Наші Проекти

Розбудова миру та відновлення

Демократичне врядування

 • Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

  Проект спрямований на посилення потенціалу Офісу Омбудсмана задля проактивної участі у реалізації порядку денного реформ з акцентом на права людини та ефективне реагування на виклики у сфері прав людини, мобілізації зусиль органів влади та правозахисників на поліпшення загальної ситуації з правами людини в державі.

 • Зміцнення Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні

  Проект сприяє зміцненню потенціалу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (НРТС) у виконанні своїх функцій Координаційного Механізму Країни відповідно до вимог та рекомендацій Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Вони включають в себе функцію контролю, участь усіх зацікавлених сторін, а також забезпечення узгодженості показників національних програм з ТБ і ВІЛ/СНІДу та грантів Глобального фонду.

Екологія та Енергетика

 • Інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України

  The goal of this project is to catalyze Ukraine's implementation of the three Rio Conventions on a strengthened policy and institutionally sustainable development baseline. To this end, the project will focus on mainstreaming Rio Convention provisions into Ukraine's broader national development framework and strengthening related capacities to implement this framework

 • Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні

  Мета проекту полягає у прискоренні сталого використання сільськогосподарської біомаси у сфері муніципального тепло- та гарячого водопостачання в Україні шляхом створення сприятливого правового, нормативного і ринкового середовища й розбудови інституційної, адміністративної та технічної спроможності. Передбачається, що проект дозволить Україні істотно наблизитися до поставленої мети, яка полягає у забезпеченні за рахунок біомаси до 2030 року приблизно 7% річних потреб країни в первинній енергії для служб тепло- та гарячого водопостачання, як зазначено в Енергетичній стратегії України на період до 2030 року.