Впровадження систем управління якістю при наданні муніципальних послуг у відповідності до вимог ISO 9001:2008: існуючі практики та напрями удосконаленн

15 лист. 2013
image

Короткий виклад

Це видання підготовлене в рамках виконання Проекту Програми розвитку ООН «Муніципальна програма врядування та ста­лого розвитку».

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.

У виданні роз’яснюються мета, принципи та основні переваги від впровадження СУЯ, особливості реалізації процесного під­ходу в суб’єктах місцевого самоврядування. Проаналізовано досвід впровадження СУЯ за підтримки ПРООН в 6 містах-партне­рах. Наведено результати опитування уповноважених з якості та співробітників, які активно працюють над удосконаленням процесів надання муніципальних послуг. Публікація містить практичні рекомендації для початківців у процесах розробки СУЯ і для міських рад, які впровадили системи і бажають їх удосконалювати. Публікація стане у нагоді керівникам та фахівцям органів місцевого самоврядування, організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері впровадження СУЯ.

Can we contact you later to ask your opinion about the product you just downloaded? If yes, please leave your email below, we will not use your information for any other purposes.

 

Впровадження систем управління якістю при наданні муніципальних послуг у відповідності до вимог ISO 9001:2008: існуючі практики та напрями удосконаленн