Умови та правила участі в конкурсі

Хто може подаватися на конкурс

До участі у конкурсі приймаються якісні проектні ідеї від партнерств відповідно до тематики та критеріїв конкурсу, що описані нижче. В контексті цього конкурсу під партнерством мається на увазі добровільне об’єднання декількох суб’єктів (юридичних осіб), з метою реалізації спільної діяльності, що спрямована на вирішення проблем сталого розвитку певних територій або громад. Учасником партнерства може бути:

·       орган влади або орган місцевого самоврядування;

·       навчальний заклад;

·       неприбуткова недержавна на організація або установа;

·       комерційна установа, компанія або підприємство;

·       неурядова міжнародна організація.

В складі партнерства мають бути представлені щонайменше два сектори з трьох можливих (влада, бізнес та громадські організації), в тому числі, як мінімум одна неприбуткова недержавна організація або установа.

Проектом вітаються транскордонні та міжрегіональні партнерства.

Вимоги до заявників

Заявка на конкурс від імені партнерства подається одним з учасників (заявником), яким може бути лише неприбуткова недержавна організація або установа.

До участі в конкурсі в ролі заявника допускаються організації, які відповідають таким критеріям:

·       мають відповідний до чинного законодавства статус та офіційно зареєстровані в Україні;

·       мають не менше одного року досвіду роботи у сфері сталого розвитку;

·       мають підтверджену історію впровадження релевантних проектів і звітування.

Креативні проектні ідеї, що подаються на конкурс, повинні бути оформлені у вигляді пропозиції (он-лайн форма) та мати на меті вирішення конкретної проблеми (або декількох) через призму досягнення Цілей сталого розвитку. Пропозиція повинна бути погоджена з усіма партнерами відповідно до Додатку 1 даного запрошення. Пропозиція повинна містити повний пакет документів, визначений у розділі «Порядок і терміни подання пропозицій проектних ідей» цього Запрошення, та бути поданими згідно з формою та в терміни, які визначені цим Запрошенням.

Рекомендований бюджет та співфінансування

Найбільш перспективні ідеї будуть розвинені за сприяння й допомоги Проекту та зможуть отримати з боку Проекту фінансову підтримку у вигляді гранту. Бюджет майбутньої ініціативи, що буде розроблена на основі запропонованої ідеї, не обмежується. Розмір гранту, що може бути наданий у рамках реалізації Проекту для втілення запропонованої ідеї складатиме від 20 до 50 тис. дол. США у гривневому еквіваленті. Співфінансування від заявника та його партнерів повинно складати не менше 50% від загального бюджету проекту і виражатися у фінансовому еквіваленті. При цьому частка співфінансування буде враховуватися в процесі відбору пропозицій.

Рекомендований термін реалізації

Реалізація усіх заходів запропонованих партнерських проектів повинна бути завершена не пізніше травня 2020 року.

ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ПРОЕКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Це Запрошення буде розміщено на веб-сайті ПРООН в Україні: www.undp.org.ua.

Проектні пропозиції (заявки) слід подавати українською мовою згідно з вимогами даного Запрошення, Формою декларації про партнерство та спільні наміри (Додаток 1) і Формою проектної пропозиції (он-лайн форма).

Пакет документів подається шляхом заповнення Google forms і повинен складатись з:

  1. Заповненої і приєднаної під час подання заявки Форми декларації про партнерство та спільні наміри у форматі PDF (Додаток 1).
  2. Якісно заповненої Google-форми (анкети) на участь у конкурсі.

Реєстрацію можна здійснити, заповнивши анкету онлайн за посиланням.

ВАЖЛИВО: Заявки, надіслані іншими засобами (кур’єром, персональна доставка, лист, факс) розглядатися не будуть. Запитання щодо процедури проведення конкурсу і подання пропозицій приймаються на адресу yana.zhambekova@undp.org та ihor.nazar@undp.org в період до крайнього терміну подання пропозицій.

Крайній термін подання проектної пропозиції (проектної ідеї) – 7 червня 2019 р. до 18:00 год.