Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант на надання безоплатної правової допомоги на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує громадські організації до участі в грантовому конкурсі для «Пілотування різних способів надання безоплатної правової допомоги» на сході України.

Кінцевий термін подання заявок продовжено до 28 жовтня 2019 р., 12:00

Докладніше 

«Правосуддя в умовах конфлікту на сході України»: у Києві відбудеться Форум суддів за підтримки ООН

31 жовтня 2019 року у Києві відбудеться третій Форум суддів «Здійснення правосуддя в умовах збройного конфлікту на сході України».

У форумі візьмуть участь судді, представники профільних міністерств, представники громадянського суспільства, національних  та міжнародних неурядових організацій та агенцій ООН. 

Докладніше

На Форумі на Донеччині представлять кращі практики реформи децентралізації та запустять проєкт мобільних ЦНАПів

Мета Форуму – поширення успішного досвіду в сфері децентралізації шляхом висвітлення кращих практик місцевого самоврядування та прикладів ефективної співпраці з громадськими організаціями.

Дата та місце проведення: 22-23 жовтня 2019 р. Святогірськ, Донецька область

Докладніше

Оголошено переможців конкурсу грантів проекту «Посилене партнерство для сталого розвитку»

Метою конкурсу є пілотне впровадження на регіональному та місцевому рівнях створення багатосторонніх партнерств (які включають в себе місцеві органи влади, університети, громадянські інституції та бізнес) для вирішення проблем сталого розвитку та розробки моделей рішення проблем, які можуть бути відтворені в інших громадах.

Згідно рішення Національної наглядової ради до фінансування було рекомендовано сім проектів.

Докладніше

ООН оголошує конкурс на підтримку екологічних ініціатив на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує громадські організації до участі в грантовому конкурсі з підтримки та розвитку екологічних ініціатив в Донецькій та Луганській областях. 

Кінцевий термін подання заявок: 14 жовтня 2019 р, 10:00

Докладніше

ООН оголошує набір підприємців на тренінги маркетингу, брендінгу та взаємодії із ЗМІ

Триденні тренінги пройдуть у жовтні – листопаді 2019 р. в Запорізькій, Донецькій та Луганській областях. Зацікавлені підприємці можуть зареєструватися онлайн за 5 днів до початку кожного тренінгу.

Докладніше про програму, міста і дати тренінгів

Тренінги для представників мікро, малого і середнього бізнесу

Запрошуємо власників мікро, малого і середнього бізнесу з числа ВПО та місцевого населення Донецької, Луганської областей та узбережжя Азовського моря Запорізької області взяти участь в одноденних тренінгах.

Реєстрація до 7 жовтня 2019 р.

Теми тренінгів:

  • Основи впровадження системи управління безпекою харчових продуктів за стандартом ISO 22000 (HACCP). Для всіх напрямків діяльності.
  • Для власників великої рогатої худоби (ВРХ). Санітарні вимоги до виробників продуктів харчування тваринного походження. Безпека харчових продуктів, здоров'я та добробут тварин.
  • Для переробників молока. Практичні аспекти впровадження санітарних вимог і процедур HACCP.
  • Для переробників м'яса. Практичні аспекти виконання санітарних вимог і процедур HACCP.
  • Для виробників та переробників зернових та олійних культур. Процедури забезпечення безпеки продуктів харчування.

Докладніше

Набір підприємців на тренінги з виставкової діяльності для бізнесу

Мета навчальної програми – зміцнення потенціалу і підвищення підприємницької активності вимушено переміщених осіб та місцевого населення Донецької, Луганської та узбережжя Азовського моря Запорізької області.

Терміни проведення тренінгів: жовтень 2019 року.

Докладніше

ООН оголошує другий конкурс бізнес-грантів на сході України

Розпочався конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей.

Кінцевий термін подання заявок: 14 жовтня 2019 р.

Докладніше про умови конкурсу

Програма ООН продовжує конкурс на створення «Майстерні доброго врядування: відкритість та підзвітність влади» на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує конкурс на створення «Майстерні доброго врядування: відкритість та підзвітність влади» на сході України, аби допомогти місцевій владі бути більш прозорою та залучати громадськість до спільного діалогу.

Кінцевий термін подання заявок – 7 жовтня 2019 року, 12:00

Детальніше 

Програма ООН продовжує конкурс на створення «Майстерні доброго врядування: публічні закупівлі та громадський моніторинг» на сході України

Програма ООН із відновлення та миру оголошує грант на створення «Майстерні доброго  врядування: публічні закупівлі та громадський моніторинг» на сході України, аби громадяни мали змогу використовувати інноваційні інструменти для відслідковування процесу публічних закупівель та  моніторингу роботи органів місцевої влади.

Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2019 року, 12:00

Детальніше 

Конкурс проектів “Подолання безкарності за масові порушення прав людини та інші міжнародні злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту”

Мета конкурсу полягає у підтримці діяльності організацій громадянського суспільства з моніторингу та документування масових порушень прав людини та інших міжнародних злочинів.

Кінцевий термін подачі концепцій – 30 вересня 2019 р. | Кінцевий термін подачі проектних пропозицій – 25 жовтня 2019 р

Детальніше

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс малих бізнес-грантів на відкриття, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств.

Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 1 жовтня 2019 року.

Докладніше

Програма ООН із відновлення та розбудови миру проведе Хакатон для розвитку місцевих громад у Харкові

Програма ООН із відновлення та розбудови миру та Garage48 запрошують на Hack for Locals: Хакатон для розвитку місцевих громад,  що відбудеться 9-11 жовтня у Харкові в Fabrika Space (вул. Благовіщенська, 1).

Хакатон має на меті привернути суспільну увагу до нагальних соціальних проблем в Україні та запропонувати можливі шляхи їх вирішення.

Детальніше

ООН запрошує на «Схід-Експо 2019» у Києві

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує малі та середні підприємства Донецької, Луганської та Запорізької (узбережжя Азовського моря) області взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2019», яка відбудеться у Києві 8-9 листопада 2019 року.

Кінцевий термін реєстрації: 11 жовтня 2019 року.

Детальніше

Набір учасників на тренінги з розвитку підприємництва на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру відкрила реєстрацію на участь у бізнес-тренінгах із розвитку навичок підприємництва для ВПО і жителів Донецької та Луганської областей.

5-денні тренінги відбудуться у серпні-жовтні 2019 року.

Ініціатива реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії.

Докладніше

Запрошуємо волонтерів до участі в Регіональній лідерській програмі в рамках кампанії #RespectUA

ПРООН в Україні та Міжнародний центр перспективних досліджень запрошують громадських активістів та людей доброї волі до співпраці в рамках Комунікаційної кампанії з просування толерантності в Україні #RespectUA.

Волонтери, котрі пройдуть відбір до участі в цій програмі, отримають статус «регіональних лідерів порозуміння» і долучаться до офіційної волонтерської команди ПРООН в Україні.

Докладніше 

Кампанія з підтримки толерантності в Україні #RespectUA

Комунікаційна кампанія з просування цінностей толерантності в українському суспільстві у 2017-18 рр. лише підтвердила необхідність налагодження діалогу між різними соціальними групами щодо актуальних та часом непростих питань.

Докладніше

ПРООН У світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

О

Об'єднані Арабські Емірати

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Російська Федерація Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Х

Хорватія

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка