Місцевий розвиток

  • Проект «Місцевий Розвиток, Орієнтований на Громаду», Фаза-ІI (МРГ-ІI)Проект «Місцевий Розвиток, Орієнтований на Громаду», Фаза-ІI (МРГ-ІI)Проект має на меті формування самосвідомості та самодостатності місцевих громад шляхом проведення відкритого діалогу між членами громади, заохочення соціальної активності, визначення колективного бачення майбутнього та впровадження спільних ініціатив щодо розвитку громади.

  • Моніторинг людської безпеки та громадський діалог для соціально-економічного розвитку та запобігання конфліктам у КримуПроект спрямований на підтримку Ради з людської безпеки в Криму з метою забезпечення громадського діалогу для соціально-економічного розвитку та запобігання конфліктів у Криму. ПРООН здійснює підтримку діяльності РЛБ, пропонуючи спосіб прийняття рішень, заснований на фактичних даних (дослідженнях) і розширення можливостей кримської влади для створення якісного діалогу за участю експертів, а також представників етнічних груп в регіоні. ПРООН також надає підтримку експертним і аналітичним організаціям для побудови партнерства з органами влади при вирішенні проблем розвитку в Криму за допомогою підтримки ініціатив по зміцненню потенціалу в даній сфері.

  • Сталий розвиток у Криму: Моделі перетворення сільських територій та консультаційні послугиСталий розвиток у Криму: Моделі перетворення сільських територій та консультаційні послугиМета проекту - підвищити потенціал місцевих кримських органів влади щодо вирішення проблем розвитку регіону через реалізацію в Криму заснованих на доказах політичних стратегій і апробованих моделей сталого розвитку. Даним проектом приймається до уваги вся робота, спрямована на сприяння стійкому зростанню та регіональному розвитку, яка була виконана в Криму ПРООН в рамках таких проектів і програм, як «Підтримка регіонального розвитку Криму», «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», «Програма розвитку та інтеграції Криму», « Моніторинг людської безпеки і громадський діалог».

Наша робота - Місцевий розвиток

Наші програми місцевого розвитку орієнтовані як на міські, так і на сільські території. Ми приділяємо особливу увагу самовдосконаленню та відновленню громад, створенню духу самоорганізації та соціальної інтеграції. За підтримки ПРООН місцеві громади встановлюють та підтримують партнерські відносини з центральними та місцевими органами влади, приватним сектором та міжнародними донорами і тим самим покращують місцеву інфраструктуру, забезпечують трудову зайнятість, сприяють підприємництву, а також поліпшують якістьнадання найважливіших соціальних послуг (в освіті, медицині, водопостачанні тощо).

Більше про Місцевий розвиток
Our Photos
  • 16
  • 1
  • Shevchenkove village
  • DSC05806(1)
  • Women’s poverty, 1990s. Photo by S. Pyaterikov.
  • Gender_quest

View more on Flickr

Contact UNDP in Ukraine
Media Inquiries Tel. +38 044 254 0035
yevgeniy.zelenko@undp.org .