Новини

 • Як підтримати підприємців, постраждалих від конфлікту? Через краудфандинг! 18 січ. 2017 р.

  Керуючись досвідом краудфандингу, накопиченим в інших європейських країнах, наразі ПРООН об'єднується з українськими лідерами цього сегменту, щоб запустити першу Академію Краудфандингу для підприємців, які постраждали від конфлікту на Донбасі. Основна мета ініціативи – мобілізувати всі наявні ресурси для поліпшення умов життя ВПО по всій території України.

 • Австрія фінансує нову ініціативу ПРООН для активізації місцевого розвитку у Чернівецькій та Одеській областях 18 січ. 2017 р.

  ПРООН розпочинає впровадження нового проекту, спрямованого на поліпшення рівня добробуту та життя найбільш уразливих груп населення у Чернівецькій та Одеській областях. За фінансової підтримки Агентства розвитку Австрії буде охоплено більше 150 000 осіб, які проживають в обласних центрах та принаймні 18 сіл, селищ та районів.

 • Плануючи досконаліше майбутнє: Чому Україні потрібна Стратегія сталого розвитку 10 січ. 2017 р.

  За задумом авторів, стратегія слугуватиме дорожньою картою, яка показуватиме, чого українці хочуть досягнути до 2030 року, і допоможе їм відстежувати, якого прогресу було досягнуто у певні проміжки часу по кожній з цілей розвитку. Як зазначено у Стратегії, її метою є «забезпечення високого рівня та якості життя населення України, створення сприятливих умов для діяльності нинішнього та майбутніх поколінь та припинення деградації природних екосистем шляхом впровадження нової моделі економічного зростання, що базується на засадах сталого розвитку».

 • Підхід, заснований на правах людини, задля посилення громадянського суспільства 23 груд. 2016 р.

  Чи всі ті, хто мають певні права, можуть забезпечити, аби їхні голоси почули? Чи всі ті, хто стежать за дотриманням прав, дійсно можуть виконувати свою роботу? На ці питання дає відповідь підхід до планування діяльності, заснований на правах людини. Організації громадянського суспільства можуть підвищити ефективність своєї роботи, якщо включать цей підхід у свою щоденну роботу. Щоб допомогти їм у цьому, ПРООН провела тренінг для 17 тренерів, щоб надати їм знання та інструменти для подальшого поширення цього підходу серед інших ОГС в різних областях України.

 • Молодь Східної України дізнається про те, як розпочати кар'єру в IT 19 груд. 2016 р.

  ПРООН спільно з освітньою IT-компанією GoIT реалізувала в Сєвєродонецьку нову ініціативу, покликану привернути молодих людей до IT-галузі, що динамічно розвивається в Україні. Понад 100 молодих хлопців та дівчат з різних міст області взяли участь в заході.

 • Чи готова Україна до наступного розгляду комітетом CEDAW у Женеві? 19 груд. 2016 р.

  Ґендерна стратегічна платформа – коаліція сприяння ґендерній рівності – сьогодні презентувала представникам профільного Парламентського Комітету та Офісу Уповноваженого Верховної Ради з питань прав людини 8-й альтернативний періодичний звіт організацій громадянського суспільства щодо впровадження Україною Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації проти жінок (CEDAW).

 • Сотні інфраструктурних проектів на сході України фінансуватимуться завдяки позиці Європейського інвестиційного банку на суму 200 млн. євро 16 груд. 2016 р.

  16 грудня 2016 року Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон), підписав Угоду про співробітництво щодо надання технічної допомоги з метою сприяння оптимальному використанню Надзвичайної кредитної програми для відновлення України обсягом 200 млн. євро.

 • Що ви знаєте про свої громадянські права та обов’язки? Час для більш ефективного громадянства 16 груд. 2016 р.

  Соціологічне дослідження, виконане на замовлення Програми розвитку ООН з метою оцінювання громадянських знань, поведінки, ставлень та переконань, засвідчує, що 35% українців не свідомі своїх громадянських прав, та наголошує на потребі посиленої громадянської освіти у різних сферах задля ефективного розширення повноважень громадян щодо виконання їхніх громадянських обов’язків із одночасним посиленням підзвітності на всіх рівнях.

 • Об’єднаємося проти корупції: виховуємо молодь і студентів для майбутньої України, вільної від корупції. 9 груд. 2016 р.

  У Міжнародний день боротьби з корупцією ПРООН в Україні навчає молодь етичній і вільній від корупції поведінці в рамках мультимедійного уроку, проведеного сьогодні в українських школах для забезпечення доброчесності майбутніх фахівців України і подолання цього серйозного злочину, який підриває соціально-економічний розвиток у всіх суспільствах.

 • Більше 80 бізнесів на Донеччині отримали підтримку від ПРООН на подальший розвиток 9 груд. 2016 р.

  Переможці конкурсу бізнес-грантів Програми розвитку ООН (ПРООН) отримали до 200 000 грн. на відновлення або розширення малого та середнього бізнесу. Вони підписали грантові угоди під час ХІІ Міжнародного економічного форуму «Відкритий Донбас» у Краматорську Донецької області 9 грудня 2016.