Відремонтований автомобільний шляхопровід поліпшить логістику на Луганщині

Автомобільний шляхопровід, що був відновлений Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) за фінансової підтримки уряду Японії, покращить логістику у Луганській області. Шляхопровід є важливою транспортно-логістичною артерією, яка з’єднує три найбільші міста підконтрольної частини Луганщини: Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне.

[Запрошення до подання проектних пропозицій] Громадський моніторинг доставки та використання ліків на місцевому рівні

ПРООН планує провести моніторинг доставки, наявності та використання лікарських засобів на місцевому рівні, залучивши до виконання цього завдання неурядові громадські організації в областях. ПРООН надасть грант тільки одній громадській організації з області. ПРООН надасть методологію для моніторингу виконавцям після підписання угоди. Заявки на конкурс приймаються до 31 серпня 2017 р.

Без громадянської освіти неможливо почути голос молоді

ПРООН у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики провела стратегічну сесію щодо розробки програми громадянської освіти для молодіжних працівників/-ць. 38 учасників з усієї України обговорили концепцію та формат майбутнього спеціалізованого навчального курсу, метою якого є надати молодіжним працівникам знання та навички, щоб скеровувати молодь, як ефективно вирішувати проблеми у місцевих громадах, брати участь у процесі прийняття рішень та сприяти позитивним перетворенням на регіональному та місцевому рівнях.

Особливий випадок: переселенка з ВІЛ-позитивним статусом захистила свої права

Історія ВІЛ-позитивної жінки, переселенки з Донецької області, якій вдалося захистити свої права і отримати ефективну правову, медичну та гуманітарну допомогу попри всі перепони.

Для українських суддів впроваджено новий курс з прав людини

ПРООН підтримала розробку спеціального курсу для суддів щодо захисту прав людини у кримінальному провадженні. Цей курс було запроваджено у Національній школі суддів України у липні 2017 року. Очікується, що він сприятиме ефективному захисту прав людини та зменшенню випадків незаконного тримання під вартою та катувань.

В Україні стартує відеоконкурс, присвячений підприємцям зі сходу України

В Україні стартує другий конкурс мотивуючого відео «Великі історії малого бізнесу» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та фестивалю соціальної відеореклами Molodiya Festival. Завдяки кампанії «Великі історії малого бізнесу» режисери-учасники конкурсу стануть причетними до позитивних змін та розвитку у регіоні, який постраждав від збройного конфлікту. В свою чергу, українці познайомляться з успішними проектами підприємців, які, незважаючи ні на що, не залишили власні будинки, а навіть відкрили чи розвинули свій бізнес.

Основні напрями оновленої Стратегії розвитку Луганської області – відновлення інфраструктури та економіки, реформа децентралізації та розбудова миру

Форум партнерів «Стратегія розвитку Луганської області на період до 2020 року» об’єднав державних службовців, експертів у сфері освіти і розвитку громадянського суспільства та представників агенцій ООН задля визначення стратегічних напрямів розвитку Луганської області з урахуванням кращих практик і міжнародного досвіду. На форумі, який відбувся за підтримки Програми розвитку ООН в Україні, презентували оновлену Стратегію економічного та соціального розвитку Луганської області на період до 2020 року та вирішили підвищити ефективність заходів з її реалізації через посилення координації зусиль усіх партнерів на національному, обласному та локальному рівнях.

Уряд Польщі надав півмільйона доларів на розвиток бізнесу в cхідній Україні

Уряд Польщі та Програма розвитку ООН у співпраці з Урядом України розпочали другий етап проекту, який в першому транші спрямує 500 тисяч доларів США на підтримку розвитку підприємництва серед населення, що постраждало від конфлікту на cході України.

ПРООН організувала заняття з йоги для людей з особливими потребами у Краматорську

ПРООН в Україні спільно з Програмою Волонтери ООН організувала у Краматорську заняття з йоги для 40 людей з особливими потребами. Заняття відбулося на базі Міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів.

МОЗ розпочав міжнародні закупівлі ліків на 2017 рік

Міністерство охорони здоров’я підписало угоди із міжнародними організаціями, які закуплять ліки для України за бюджетні кошти 2017 року. У 2017 році закупівлі ліків для України здійснюватимуть Програма розвитку ООН, Дитячий фонд “ЮНІСЕФ” та британська закупівельна агенція Crown Agents. Міжнародні організації закуповуватимуть ліки за 39 державними програмами на загальну суму 5,9 млрд грн.

[КОНКУРС] Жодних рішень для молоді без молоді: шукаємо кращі практики

Міністерство молоді та спорту України за підтримки ПРООН збирає найкращі практики молодіжної роботи в країні, маючи на меті сприяти подальшому поширенні надихаючого та результативного досвіду українських міста та громад щодо залучення молоді до процесу прийняття рішень, розширення можливостей молодих людей адвокатувати реформи та розвитку їхніх компетентностей та навичок задля розбудови того майбутнього, якого вони хочуть. Поділіться з нами своєю історією, якщо маєте успішний досвід роботи з молоддю.

[НАШ ПОГЛЯД] Інвестиції в енергоефективність зростають, проте досі відстають від потреб

Вперше надруковано у виданні Kyivpost 14 липня 2017 р. Мільйони українців могли б урізати свої рахунки за електроенергію в середньому аж на 40 %, якби вживали правильні заходи з підвищення енергоефективності. Проте відсутність знань і досвіду та інвестиційного капіталу уповільнює прогрес, як зазначають представники громадянського суспільства та неурядові організації. Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй та відомство американського уряду з питань розвитку – Агентство США з міжнародного розвитку – працюють над усуненням цих недоліків. Їхні програми пов’язані з реалізацією цілей, що їх Україна поставила перед собою на національному рівні. Зокрема, 12 липня Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Україна повинна прагнути досягнути енергетичної незалежності до 2020 року.

В Україну поставили ліки для дітей, які хворіють на онкологію та нанізм

В Україну прибула велика партія медикаментів для онкохворих дітей та гормону росту для дітей віком до 10 років. Поставка дозволить забезпечити гормоном росту 837 дітей, які хворіють на нанізм різного походження. Препарат бельгійського виробництва закупила Програма розвитку ООН за бюджетні кошти Міністерства охорони здоров’я України.