КЛЮЧОВІ НАПРЯМИ

Інновації

Інноваційна лабораторія з Цілей сталого розвитку

Ми запрошуємо нових людей для завдань, які ніхто не виконував раніше

Побудова найбільшої та найшвидшої в світі освітньої мережі для вирішення проблем розвитку – це не просто побудова 60 команд у 60 країнах світу; це зміна нашого способу роботи. Ми відходимо від навчання та поширення інновацій у кожній країні окремо і починаємо працювати як єдина глобальна мережа, де 60 команд щотижня обмінюватимуться одна з одною знаннями й досвідом.

Ми поєднуємо локальні інновації з передовими дослідженнями та підходами до розробки рішень і робимо це завдяки глобальному охопленню та зв’язкам ПРООН. Ми робимо це для того, щоб пришвидшити подолання найскладніших соціальних і екологічних проблем людства.

У своїй роботі Лабораторія опирається на чотири ключові принципи:

1.     Використання розроблених на місцях рішень, пошук справді дієвих рішень і їх подальший розвиток;

2.     Швидка перевірка і вдосконалення дій для реалізації того, що справді працює і вихід за межі очевидних рішень;

3.     Поєднання найкращих думок, ідей і професійних компетенцій для створення колективних знань;

4.     Пришвидшення прогресу завдяки поєднанню знань, креативності та колективного розуму.

Для реалізації цих цілей ми шукаємо допитливих, наполегливих і глибоко відданих ідеї соціальних змін людей. І це можете бути Ви, якщо відповідаєте таким характеристикам:

Вас надихає думка і Ви здатні запускати, розробляти й управляти проектами, Вам цікава безпосередня взаємодія з представниками місцевих громад і співпраця в рамках глобальних мереж.

Вами керує бажання вивчення нового. Ви постійно аналізуєте та працюєте над вдосконаленням своєї роботи. Ви також залюбки ділитесь своїми знаннями. Вам подобається розповідати про рішення, які знаходите й допомагати таким чином колегам і партнерам.

Вас на лякає невизначеність. Ви знаєте, що Вам необхідно буде адаптувати свої плани, коли на горизонті виникатимуть нові можливості та виклики. Ви намагаєтесь не зациклюватись одразу на «правильному рішенні». Ви також уважні під час виконання завдань. Ви доволі детально плануєте й знаходите креативні шляхи вирішення питань незалежно від умов.

Ви розумієте системи, розрізняєте хороше, погане й жахливе. Ви оптиміст, що кидає виклик традиційним підходам до роботи. Ви також умієте вибудовувати мости між різними суб’єктами, здатні вести за собою широке коло людей та готові працювати з бюрократичними установами заради досягнення змін.

 

 

Голова відділу досліджень

Ваше завдання – відслідковувати появу нових тенденцій, обґрунтовувати необхідність змін і розвивати необхідні партнерства на місцях для моделювання й розробки рішень.

Кого ми шукаємо:

Майстерних оповідачів. Людей, здатних переконливо доносити ідеї про потенціал проектів та обґрунтовувати необхідність змін, із використанням як реальних людських історій, так і об’єктивних даних.

Прогресивних мислителів. Людей, які можуть ретельно опрацювати різні види даних і побачити в них зародження нових тенденцій, усвідомити й пояснити їх вплив на соціум і довкілля в майбутньому.

Творчих експертів з побудови партнерства. Людей, які допомагатимуть нам знаходити незвичних, але ефективних партнерів. Людей, здатних зрозуміти потреби широкого кола партнерів і яким чином ми можемо бути для них цінними.

Приклади осіб, які можуть підійти на цю посаду:

·       Колишні підприємці

·       Керівники з розвитку бізнесу

·       Провідні фахівці по роботі з партнерами

 

Голова відділу експериментів

Ваше завдання – формувати портфоліо рішень для соціальних або екологічних проблем, вдосконалювати проектні рішення та здобувати знання шляхом експериментів.

Кого ми шукаємо:

Стратегічних мислителів. Людей, які розуміють, як можливі рішення для соціальних і екологічних змін корелюють з ширшим колом рішень, що можуть спільно подолати складну проблему.

Завзятих експериментаторів. Людей, що вперто шукають докази, тоді як інші просто розмірковують. Людей, які знаходяться в постійному пошуку шляхів перевірки того, над чим вони працюють, аби краще зрозуміти, як це працює, і як можна це вдосконалити.

Системних мислителів. Людей, які бачать взаємозв’язок і взаємовплив різних частин системи. Людей, що розробляють рішення, беручи до уваги всю систему.

Приклади осіб, які можуть підійти на цю посаду:

·       Керівники з виробництва продукту

·       Архітектурні/промислові дизайнери

·       Провідні фахівці зі стратегічного планування

 

Голова відділу картографування рішень

Ваше завдання – глибоке занурення в життя спільнот і громад, пошук місцевих рішень і поєднання низових рішень зі стратегічною діяльністю.

Кого ми шукаємо:

Експертів з побудови спільнот – від природи. Людей, які притягують до себе інших, швидко знаходять спільну мову з широким колом осіб і сприяють побудові відносин між ними.

Допитливих дослідників і уважних спостерігачів. Людей, які в звичайних і буденних речах знаходять змістовне й значуще.

Мікро- і макро-мислителів. Людей, що можуть швидко визначити, як певне рішення вплине на повсякденне життя окремих осіб або сімей і водночас – принесе зміни на рівні політики або системи.

Приклади осіб, які можуть підійти на цю посаду:

·       Розробники проектів

·       Журналісти

·       Етнографічні дослідники

 

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

О

Об'єднані Арабські Емірати

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Російська Федерація Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Х

Хорватія

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка