Новини

 • Пацієнти з гемофілією отримають якісні європейські ліки 17 квіт. 2017 р.

  Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) та Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) повідомляють про завершення всіх процедур закупівлі ліків для дорослих і дітей з гемофілією відповідно до угоди між сторонами.

 • Понад 7000 постраждалих від конфлікту людей звертаються до консультаційних бюро, які підтримує ПРООН 12 квіт. 2017 р.

  В березні 2016 року ПРООН створила чотири консультаційні бюро для громадян, щоб надати підтримку владі у наданні адміністративних, психологічних та юридичних послуг для населення, що постраждало від конфлікту в Донецькій та Луганській областях.

 • Створюємо робочі місця та забезпечуємо родини в Луганській області 10 квіт. 2017 р.

  За два роки програма ПРООН зі співфінансування робочих місць і програма малих грантів створили 440 робочих місць у Луганській області.

 • Опитування громадської думки у сфері прав людини, Омбудсман+ та Анти-дискримінаційний барометр: три шляхи підтримати права людини в Україні 5 квіт. 2017 р.

  ПРООН в Україні надає підтримку Уповноваженому Верховної Ради з прав людини (Омбудсману) у здійснені багатьох заходів. Дізнайтеся три основні моменти наших спільних зусиль.

 • Українські онкохворі діти отримали ліки на 60 мільйонів гривень 3 квіт. 2017 р.

  В Україну прибула велика партія життєво-необхідних ліків проти раку від одного з провідних світових виробників. П’ять препаратів, вироблених у Франції, Німеччині та Канаді, на загальну суму більше 60 мільйонів гривень розвантажені на склад ДП «Укрмедпостач», звідки згодом будуть доставлені у лікарні по Україні для забезпечення лікування тисяч дітей, що хворі на рак.

 • 12 краудфандингових кампаній, які варто підтримати 31 бер. 2017 р.

  Новостворений веб-сайт дозволяє інтернет-користувачам з України та всього світу обрати улюблену бізнес-ідею, розроблену переселенцями з Донбасу, і надати фінансову підтримку такому проекту. Це стало можливим завдяки Академії краудфандингу, яка розпочала свою діяльність на початку 2017 за підтримки ПРООН та Посольства Великої Британії в Україні.

 • Висновок доповіді ООН: Надто багато людей залишаються на узбіччі досягнень у сфері людського розвитку 30 бер. 2017 р.

  Згідно з доповіддю, індекс людського розвитку України становить 0,743. Це 84-е місце серед 188 країн і територій. З 1990 року показники ІЛР підвищилися на 5,2 %. Проте результати України залишаються нижчими за середні показники країн, що належать до групи з високим рівнем людського розвитку, і нижчими за середні показники по країнах Європи і Центральної Азії.

 • Велике майбутнє малого бізнесу: перша «Схід-Експо 2017» зібрала 100 бізнесів та 4000 відвідувачів на постраждалому від конфлікту Донбасі 27 бер. 2017 р.

  У дводенних бізнес-виставках, що відбулися спершу в Краматорську, а потім в Сєвєродонецьку, взяли участь понад сто місцевих компаній. Власники і керівники малого та середнього бізнесу з різних галузей мали можливість не тільки представити свою продукцію та послуги, а й встановити нові ділові зв’язки з іншими підприємцями, а також взяти участь у бізнес-тренінгах. Захід також став доброю нагодою знайти потенційних ділових партнерів і нових клієнтів.

 • Громадсько-приватне партнерство на службі відновлення водних ресурсів 23 бер. 2017 р.

  Вода є обмеженим і надзвичайно цінним ресурсом. До проблем із збереження та відновлення водних ресурсів останнім часом додаються ті, що пов'язані із зміною клімату. Осушувальні торфовища яскравий тому приклад. ПРООН та Фундація компанії "Кока-Кола Україна" долучилися до відновлення деградованих торфовищ в Чернігівській області. Цей досвід є цікавим та корисним представникам інших областей. Саме для обміну думками та досвідом 23 березня 2017 року було проведено круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню води.

 • Своєчасне виявлення та правильне лікування туберкульозу значно полегшує процес одужання пацієнтів 22 бер. 2017 р.

  В 2016 році близько 29 тис українців захворіло на туберкульоз, що на 4,3% менше ніж у 2015 році. В той час як захворюваність на туберкульоз знижується, спостерігається поширення мульти-резистентного туберкульозу, а своєчасне виявлення та дотримання правильного лікування часто стає проблемою. Нещодавні спільні зусилля Міністерства охорони здоров'я, Центру громадського здоров’я МОЗ України, агенцій системи ООН, Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією і громадянського суспільства допомогли покращити забезпечення доступу до медичної допомоги і змінити підхід в бік профілактики та лікування туберкульозу поза межами лікувальних закладів.