країни

"Навіть за умови існування перешкод, ефективна система декларування активів, яка користується довірою українського народу буде створена, і це дозволить Україні перейти на новий етап, де корупція є скоріше винятком, ніж правилом, і де посадові особи та державні службовці користуються повагою за служіння громадянам, а не дбають про власні інтереси." Маркус Бранд, радник з питань демократичного врядування та Керівника стратегічної групи ПРООН

ПРООН: відновлення після конфлікту в Україні потребує довготермінових зусиль

Щоб допомогти громадам, що постраждали від конфлікту, відновитися після насильства на сході України, їм потрібна тривала підтримка, сказала Помічник Генерального Секретаря ООН і Директор Регіонального Бюро ПРООН по країнам Європи та СНД, завершуючи свій чотириденний візит до країни.

Майбутнє Донбасу

Наразі необхідно використовувати усі ресурси та потенціал для забезпечення підтримки громад, які постраждали внаслідок конфлікту, та забезпечення того, щоб громадяни мали дах над головою, їжу та могли відправити дітей до школи.

Біоенергетика – майбутнє України?

Інноваційні і перспективні системи обігріву стартують у Києві. Якщо ця практика набуде поширення, бойлери на біомасі допоможуть скоротити бюджетні витрати на опалення у школах до 60% і значно посприяти зусиллям України у покращенні її енергоефективності і зменшенні вуглецевих викидів.

Проект «Рада за Європу»: сприяння процесу реформ по всій Україні

Як зробити демократію реальністю в Україні та, найбільш важливо, як зробити це швидко? Це питання сьогодні обговорили провідні європейські та українські реформатори. Вони розглянули історії успіху інших країн та роль національних парламентів у підтримці конкретних реформ у молодих європейських демократіях.

Більше пацієнтів отримають терапію – ПРООН звітує про доставку 98% закуплених ліків

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) і Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) підбили підсумки першого року екстреної закупівлі ліків: станом на 12 жовтня 2016 до України вже поставлено 98% закуплених через ПРООН препаратів та виробів медичного призначення, а економія та залишки коштів державного бюджету склали 4 млн доларів США, що дозволило провести додаткову закупівлю життєво необхідних препаратів.

Фахівці з державних закупівель ліків пройшли тренінг ПРООН з вивченням підходу Програми ООН з навколишнього середовища

Команда спеціалістів Програми Розвитку ООН та Програми ООН з навколишнього середовища провела у Києві дводенний інноваційний тренінг зі сталості публічних закупівель для представників Управлінь та Департаментів охорони здоров'я з усіх областей України, з метою допомогти урядовцям розробляти та здійснювати стійку політику у сфері державних закупівель, з урахуванням соціально-економічних і екологічних наслідків закупівельного процесу.

Співробітників МОЗ навчали, як запобігати і врегульовувати потенційні конфлікти інтересів

Керівники підрозділів Міністерства охорони здоров’я України відтепер озброєнні знаннями про те, як запобігати виникненню конфліктів інтересів.

Україна на шляху до більш рівноправного суспільства?

У той час як Україна буде звітуватися щодо виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW) у лютому 2017 року, правозахисні об’єднання жінок-активісток сформулювали перелік актуальних питань, які Комітет CEDAW має поставити при розгляді державної періодичної доповіді про виконання Конвенції.

Електронне декларування майна державних службовців: громадський контроль задля приборкання корупції?

Надавши підтримку в розробці системи електронного декларування майна посадовців задля сприяння інституційній реформі та боротьбі з корупцією, ПРООН передала програмне забезпечення Національному агентству з питань запобігання корупції після отримання успішних результатів тестувань, уточнення всіх правових аспектів та перевірки всіма державними органами, залученими до розробки системи.

un
Інфографіка: прогрес доставки ПРООН лікарських засобів

Інфографіка: прогрес доставки ПРООН лікарських засобів 1 квітня 2016 року ПРООН вперше здійснила постачання до України ліків та лікарських засобів, та вже на 26 серпня вийшла на суттєвий показник у 92% доставленої продукції (у % від суми контрактів). Таких відчутних результатів вдалось досягти...

un
Українських дітей вакцинуватимуть французьким «Пентаксимом»

Програма Розвитку ООН отримала запит від Міністерства охорони здоров’я України на закупівлю п'ятивалентної вакцини, відповідно до Державних програм закупівель ліків. Ця вакцина є монокомпонентною та комбінованою для імунізації від дифтерії, правця, кашлюка (ацелюлярний компонент), поліомієліту та...

un
ПРООН доставила в Україну життєво важливі ліки та лікарські засоби з дотриманням усіх процедур

Київ, 17 серпня 2016 р.  Станом на сьогодні, згідно укладених угод Програма Розвитку ООН (ПРООН) на 92% здійснила постачання до Міністерства охорони здоров’я України ліків та лікарських засобів. Ці закупівлі дозволили заощадити до державного бюджету 4 мільйони доларів.  В Україну було доставлено ліки...

un
Україна на 23% перевищує світовий середній показник у рейтингу ООН з розвитку електронного врядування

Останнє дослідження Організації Об'єднаних Націй з електронного урядування свідчить про значний прогрес в Україні в сфері розвитку електронного уряду. За 2 роки країна піднялася на 25 позицій в області електронного урядування і на 45 позицій в області електронної участі, займаючи наразі 62-е місце...

un
У Женеві обговорили державну доповідь про виконання Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації

Українська делегація, до складу якої увійшли представники державних установ, взяла участь в обговоренні зобов’язань України, успішних практик та проблемних питань у рамках Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Женева,12 серпня 2016 року – Комітет з ліквідації расової...

un
ПРООН оголосила конкурс бізнес-грантів серед ВПО та місцевого населення Донецької і Луганської областей

Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській, Луганській, Донецькій областях, місті Київ та місцеве населення Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Уряду України територій) взяти участь у конкурсі на здобуття грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності.

Расова дискримінація в Україні: чи очевидний прогрес?

Українське громадянське суспільство оцінює наскільки Україна дотримується стандартів в області прав людини, викладених у Міжнародній конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, готується до огляду в Женеві.

Подолання бар’єрів на шляху розвитку бізнесу на Донбасі: огляд ситуації та ключові рекомендації

Для розвитку бізнесу у східних областях України необхідно враховувати експертну думку щодо поточних економічних тенденцій, існуючих проблем та пере­шкод на шляху розвитку бізнесу, напрямів його подальшого розвитку, ключових рекомендацій щодо усунення існуючих бар’єрів тощо.

Наскільки добре Україна бореться з дискримінацією по відношенню до жінок?

Українське громадянське суспільство оцінює дотримання Україною Конвенції ООН проти дискримінації жінок у ролі альтернативних спостерігачів основних досягнень і викликів, особливо в постраждалих від конфлікту регіонах, з метою досягнення гендерної рівності в Україні.

Корея презентує систему прозорого будівництва, яка була відзначена престижною нагородою, в Україні

Представники корейського уряду розповіли українським урядовцям про переваги, передовий досвід та набуті уроки впровадження системи прозорого будівництва, відзначеної нагородою, для побудови системи ефективного і прозорого державного управління з метою підтримки реформ і підзвітності в будівельному секторі України.

Великі історії малого бізнесу

Як почати життя спочатку, коли ви втратили все? Великі історії малого бізнесу – це надихаючі історії жінок і чоловіків, які були вимушені залишити Донбас у пошуках порятунку і підтримки у приймаючих громадах.

Розвиток нового покоління громадських активістів: Форум персональної демократії

Понад 180 українських та міжнародних фахівців у сфері громадянських технологій, прозорості, підзвітності та вироблення політики зібралися на Форум персональної демократії в Україні, щоб обговорити розвиток мережевої демократії.

un
ЄС і ПРООН розпочали співпрацю для удосконалення законотворчого процесу у Верховній Раді

17 червня 2016 року у Верховній Раді відбулася церемонія початку роботи нового проекту ЄС/ПРООН "Рада за Європу". Цей проект допоможе зміцнити спроможність Верховної Ради щодо розробки якісного законодавства, відслідковуватиме його реалізацію, зокрема в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС,...

hgv
Прес-тур з нагоди старту україно-грузинських Чорноморських досліджень та можливість екскурсії на унікальний надсучасний науково-дослідний корабель ЄС «MARE NIGRUM»

Що відбувається з флорою та фауною в умовах  зміни клімату, появи нових типів речовин-забрудників, акумуляції морського сміття? Яке життя вирує у його глибоководній частині, де немає кисню? Які нові чужорідні види витісняють місцевих мешканців моря? Якими є сучасні методи та обладнання для...