SubscribeSubscribe

Новини

 • Розширення повноважень громадянського суспільства просувати реформи в Україні 30 лист. 2016 р.

  5-й Форум розвитку громадянського суспільства об’єднав близько 1200 професіоналів у сфері розвитку громадянського суспільства задля поширення кращих практик розвитку адекватних навиків та організаційної спроможності громадянського суспільства, що дають змогу ефективно сприяти прогресу реформ в Україні.

 • 3 мільйони доларів зекономлено в перші тижні закупівель ліків ПРООН 25 лист. 2016 р.

  Через кілька тижнів від початку закупівель ліків Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) за кошти державного бюджету 2016 року, за укладеними угодами вже досягнуто економії в 3 мільйони доларів у порівнянні з цінами 2015 року. Зекономлені кошти якомога швидше спрямовуються на закупівлю додаткових медикаментів для забезпечення більшої кількості пацієнтів необхідним лікуванням.

 • Як убезпечити державні закупівлі товарів медичного призначення від корупції? 25 лист. 2016 р.

  У новому дослідженні ПРООН, в якому аналізується, наскільки уразливою є доброчесність системи закупівель товарів медичного призначення, підкреслюється ключова роль законодавства, нормативно-правової та управлінської діяльності в уможливленні проявів корупції і таємних домовленостей, і наводяться рекомендації щодо ефективного реформування української системи закупівель товарів медичного призначення.

 • “Ми потрібні #ОдинОдному": Національна кампанія 23 лист. 2016 р.

  Програма розвитку ООН розпочала всеукраїнську соціальну кампанію “Ми потрібні один одному” (#ОдинОдному), яка спрямована на досягнення взаєморозуміння в громадах України шляхом розвінчування стереотипів і упереджень, що перешкоджають інтеграції 1,7 мільйонів вимушено переміщених осіб із Донбасу і Криму, а також на зміцнення інтеграції та соціальної згуртованості в громадах України.

 • Луганська агенція регіонального розвитку приступила к роботі 23 лист. 2016 р.

  Нещодавно створена Агенція регіонального розвитку Луганської області отримала необхідне офісне обладнання, яке дозволить їй розпочати роботу над відновленням і розвитком регіону.

 • На зекономлені $4 млн ПРООН придбає додаткові ліки 18 лист. 2016 р.

  ПРООН використає 4 мільйони доларів зекономлених коштів для закупівлі ліків та лікарських засобів. Доставка майже 60% додаткових ліків планується вже до кінця 2016 року.

 • Розбудовуючи мир на принципах терпимості та солідарності 16 лист. 2016 р.

  У міжнародний день толерантності Програма розвитку ООН в Краматорську Донецької області зібрала разом дівчат, хлопчиків, жінок і чоловіків різного віку, соціального стану та походження заради просування принципів толерантності, солідарності і відмови від насильства у часи конфлікту. Захід також мав на меті привернути увагу суспільства до проблем прав людини, які відчувають у повсякденному житті представники різних меншин, соціально незахищені групи населення і люди з обмеженими фізичними можливостями.

 • На шляху проти конфлікту інтересів 15 лист. 2016 р.

  Українські державні службовці та громадські активісти з 13 міст отримають знання про відповідні положення антикорупційного законодавства та навчатимуться ефективно реагувати на потенційні і фактичні конфлікти інтересів.

 • Опалення і гаряча вода: скоротити вдвічі потреби України в імпорті енергоносіїв… і рахунки 9 лист. 2016 р.

  В той час як у Марокко триває кліматична конференція СОР22, звіт ПРООН вказує на неефективність у опаленні і постачанні гарячої води в українські оселі, підкреслюючи, що потенціал з енергозбереження п’яти областей, що споживають 41% енергоресурсів країни, складає 3,1 мільярдів доларів США – це майже половина вартості імпортованого Україною природного газу. Встановлення цілей, відстеження прогресу і ефективне запровадження відповідних норм є вирішальними для досягнення більшої енергоефективності.

 • 27 показових практик для вирішення проблем, пов’язаних із внутрішнім переміщенням населення в Україні 28 жовт. 2016 р.

  На дводенному форумі з обміну знаннями і досвідом між місцевими громадами ПРООН окреслила 27 показових практик і успішних історій вирішення проблем внутрішнього переселення в Україні.