ПРООН проводить черговий конкурс бізнес-грантів для переселенців та місцевого населення Донецької та Луганської областей

UNDP-UA_business grants

ПРООН оголосила черговий конкурс бізнес-грантів для переселенців та місцевого населення Донецької та Луганської областей. Ініціатива направлена на підтримку малого та середнього бізнесу на Донбасі.

Кінцевий термін подання заявок: 3 серпня 2017 р.

Дізнатися більше

Оголошення про конкурс

UNDP-UA_open-gvt-partnership

Підтримка реалізації Плану дій з реалізації Декларації парламентської відкритості, посилення прозорості та відкритості Верховної Ради

ЛОТ 1: для пропозицій щодо малих грантів для підтримки розвитку Верховної Ради як відкритого парламенту у відповідності з дотриманням Україною зобов’язань у рамках глобальної ініціативи Партнерство «Відкритий уряд»

ЛОТ 2: для пропозицій щодо малих грантів для посилення двостороннього зв'язку між Верховною Радою України та громадянами України.

Пропозиції приймаються до 28 липня 2017 року.

Дізнатися більше (англійською)

Гранти ПРООН на організаційний розвиток для громадянського суспільства: запрошення до подання проектних пропозицій

UNDP-UA_CSO-devt-grant

У рамках проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН оголошує запрошення до подання проектних пропозицій від організацій громадянського суспільства, зацікавлених в організаційному розвитку. Дана грантова програма має на меті надати підтримку невеликим регіональним організаціям громадянського суспільства (ОГС) у подоланні викликів організаційного розвитку та досягненні більш стійкого впливу через покращені процедури внутрішнього врядування, політики та практики.

Кінцевий термін для подачі заявок: 15 серпня 2017

Дізнатися більше

 

Громадянське суспільство задля розвитку демократії – запрошення до подання проектних пропозицій

CSO hubs

Ви є організацією громадянського суспільства України? Маєте ідею проекту, який може сприяти покращенню діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади? Гадаєте, можете реалізувати такий проект протягом року та за умов отримання гранту від ПРООН в обсязі не більше ніж 30,000 дол. США?

Ми шукаємо проекти, які:

  • Пропонують більш ефективні шляхи використання вже існуючих методів діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади (наприклад, спрямовані на підвищення участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та у процесі формування та використання коштів місцевих бюджетів; підтримку місцевих ініціатив, механізмів місцевої демократії, публічного контролю та підзвітності органів влади; розробку інноваційних інструментів стимулювання участі громадян; просування порядку денного реформ на регіональному рівні; залучення організацій громадянського суспільства у впровадження Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на обласному рівні, та інші);

  • Використовують існуючі законодавчо-регуляторні рамки для створення нових майданчиків для діалогу, демонструючи при цьому сталість таких майданчиків;

  • Пропонують реалістичні і продумані заходи в сфері адвокації і лобіювання для внесення змін в існуючі законодавчо-регуляторні рамки з метою поліпшення діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади.

    Дізнатися більше

Підприємці Донбасу презентуватимуть бізнес-досягнення у Києві

shid-expo-announcement

Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) проведе діловий захід Схід-Експо 2017 за участі провідних підприємств малого та середнього бізнесу Донецької та Луганської областей.

Дводенний захід відбудеться 12-13 вересня у Києві.

Дізнавайтеся більше та реєструйтеся