Понад 7 000 постраждалих від конфлікту людей звертаються до консультаційних бюро, які підтримує ПРООН

12 квіт. 2017

Фото: Анастасія Власова

Ірина Комякова, 41 рік, стоїть у приміщенні Управління праці та соціального захисту населення в Краматорську після того, як вона щойно оформила документи для свого сина Андрія, які дозволять йому отримувати стипендію переселенця. Того дня жінка провела близько двох годин у черзі, що на її думку недовго порівняно з її попередніми візитами до соціальних служб. В управлінні перебуває іще близько 20 людей, які стоять у чергах, заповнюють папери або ж сваряться із чиновниками.

“Більшість цих людей є внутрішньо переміщеними особами. У Краматорську в цілому зареєстровано близько 60 тисяч переселенців. Я сама переселенка, приїхала сюди із Горлівки у грудні 2014 року. Там я працювала інженером на котельні.

Ми приїхали сюди навмання, оскільки я вчилася у Краматорську і трохи знаю місто.

Тут мені довелося опановувати іншу професію. До грудня я працювала у консультаційному бюро для громадян. Ми давали поради людям, як правильно оформлювати документи і до яких державних органів їм варто звертатися по допомогу.

Мені самій часто доводилося звертатися до управління соціального захисту для отримання допомоги переселенця. Потім вже я сама радила людям, як це робити. Багато переселенців, які приїздять сюди, зовсім не знають, до яких державних органів їм варто звертатися. Тому ми й відкрили наше консультаційне бюро для них.

З літа, коли управління соціального захисту ввело талони із зазначеним часом прийому, стало дещо легше із чергами. До того це була просто катастрофа. Люди тут страшенно стовпилися в чергах, йшли просто по головам одне у одного.”   

Від конфлікту на сході України безпосередньо й опосередковано постраждали понад 3,8 млн людей, 70% з яких – жінки, люди похилого віку або діти. Багато з тих, хто втік із зони конфлікту і зараз є внутрішніми переселенцями в Україні (включаючи підконтрольні уряду території Донецької та Луганської областей, які прийняли найбільшу кількість ВПО), стикаються з надзвичайними труднощами у забезпеченні своїх потреб. Державні органи, установи з надання послуг, ринок праці та громади щосили намагаються впоратися з масовим переміщенням людей на тлі й без того слабкої інфраструктури та суттєвого економічного спаду.

В березні 2016 року ПРООН створила чотири консультаційні бюро для громадян, щоб надати підтримку владі у наданні адміністративних, психологічних та юридичних послуг для населення, що постраждало від конфлікту в Донецькій та Луганській областях (Новопсков і Рубіжне в Луганській області, Краматорськ і Слов’янськ в Донецькій області). 7804 звернень (69% ВПО, 55% жінок) були розглянуті протягом десяти місяців. Ініціатива фінансується Швейцарською Конфедерацією та Швецією.

5 квітня 2017 року ПРООН підписала угоди з 4 громадськими організаціями щодо продовження роботи консультаційних бюро для громадян. Ці організації продовжать надавати підтримку населенню Донецької і Луганської областей до грудня 2017 року. Консультаційні бюро працюватимуть також і у мобільному режимі, щоб розширити охоплення надання допомоги за межами своїх офісів. Тепер вони надаватимусь підтримку в 28 містах та селищах із загальний населенням 690 070 людей.