Новини

 • 5 мільйонів виділено на фінансування енергоефективності державних споруд в Україні 23 черв. 2017 р.

  ПРООН розпочинає впровадження нового проекту, спрямованого на поліпшення енергоефективності державних будинків і споруд в Україні, а саме: лікарень, шкіл, адміністративних установ та закладів вищої освіти, дитячих садків, будинків-інтернатів, аптек, центрів зайнятості, бібліотек та музеїв у малих і середніх містах. Проект надає можливість муніципалітетам безпосередньо впроваджувати енергоефективні заходи, забезпечуючи технічну підтримку компаніям з надання енергетичних послуг.

 • Новий ЦНАП у Дружківці надаватиме понад сотню послуг для 120 000 людей 22 черв. 2017 р.

  Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Дружківці на Донеччині повністю готовий приймати перших відвідувачів і надавати 139 різноманітних послуг для 120 000 людей, що проживають у місті та околицях. Проект по оснащенню цього ЦНАПа всім необхідним для його повноцінного функціонування було здійснено в рамках програми ПРООН «Відновлення та розбудова миру» і за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 • Мешканці Донеччини зможуть дізнатись про безкоштовні ліки через Інтернет 14 черв. 2017 р.

  Мешканці Донецької області тепер мають змогу отримати інформацію щодо ліків, закуплених за державний кошт, у всіх медичних закладах регіону на сайті eliky.in.ua. Наразі до ресурсу підключено Рівненську, Одеську, Хмельницьку та Запорізьку області, а також частково лікарні Чернівецької, Чернігівської, Волинської, Закарпатської, Луганської, Тернопільської областей та м. Києва.

 • Молдова закуповує українськи ліки через ПРООН 9 черв. 2017 р.

  Програма розвитку ООН закуповує ліки не лише для України, а тепер і для сусідньої Молдови. Закупівлі ПРООН дозволили українському виробнику вийти на новий ринок.

 • Дослідження: у Чорному морі виявлено значну кількість забруднюючих речовин 8 черв. 2017 р.

  У Чорному морі виявлено вдвічі більше плаваючого пластику, ніж в будь-якому іншому морі Європи, згідно даних екологічного дослідження, профінансованого ЄС і ПРООН.

 • Екологічні дослідження: Чорне море зазнає шкоди через людську діяльність 30 трав. 2017 р.

  Під час моніторингу Чорного моря вивчався стан середовища Чорного моря, було виявлено нові забруднюючі речовини, вивчалися питання сміття у морі та водної флори та фауни під шаром кисню, а також складено фотокаталог різновидів дельфінів. У дослідженні говориться про найбільш гострі проблеми, які виникли в Чорному морі за останні 20 років, а також наголошується на необхідності скоординованих дій чорноморських країн відповідно до водного законодавства ЄС.

 • Інформація ПРООН щодо тендеру UNDP RFP UKR/2015/97 на розробку програмного забезпечення для системи електронного декларування в Україні 25 трав. 2017 р.

  У зв’язку із суспільним інтересом та у відповідь на некоректну інформацію, що циркулює у засобах масової інформації, ПРООН в Україні вважає за необхідне поділитися деталями щодо тендеру ПРООН UKR/2015/97 на розробку програмного забезпечення для системи електронного декларування в Україні.

 • Оголошення про грантовий конкурс 24 трав. 2017 р.

  ПРООН за фінансової підтримки Королівства Нідерландів розпочинає Конкурс малих грантів для неурядових організацій та груп активних громадян у громадах-партнерах Донецької області, з метою забезпечення громадської безпеки та адвокації прав уразливих категорій громадян, в першу чергу в громадах, які найбільше постраждали від конфлікту.

 • Стан закупівель ліків за програмами дорослої та дитячої онкології та онкогематології 24 трав. 2017 р.

  Відповідно до договору з МОЗ, ПРООН проводить закупівлі ліків та медичних виробів за 23 напрямами, зокрема за напрямами дорослої та дитячої онкології та онкогематології. На сьогодні, за програмою дорослої онкології завершено закупівлі по 92 лотах з 96 замовлених МОЗ України.

 • Міжнародні закупівлі виводять нові медикаменти на український ринок 24 трав. 2017 р.

  Міжнародні закупівлі не тільки знижують ціни, які платить уряд за закупівлі добре знайомих медикаментів, а й забезпечують українських пацієнтів новими лікарськими засобами, раніше не присутніми в Україні. Поточний перелік зареєстрованих лікарських засобів в Україні налічує близько 10 000 продуктів, разом з тим багато високоякісних лікарських засобів, в основному генеричних препаратів, все ще відсутні на українському ринку.