Демократичне врядування

 • Надання послуг з організації та проведення процедур закупівель Міністерству охорони здоров’я України

  Проблеми в системі державних закупівель, призвели до того, що протягом останніх двох років критично важливі медичні препарати не були доступними в Україні. На прохання Міністерства охорони здоров'я України, ПРООН буде закуповувати ряд лікарських засобів і виробів медичного призначення протягом 2015-2019 років.

 • Прозорість та доброчесність публічного сектору

  Проект сприяє створенню сталої та комплексної екосистеми для запобігання корупції в країні. Насамперед це стосується ключових превентивних антикорупційних інструментів: ефективної системи декларування для посадових осіб, запобігання та врегулювання конфліктів інтересів та антикорупційної експертизи.

 • Громадянське суспільство для розвитку демократії та прав людини в Україні

  Проект спрямований на підвищення інституційної спроможності організацій громадянського суспільства в Україні задля посилення їхнього впливу на процеси реформ у сферах демократизації та прав людини, а також на розбудову інклюзивного, демократичного врядування на основі прав людини через посилення їхньої спроможності, кращу координацію дій та мережеву співпрацю.

 • Проект «Рада за Європу»: сприяння процесу реформ по всій Україні

  Проект ЄС/ПРООН зосереджений на посиленні потенціалу Верховної Ради задля вироблення якісного законодавства і моніторингу його впровадження, зокрема у рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що в свою чергу послужить моделлю і поштовхом для реформ по всій Україні.

 • Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні

  Програма надасть підтримку у створенні Ресурсного центру з універсального дизайну задля консолідації міжнародної та національної експертизи з універсального дизайну та сприяння впровадженню міжнародних стандартів та підходів щодо доступності в різних сферах життя: інфраструктурі, транспорті, будівництві, освіті, охороні здоров'я, дозвіллі тощо.

 • Підтримка реформи соціального сектору в Україні

  Проект надає підтримку Урядові України та Міністерству соціальної політики України в прискоренні впровадження реформ у соціальному секторі та досягненні коротко- і середньострокових цілей соціально-економічного розвитку України.

 • Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

  Проект спрямований на посилення потенціалу Офісу Омбудсмана задля проактивної участі у реалізації порядку денного реформ з акцентом на права людини та ефективне реагування на виклики у сфері прав людини, мобілізації зусиль органів влади та правозахисників на поліпшення загальної ситуації з правами людини в державі.

 • Зміцнення Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні

  Проект сприяє зміцненню потенціалу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (НРТС) у виконанні своїх функцій Координаційного Механізму Країни відповідно до вимог та рекомендацій Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Вони включають в себе функцію контролю, участь усіх зацікавлених сторін, а також забезпечення узгодженості показників національних програм з ТБ і ВІЛ/СНІДу та грантів Глобального фонду.

 • Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств

  Цей проект міжнародної технічної допомоги спрямовано на прискорення розвитку сектора малого і середнього підприємництва (МСП) в Україні шляхом зміцнення потенціалу членських бізнес-об’єднань (БО), що дозволить забезпечити ефективнішу діяльність і стійкість цих організацій у середньо- і довгостроковій перспективі, якісніші послуги для малого і середнього бізнесу та активізацію публічно-приватного діалогу. Проект впроваджується ПРООН у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за фінансової підтримки Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO).

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Македонія Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

О

Об'єднані Арабські Емірати

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Російська Федерація Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Свазіленд Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Х

Хорватія

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка