Студенти Луганщини візьмуть участь в Антикорупційній екскурсії до Києва

Фото: Андрій Крєпкіх / ПРООН в Україні

Студенти-правники Луганщини візьмуть участь в Антикорупційній екскурсії до Києва, яка відбудеться 29-30 травня 2019 року в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського союзу. Група з п'ятнадцяти осіб відвідає державні органи протидії корупції та офіси профільних громадських організацій.

Ефективність антикорупційних заходів, які впроваджуються в Україні, багато в чому залежить від рівня обізнаності громадян про руйнівний вплив корупції у всіх сферах життєдіяльності суспільства та рівня знань про антикорупційні інституції, що діють в Україні. Найбільші сподівання в питаннях вироблення ефективних, інноваційних підходів до протидії корупції покладаються на активних і прогресивних представників нашого суспільства – молоде покоління, оскільки саме молодь є тою рушійною силою, яка здатна змінити країну на краще.

Підвищення рівня обізнаності молоді про основні антикорупційні інституції, механізми, успішні практики протидії і боротьби з корупцією є основним завданням Антикорупційного туру. В межах туру учасники відвідають державні антикорупційні інституції (НАБУ, АРМА), ознайомляться з діяльністю Transparency International Ukraine, здійснять пішу Антикорупційну екскурсію Києвом та отримають чимало іншої корисної інформації.  

Що?

Антикорупційна екскурсія до Києва для студентів-правознавцій ВНЗ Луганської області

Коли?

29-30 травня 2019 р.

Де?

Київ

Учасники:

15 студентів-правознавців ВНЗ Луганської області

Для участі в екскурсії необхідно пройти два етапи відбору учасників, першим з яких є заповнення анкети.  За результатами першого етапу, відібрані учасники будуть запрошені на інтерв'ю другого етапу відбору.

Акдредитація ЗМІ:
Максим Кицюк, спеціаліст із комунікацій, maksym.kytsiuk@undp.org або +380635761839

Довідкова інформація:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.