Наші Проекти

Відбудова та миротворення

 • Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України

  Спільний проект втілюватиме підходи до розвитку, засновані на правах людини та ґендерній рівності, які роблять бенефіціарів послуг відповідальними за свій розвиток, а не пасивними одержувачами зовнішньої допомоги та послуг. Такі підходи приділяють особливу увагу просуванню ґендерної рівності та врахуванню ґендерних факторів при реалізації пропонованих заходів.

 • Верховенство права та правосуддя на рівні громад у районах України, постраждалих від конфлікту

  Проект буде виконуватися на основі пілотного підходу та складатиметься з трьох компонентів, заснованих на сильних сторонах і досвіді ПРООН в Україні: розвиток, орієнтований на громаду, зміцнення мереж громадянського суспільства та залучення громадськості. Проект посилить двосторонні зв’язки між місцевими громадами та реформами на національному рівні та сприятиме підвищенню ефективності заходів з відбудови у східних областях України.

Демократичне врядування

Екологія та Енергетика

 • Український секретаріат з питань енергоефективності і Експертний центр

  Проект має на меті сприяти запровадженню енергоефективних моделей по всій країні і формуванню більш ефективної енергетичної політики в Україні. Через Експертний центр проект допомагатиме українському уряду в здійсненні ефективної трансформації енергетичного сектору і зменшенні залежність країни від імпортних енергоносіїв, водночас сприяючи енергоефективності і поширенню використання відновлюваних джерел енергії задля зміцнення енергетичної безпеки України.

 • Clima East: Збереження та стале використання торфовищ

  Проект «Clima East: Збереження та стале використання торфовищ» є частиною програми, що фінансується Європейським Союзом під назвою «Clima East: Підтримка зусиль щодо пом’якшення наслідків зміни клімату та адаптації до них у Російській Федерації і країнах регіону ЄПС», яка розпочала роботу у жовтні 2012 року. Програма передбачає співпрацю країн-партнерів: Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії та України і містить практичні елементи відносин Європейського Союзу із країнами регіону у сфері подолання наслідків зміни клімату. Результати, досягнуті в рамках пілотних проектів, що реалізовуються в окремих країнах, будуть інтегровані в стратегії адаптації та пом’якшення наслідків зміни клімату.