[КОНКУРС] Жодних рішень для молоді без молоді: шукаємо кращі практики

Міністерство молоді та спорту України за підтримки ПРООН збирає найкращі практики молодіжної роботи в країні, маючи на меті сприяти подальшому поширенні надихаючого та результативного досвіду українських міста та громад щодо залучення молоді до процесу прийняття рішень, розширення можливостей молодих людей адвокатувати реформи та розвитку їхніх компетентностей та навичок задля розбудови того майбутнього, якого вони хочуть. Поділіться з нами своєю історією, якщо маєте успішний досвід роботи з молоддю.

[НАШ ПОГЛЯД] Інвестиції в енергоефективність зростають, проте досі відстають від потреб

Вперше надруковано у виданні Kyivpost 14 липня 2017 р. Мільйони українців могли б урізати свої рахунки за електроенергію в середньому аж на 40 %, якби вживали правильні заходи з підвищення енергоефективності. Проте відсутність знань і досвіду та інвестиційного капіталу уповільнює прогрес, як зазначають представники громадянського суспільства та неурядові організації. Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй та відомство американського уряду з питань розвитку – Агентство США з міжнародного розвитку – працюють над усуненням цих недоліків. Їхні програми пов’язані з реалізацією цілей, що їх Україна поставила перед собою на національному рівні. Зокрема, 12 липня Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Україна повинна прагнути досягнути енергетичної незалежності до 2020 року.

В Україну поставили ліки для дітей, які хворіють на онкологію та нанізм

В Україну прибула велика партія медикаментів для онкохворих дітей та гормону росту для дітей віком до 10 років. Поставка дозволить забезпечити гормоном росту 837 дітей, які хворіють на нанізм різного походження. Препарат бельгійського виробництва закупила Програма розвитку ООН за бюджетні кошти Міністерства охорони здоров’я України.

[ОГОЛОШЕННЯ] Гранти ПРООН на організаційний розвиток для громадянського суспільства

ПРООН оголошує запрошення до подання проектних пропозицій від організацій громадянського суспільства, зацікавлених в організаційному розвитку. Дана грантова програма має на меті надати підтримку невеликим регіональним організаціям громадянського суспільства (ОГС) у подоланні викликів організаційного розвитку та досягненні більш стійкого впливу через покращені процедури внутрішнього врядування, політики та практики.

[ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ] Що українці знають і думають про права людини?

Як показало нещодавнє загальнонаціональне дослідження щодо дотримання прав людини, 77% українців вважають право на життя найважливішим правом людини. Водночас пріоритетними для більшості українців є право на соціальне забезпечення, право на житло та освіту. Хоча більшість громадян усвідомлюють, що їхні права є природніми та належними від народження, чимало людей не надто активно намагаються їх захищати, а половина опитаних взагалі ніколи не намагалася цього зробити.

[ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС] Підтримка реалізації Плану дій з реалізації Декларації парламентської відкритості, посилення прозорості та відкритості Верховної Ради

ЛОТ 1: для пропозицій щодо малих грантів для підтримки розвитку Верховної Ради як відкритого парламенту у відповідності з дотриманням Україною зобов’язань у рамках глобальної ініціативи Партнерство «Відкритий уряд»; ЛОТ 2: для пропозицій щодо малих грантів для посилення двостороннього зв'язку між Верховною Радою України та громадянами України. Пропозиції приймаються до 28 липня 2017 року.

Нове місце для відпочинку влітку: ПРООН відновлює водосховище у Чернігівській області

Водосховище, яке історично використовувалося місцевими жителями у рекреаційних цілях, наразі відновлено та відкрито для відпочивальників у селі Кукшин (Чернігівська область). За фінансування Фонду Кока-Кола та в рамках проекту «Створення моделі для сталого розвитку громад у Ніжинському районі (Чернігівська область)», ПРООН відновлює водоймище глибиною чотири метри, шириною тридцять метрів та довжиною триста метрів.

njjyrjer
Генеральний секретар ООН відвідає Україну

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш 9 липня відвідає Україну з офіційним візитом. У ході візиту він зустрінеться з вищим керівництвом України та співробітниками Офісу ООН. Генеральний секретар, який був безпосереднім свідком страждань самих знедолених людей на нашій планеті в таборах біженців...

Українці отримали ліки проти ботулізму вперше з 2014 року

В Україну прибула партія необхідних ліків проти ботулізму. Перші 25 курсів для формування базового запасу антитоксину канадського виробництва надала Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй. ПРООН підтримала Міністерство охорони здоров’я України і надала антитоксин проти ботулізму вартістю 2,5 мільйони гривень як гуманітарну допомогу.

[ФОТОРОЗПОВІДЬ] Ведення бізнесу в зоні збройного конфлікту

Підприємниця з Петропавлівки на Луганщині розповідає свою історію: розведення кроликів поблизу лінії зіткнення на сході України

ПРООН оголосила черговий конкурс бізнес-грантів для переселенців та місцевого населення Донецької та Луганської областей

Програма розвитку ООН (ПРООН) запрошує переселенців, які проживають у Луганській, Донецькій областях, та місцеве населення цих регіонів (з підконтрольних уряду України районів) взяти участь у черговому конкурсі бізнес-грантів. Грантова підтримка надається на започаткування, відновлення або розширення підприємницької діяльності. Мета цієї ініціативи – поліпшити життя переселенців та місцевого населення Донбасу через підтримку підприємницької діяльності та малого бізнесу в регіоні.

Торфовища перетворилися на парк: Новий велосипедний маршрут відкрито у Чернігівській області

Новий велосипедний маршрут відкрито у регіональному ландшафтному парку «Ніжинський» що мотивуватиме українців до використання велосипедів у повсякденному житті та піклування про навколишнє середовище. Довжина велосипедного маршруту складає десять з половиною кілометрів і включає різні ландшафти, з яких близько 5 кілометрів - грунтова дорога та 6 кілометрів - лісова стежка. Маршрут оснащений інформаційними стендами та місцями для перепочинку під час подорожі.

5 мільйонів виділено на фінансування енергоефективності державних споруд в Україні

ПРООН розпочинає впровадження нового проекту, спрямованого на поліпшення енергоефективності державних будинків і споруд в Україні, а саме: лікарень, шкіл, адміністративних установ та закладів вищої освіти, дитячих садків, будинків-інтернатів, аптек, центрів зайнятості, бібліотек та музеїв у малих і середніх містах. Проект надає можливість муніципалітетам безпосередньо впроваджувати енергоефективні заходи, забезпечуючи технічну підтримку компаніям з надання енергетичних послуг.