Новини

 • Коаліція «Справедливість заради миру на Донбасі» разробила стратегию покращення доступу до правосуддя в 2017 році 22 лют. 2017 р.

  Члени Коаліції, до якої входять 17 неурядових організацій, що фіксують порушення прав людини в контексті конфлікту на сході України, підсумували свою правозахисну діяльність у 2016 році і домовилися про подальші кроки для покращення ефективності правового захисту, підтримки постраждалих та запобігання порушенням.

 • Мультфільми: Молодь закликає до правосуддя і миру в регіонах України, що постраждали від конфлікту 20 лют. 2017 р.

  З нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості, що відзначається 20 лютого, ПРООН зібрала разом 20 юнаків та дівчат від семи до 15 років на дводенному семінарі зі створення анімаційних фільмів у Краматорську. Тут вони навчилися основам техніки створення мультиків, а також просуванню принципів соціальної справедливості шляхом знищення бар’єрів, з якими стикаються люди через свої фізичні вади, низький соціальний статус, етнічну приналежність, стать або расу.

 • Соціальні інновації: нові шляхи вирішення старих проблем 16 лют. 2017 р.

  ПРООН виступила співорганізатором конференції і тематичного заходу, присвяченого вимірюванню соціальних змін задля обміну знаннями і досвідом у сфері соціальних інновацій між громадськими активістами, а також для зміцнення потенціалу ОГС щодо управління соціальним впливом.

 • Комітет ООН розглянув положення жінок в Україні 15 лют. 2017 р.

  Під час зустрічі правозахисників та Представника Омбудсмана з експертами Комітету ООН, яка відбулась напередодні виступу офіційної делегації України, експерти комітету отримали важливу інформацію щодо стану виконання Конвенції. Завдяки спілкуванню представниками громадських та Омбудсманома експерти Комітету ООН змогли скласти об'єктивну картину виконання Україною своїх зобов'язань та скласти перелік питань до офіційної делегації України.

 • Конкурс для медіа на кращий ґендерно-чутливий матеріал 14 лют. 2017 р.

  Оголошується конкурс для журналістів(ок), блогерів(ок) та медіапредставництв, які постійно чи періодично працюють у Донецькій та Луганській областях, на кращий матеріал, який стосуватиметься ґендерної тематики.

 • «Права жінок – це права людини» - ще раз звертають увагу в Офісі Омбудсмана 7 лют. 2017 р.

  Уповноважений Верховної Ради з прав людини презентувала альтернативну доповідь про дотримання Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок. Доповідь звертає увагу, що Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», який містить визначення сексуальних домагань та визначає порядок оскарження таких дій, фактично не містить ефективного механізму.

 • Донеччина долатиме корупцію, створивши незалежну Агенцію регіонального розвитку 30 січ. 2017 р.

  Незалежний орган – Агенція регіонального розвитку, яку було створено за фінансової та інтелектуальної підтримки Заходу, відповідатиме за проведення держзакупівель у прозорий спосіб, щоб унеможливити корупційні схеми і розтрату державних коштів. “Ми хочемо, щоб ця агенція займалася всіма документами із закупівель і всіма відповідними процедурами. Все це буде проводитися під контролем міжнародних організацій», – каже Вілінський, Перший заступник Голова Донецької обласної адміністрації.

 • Шість фактів, які потрібно знати про Конвенцію про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (і права жінок) в Україні 30 січ. 2017 р.

  У цій статті ПРООН наводить шість фактів щодо прав жінок в Україні, зокрема щодо виконання урядом України Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW).

 • Сприяння доброчесності бізнесу – ще один крок в антикорупційній реформі України 25 січ. 2017 р.

  ПРООН спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), Організацією економічного співробітництва і розвитку та бізнес-омбудсменом України зібрали понад 100 провідних практиків із 30 країн на 2-денному регіональному експертному семінарі «Доброчесність бізнесу в Східній Європі і Центральній Азії», після якого також відбувся 1-денний круглий стіл «Доброчесність бізнесу в Україні».

 • Хочете більше знати про підхід, заснований на правах людини? Реєструйтеся для участі у тренінгу для громадських активістів 23 січ. 2017 р.

  Впродовж січня-лютого 2017 року ПРООН та ГО «МАРТ» організовують вісім регіональних тренінгів, присвячених підходу, заснованому на правах людини (ППЛ). Семінари проводитимуться для регіональних громадських організацій та мають на меті зміцнити їхній потенціал із застосування ППЛ у їхній роботі.