6 Сталий розвиток довкілля

Огляд


На шляху забезпечення сталого розвитку довкілля спостерігався певний прогрес. Проте у зв’язку з антропогенним навантаженням близько 70% поверхневих вод і значна частка запасів ґрунтових вод в Україні втратили своє значення як джерело питного водопостачання. У 2012 році 4,3 млн тонн забруднюючих речовин було викинуто в повітряний басейн.  Для досягнення цілі необхідно вдосконалити управління природними ресурсами, впроваджувати послідовну екологічну політику та забезпечити поступову екологічну модернізацію виробництва.

Робота ПРООН в Україні

 • Факельна установка зменшить викиди парникових газів приблизно на 125 тисяч тон

  Ковток свіжого повітря для Луганська
  jk

  У Луганську була проблема – полігон з більш ніж трьома мільйонами тон відходів – яку місто перетворило на можливість. Полігон було очищено, на ньому було встановленоmore

Частка населення міських поселень, що має доступ до централізованого водопостачання

Bar Chart
Завдання для ЦРТ7
 1. Збільшити до 2015 року частку населення, що має Доступ до централізованого водопостачання, зокрема до 90% Міського населення та до 30% сільського населення.
 2. Стабілізувати до 2020 року викиди парникових газів На рівні нижчому на 20% за рівень 1990 року
 3. Стабілізувати до 2015 року рівень забруднення Водних об’єктів. Стабілізувати на рівні 8500 млн. Куб. М./ рік обсяг Скидів стічних вод у поверхневі водні об’єкти
 4. Збільшити до 2015 року лісистість території України до 16,1% та площу природоохоронних територій. Розши- Рити мережу природних заповідників, біосферних заповідників та Національних природних парків до 3,5% від загальної площі те- Риторії україни і до 9,0% – загальну площу територій та об’єктів Природно-заповідного фонду.