Мультфільми: Молодь закликає до правосуддя і миру в регіонах України, що постраждали від конфлікту

З нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості, що відзначається 20 лютого, ПРООН зібрала разом 20 юнаків та дівчат від семи до 15 років на дводенному семінарі зі створення анімаційних фільмів у Краматорську. Тут вони навчилися основам техніки створення мультиків, а також просуванню принципів соціальної справедливості шляхом знищення бар’єрів, з якими стикаються люди через свої фізичні вади, низький соціальний статус, етнічну приналежність, стать або расу.

Соціальні інновації: нові шляхи вирішення старих проблем

ПРООН виступила співорганізатором конференції і тематичного заходу, присвяченого вимірюванню соціальних змін задля обміну знаннями і досвідом у сфері соціальних інновацій між громадськими активістами, а також для зміцнення потенціалу ОГС щодо управління соціальним впливом.

Комітет ООН розглянув положення жінок в Україні

Під час зустрічі правозахисників та Представника Омбудсмана з експертами Комітету ООН, яка відбулась напередодні виступу офіційної делегації України, експерти комітету отримали важливу інформацію щодо стану виконання Конвенції. Завдяки спілкуванню представниками громадських та Омбудсманома експерти Комітету ООН змогли скласти об'єктивну картину виконання Україною своїх зобов'язань та скласти перелік питань до офіційної делегації України.

Конкурс для медіа на кращий ґендерно-чутливий матеріал

Оголошується конкурс для журналістів(ок), блогерів(ок) та медіапредставництв, які постійно чи періодично працюють у Донецькій та Луганській областях, на кращий матеріал, який стосуватиметься ґендерної тематики.

Коаліція «Справедливість заради миру на Донбасі» разробила стратегию покращення доступу до правосуддя в 2017 році

Члени Коаліції, до якої входять 17 неурядових організацій, що фіксують порушення прав людини в контексті конфлікту на сході України, підсумували свою правозахисну діяльність у 2016 році і домовилися про подальші кроки для покращення ефективності правового захисту, підтримки постраждалих та запобігання порушенням.

Друга хвиля. FAQ для нових е-декларантів: що і як декларувати?

Минулого разу ми визначили, хто саме потрапляє під обов'язкове е-декларування з 2017 року, хто подаватиметься вже вдруге, а також у які терміни треба звітувати про зміну майнового стану. У сьогоднішньому матеріалі ми зібрали базову інформацію, яка допоможе правильно заповнити е-декларацію, і розібратись, що, коли і як треба декларувати, а також розповімо про відповідальність за порушення вимог фінансового контролю.

«Права жінок – це права людини» - ще раз звертають увагу в Офісі Омбудсмана

Уповноважений Верховної Ради з прав людини презентувала альтернативну доповідь про дотримання Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок. Доповідь звертає увагу, що Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», який містить визначення сексуальних домагань та визначає порядок оскарження таких дій, фактично не містить ефективного механізму.

Друга хвиля. Чи є ви е-декларантом?

Розширення кола декларантів від чиновників та політиків до сфери освіти, медицини та інших бюджетників має привернути увагу країни до осередків корупції, яка міцно вкоренилася у повсякденному житті. Експерт ПРООН пояснює особливості другого етапу е-декларацій.

Шість фактів, які потрібно знати про Конвенцію про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (і права жінок) в Україні

У цій статті ПРООН наводить шість фактів щодо прав жінок в Україні, зокрема щодо виконання урядом України Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW).

Донеччина долатиме корупцію, створивши незалежну Агенцію регіонального розвитку

Незалежний орган – Агенція регіонального розвитку, яку було створено за фінансової та інтелектуальної підтримки Заходу, відповідатиме за проведення держзакупівель у прозорий спосіб, щоб унеможливити корупційні схеми і розтрату державних коштів. “Ми хочемо, щоб ця агенція займалася всіма документами із закупівель і всіма відповідними процедурами. Все це буде проводитися під контролем міжнародних організацій», – каже Вілінський, Перший заступник Голова Донецької обласної адміністрації.

Сприяння доброчесності бізнесу – ще один крок в антикорупційній реформі України

ПРООН спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку, Організацією економічного співробітництва і розвитку та бізнес-омбудсменом України зібрали понад 100 провідних практиків із 30 країн на 2-денному регіональному експертному семінарі «Доброчесність бізнесу в Східній Європі і Центральній Азії», після якого також відбувся 1-денний круглий стіл «Доброчесність бізнесу в Україні».