Нове місце для відпочинку влітку: ПРООН відновлює водосховище у Чернігівській області

10 лип. 2017

Київ, 7 липня 2017 року - Водосховище, яке історично використовувалося місцевими жителями у рекреаційних цілях, наразі відновлено та відкрито для відпочивальників у селі Кукшин (Чернігівська область). За фінансування Фонду Кока-Кола та в рамках проекту «Створення моделі для сталого розвитку громад у Ніжинському районі (Чернігівська область)», ПРООН відновлює водоймище глибиною чотири метри, шириною тридцять метрів та довжиною триста метрів. До реконструкції, резервуар був порожнім та вкритим одним метром мулу. Однак, його береги було зміцнено та очищено від мулу, що наразі дає змогу місцевим жителям насолоджуватися літнім сезоном на новоствореному пляжі.

«Сьогодні ми, разом із нашими партнерами, відкриваємо оновлене місце для відпочинку на водоймищі у селі Кукшин, яке історично використовувалося місцевими жителями для плавання та риболовлі. Така подія була б неможливою без фінансових ресурсів, наданих Фондом Кока-Кола, та підтримки місцевої влади», - зауважив Василь Толкачов, керівник проекту ПРООН.

Проект спрямований на відновлення гідрологічного режиму зрошувальної системи в урочищі «Смолянка» до напівприродного стану, що досягається завдяки збільшенню рівня підземних вод.

Для медіа-запитів:

Євген Зеленко, Координатор по зв’язкам з громадськістю та роботи зі ЗМІ, ПРООН в Україні        +38 044 254 0035 | yevgeniy.zelenko@undp.org