Завершені проекти
 • Clima East: Збереження та стале використання торфовищ
  20 лист. 2013 р.

  Проект «Clima East: Збереження та стале використання торфовищ» є частиною програми, що фінансується Європейським Союзом під назвою «Clima East: Підтримка зусиль щодо пом’якшення наслідків зміни клімату та адаптації до них у Російській Федерації і країнах регіону ЄПС», яка розпочала роботу у жовтні 2012 року. Програма передбачає співпрацю країн-партнерів: Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії та України і містить практичні елементи відносин Європейського Союзу із країнами регіону у сфері подолання наслідків зміни клімату. Результати, досягнуті в рамках пілотних проектів, що реалізовуються в окремих країнах, будуть інтегровані в стратегії адаптації та пом’якшення наслідків зміни клімату.

 • Інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України
  28 груд. 2016 р.

  The goal of this project is to catalyze Ukraine's implementation of the three Rio Conventions on a strengthened policy and institutionally sustainable development baseline. To this end, the project will focus on mainstreaming Rio Convention provisions into Ukraine's broader national development framework and strengthening related capacities to implement this framework

 • Загальна мета проекту полягає у підтримці відновлення критичної соціальної інфраструктури та послуг для найбільш уразливих груп населення в Донецькій і Луганській областях.

 • Економічне і соціальне відновлення Донбасу

  Мета проекту – підтримати економічне відновлення на місцевому рівні та покращити умови життя шляхом створення можливостей щодо зайнятості та отримання доходу, а також посилити здатність постраждалого населення Донецької та Луганської областей до працевлаштування і його життєстійкість.

 • Зміцнення національної спроможності для ефективного розвитку молоді та відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу в Україні

  Загальна мета Проекту полягає у зміцненні національної спроможності для ефективної відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД та у прискоренні досягнення ЦРТ, пов’язаних з охороною здоров’я, шляхом застосування підходу, що ґрунтується на правах людини та врахуванні ґендерного аспекту. Проект доповнює діяльність інших міжнародних донорів та сприяє реалізації Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу на 2012-2016 рр. ПРООН ретельно узгоджує свою підтримку в галузі ВІЛ/СНІДу з визначеними національними пріоритетами та усуває існуючі недоліки для досягнення коротко- і довгострокових пріоритетів.

 • Програма узгоджується із зобов'язаннями України з питань управління глобальним навколишнім середовищем і планамивпровадження багатосторонніх угод, зокрема щодо виконання вимог Монреальського протоколу та Віденської конвенції про охорону озонового шару, учасником яких є Україна. Проект працює для 1) створення сприятливих умов для захисту озонового шару в Україні , 2) посилення потужностей відповідних митних та екологічних служб в цілях запобігання незаконній торгівлі озоноруйнівними речовинами (ОРВ) і 3) підтримки переходу до використання технологій, що не містять ГХФВ речовини,у вибраних приватних компаніях.

 • Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг

  Ґрунтуючись на досвіді попередніх проектів та програм, проект «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг» має на меті вдосконалити процес надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування за рахунок посилення громадського контролю і створення ефективного зворотного зв’язку з організаціями громадянського суспільства.

 • Прискорення прогресу в досягненні Цілей Розвитку Тисячоліття в Україні

  Проект «Прискорення прогресу в досягненні Цілей Розвитку Тисячоліття в Україні» має на меті на підтримку зусиль Уряду на шляху досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття (ЦРТ) через удосконалення системи моніторингу, зміцнення спроможності щодо формування політики на основі ЦРТ, планування та інтеграції ЦРТ у стратегічні документи.

 • Проект «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства в Україні»

  Новий проект «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства в Україні» (2013-2016 рр.), що фінансується Міністерством закордонних справ Данії та виконується ПРООН в Україні, є 4-річною ініціативою, яка впроваджується з 1 січня 2013р. до 31 грудня 2016р.

 • Проект «Місцевий Розвиток, Орієнтований на Громаду», Фаза-ІI (МРГ-ІI)

  Проект має на меті формування самосвідомості та самодостатності місцевих громад шляхом проведення відкритого діалогу між членами громади, заохочення соціальної активності, визначення колективного бачення майбутнього та впровадження спільних ініціатив щодо розвитку громади.

 • Проект спрямований на стимулювання створення малих і середніх підприємств (МСП) на територіях, що постраждали від Чорнобильської катастрофи, а також посилення підтримки місцевого бізнесу шляхом надання комплексних інформаційних послуг, передачі знань та розвитку компетенцій.

 • Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні

  Мета спільної програми сприяти застосуванню стандартів доступності та універсального дизайну як таких, що забезпечать залучення і участь людей з інвалідністю, а саме сприяти подоланню існуючих бар'єрів, які заважають або обмежують рівний доступ до послуг і об'єктів, призначених для широкої громадськості.

 • Створення потенціалу для низьковуглецевого зростання в Україні

  Проект спрямований на те, щоб допомогти Урядові України вивести державу на низьковуглецеву траєкторію задля довгострокового економічного розвитку України. З цією метою проект зміцнюватиме інституційну спроможність України щодо розроблення і реалізації довгострокової політики й заходів, націлених на скорочення викидів парникових газів та підвищення рівня абсорбції поглиначами.

 • Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення

  Основною метою Проекту є вирішення ключової проблеми скорочення викидів парникових газів в Україні шляхом трансформації ринку в напрямку більш енергоефективних технологій освітлення і поступового припинення використання неефективних приладів/джерел освітлення в житлових і громадських будівлях, державних загальноосвітніх школах; підвищення рівня освіти та обізнаності побутових споживачів з питань енергоефективного освітлення; розповсюдження і тиражування результатів проекту.

 • Український секретаріат з питань енергоефективності і Експертний центр
  7 груд. 2016 р.

  Проект має на меті сприяти запровадженню енергоефективних моделей по всій країні і формуванню більш ефективної енергетичної політики в Україні. Через Експертний центр проект допомагатиме українському уряду в здійсненні ефективної трансформації енергетичного сектору і зменшенні залежність країни від імпортних енергоносіїв, водночас сприяючи енергоефективності і поширенню використання відновлюваних джерел енергії задля зміцнення енергетичної безпеки України.

 • Загальна мета проекту полягає у зміцненні механізмів адаптації задля розширення джерел існування ВПО у нових місцях їхнього проживання та, де доречно, у підтриманні реінтеграції у рідних місцях.

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Македонія Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

О

Об'єднані Арабські Емірати

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Російська Федерація Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Свазіленд Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Х

Хорватія

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка