Фото: ПРООН

Вперше опубліковано у виданні Interfax-Україна 22 березня 2019 р.

Ексклюзивне інтерв'ю заступниці директора Програми розвитку ООН в Україні Блерти Чели

- Як Ви оцінюєте ситуацію із закупівлею лікарських препаратів за кошти держбюджету, зокрема у напрямку онкології?

- За програмою онкології ПРООН закуповує ліки з 2016 року, коли з відповідним проханням до нас звернулося Міністерство охорони здоров'я України (далі МОЗ). Раніше в цьому напрямку існували певні виклики, зараз ми бачимо покращення ситуації із закупівлею препаратів та з лікуванням онкологічних захворювань.

У тому числі, це відбулося завдяки залученню нашої організації, що надало процесу закупівлі більше прозорості і відкритості. За рейтингом Aid Transparency Index ПРООН вважається однією з найбільш прозорих організацій. Завдяки таким якостям нам вдалося вийти на міжнародні ринки та подолати корупційні схеми, які раніше існували в системі закупівлі ліків.

Потрібно розуміти, що міжнародні ринки, де закуповується значна частина препаратів для лікування онкології, раніше були закриті для України через недобросовісних посередників. Але нам вдалося змінити ситуацію і здійснити закупівлі ліків на міжнародних ринках, причому зі значною економією.

Завдяки можливості працювати напряму з міжнародними та місцевими виробниками, всього за три роки (2016-2018) ми змогли заощадити близько $66 млн, у тому числі $33 млн на ліки для онкохворих. Тільки в 2018 році економія на закупівлях препаратів склала $25 млн. Це не просто сухі цифри, це кошти, які раніше осідали в кишенях посередників і корупціонерів, і які зараз можуть бути використані для придбання ліків. Наприклад, деякі онкологічні препарати ми закуповуємо в п'ять разів дешевше, ніж вони продаються на європейському ринку.

- За рахунок чого досягається таке зниження ціни?

- Є кілька причин. По-перше, ми вийшли на міжнародний ринок, і завдяки тому, що ми це зробили прозоро, все більше і більше компаній подають свої заявки на участь у торгах, що призводить до зменшення цін.

Також у нас є можливість виходити безпосередньо на світових виробників ліків. Наші процедури завжди відкриті, прозорі та доступні онлайн. Будь-яка компанія, яка має право виробляти ліки і представляти їх на ринку, може взяти участь в торгах.

Ми проводимо тренінги для наших постачальників, навчаємо їх тому, як ми реалізуємо закупівлі, і все більше компаній висловлюють свою зацікавленість брати участь у тендерах.

Є ще один важливий фактор, який дозволяє істотно знизити ціну: закуповуючи ліки, ми укладаємо довгострокові угоди.

- Скільки довгострокових контрактів на поставку ліків ви уклали?

- За два роки ПРООН в Україні уклала довгострокові контракти приблизно на 230 медикаментів за 27 державними програмами. Це не тільки онкологія, а й інші програми. Тут ми говоримо про найкращі ціни. Ми розглядаємо, наскільки ціна є конкурентною не лише в Україні, але й на міжнародному рівні.

Середній термін угоди становить до трьох років. Якщо бути точнішими, ми укладаємо контракт на один рік з можливістю його пролонгації до трьох років залежно від аналізу трендів ринкового середовища. При цьому ми продовжуємо дослідження актуальних цінових ринкових пропозицій. Використання механізму довгострокових контрактів дає можливість закуповувати і поставляти ліки швидко та більш ефективно.

Як визначається ціна в довгострокових контрактах?

- На момент підписання контракту прописана досить низька ціна. Але ми постійно моніторимо ринок і маємо можливість повторно оголосити закупівлю в разі зміни ринкової ситуації. ПРООН має досвід роботи в 170 країнах і територіях світу, тому ми знаємо, як проводити такий моніторинг ефективно.

- Раніше, у 2015 році, закупівлі за програмою онкології проводило британське закупівельне агентство Crown Agents. Як ви оцінюєте роботу ваших попередників?

- Я хочу зазначити, що Crown Agents зіткнулися з певними викликами, які їм довелося долати. Згодом проведення закупівель ліків від онкології було передане ПРООН і, на мою думку, ми ефективно справляємося з цим завданням. Сума економії $ 33 млн говорить сама за себе. І ми розуміємо, що нашому успіху багато в чому сприяли досвід і наша репутація прозорої організації. Ми як організація, що входить у структуру ООН, відрізняємося від інших компаній, не займаємося бізнесом, наші відносини з урядами, громадськими організаціями та іншими інститутами побудовані на принципах партнерства.

ПРООН не просто допомагає купувати ліки, але й підтримує реформи, які є надзвичайно важливими на сьогоднішній день. Ми активно працюємо з пацієнтськими організаціями та представниками громадянського суспільства, допомагаємо їм розвиватися та покращувати необхідні навички в ході тренінгових програм, під час яких ділимося знаннями, передаємо інструментарій та методики.

- Давайте повернемося до закупівель ліків за програмою лікування онкології. Вся програма закупівель за бюджет 2018 року виконана. Коли розпочнеться закупівля за бюджет 2019 року?

- Програму державних закупівель 2017 року ми виконали на 92%, 2018 року – на 50%. Все йде практично за графіком. Щодо закупівель у 2019 році, ми надіслали МОЗ наші пропозиції і очікуємо підписання договору.

- Коли будуть поставлені ті 8%, які залишилися за програмою закупівель за бюджет 2017 року? Чи ці кошти будуть перерозподілятися на інші напрямки?

- Перш за все, хочу уточнити: все, що з самого початку запросило Міністерство, було доставлене вчасно. Зараз ми говоримо про доставки за рахунок отриманої економії, з яких залишилося 8%. За погодженням з Міністерством охорони здоров'я, препарати, закуплені на зекономлені кошти, будуть поставлені до середини червня. Така затримка пов'язана з дефіцитами деяких активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ) для виробництва на світовому ринку.

- Тобто, ви будете чекати, поки з'являться ці АФІ?

- Контракти з виробниками вже укладені. Тому ми очікуємо поставки згідно з термінами, вказаними в угодах.

- Коли будуть поставлені всі препарати, закуплені за бюджет 2018 року?

- Згідно з нашими договорами з Міністерством охорони здоров'я, закупівлі передбачають два етапи. Відповідно до першої частини договору, закупівлі і поставки вже проведені. А додаткові угоди, відповідно, реалізуватимуться пізніше. На мою думку,  по цій частині угоди препарати будуть поставлені до кінця року.

- Часто при бюджетних закупівлях є проблема відстеження залишків препаратів. Як ви відстежуєте наявність препаратів в клініках і на складах?

- ПРООН закуповує ліки швидко і ефективно. Оскільки наші зусилля спрямовані на максимальне задоволення потреб пацієнтів, ми реалізуємо також низку додаткових ініціатив. Зокрема, ми провели моніторинг доставки, наявності та використання медпрепаратів на місцях і виступили партнером створення сайту "Є ЛІКИ", де пацієнт може побачити наявність препаратів в клініках. Крім того, ми підтримуємо створення електронної системи управління запасами ліків, яка дозволить побачити, що відбувається на складах. Ми вже оголосили конкурс на розробку відповідного програмного забезпечення і очікуємо підписання контракту найближчим часом. ПРООН провела численні консультації з потенційними учасниками конкурсу, із залученням іноземних компаній і експертів. Ми хочемо, щоб це було найкраще, найсучасніше програмне забезпечення, яке зможе вирішити проблеми обліку лікарських засобів, закуплених за кошти держбюджету.

- Зараз в Україні вже створено національне закупівельне агентство - держпідприємство "Медичні закупівлі України" (МЗУ). Як ви оцінюєте процес його створення?

- Ми були залучені до створення цієї структури. МЗУ вже почало проводити закупівлі, використовуючи кошти Глобального фонду. Мені важко сказати, скільки часу потрібно на повне становлення такого агентства, але я б хотіла підтвердити, що ми з готовністю поділимося з ними всіма нашими напрацюваннями по закупівлях лікарських засобів, нашим великим досвідом. Ми будемо підтримувати МОЗ та МЗУ, поки не побачимо, що українське національне закупівельне агентство може працювати самостійно. Тоді ми будемо вважати, що наша місія виконана.

- Зараз багато процесів зупинились через політичні ризики. Чи є ризик, що у зв’язку з виборами відбудуться зміни у міжнародних закупівлях??

- Я знаю, що багато реформ справді завмерли через політичні події, але якщо мова йде про закупівлю ліків, то цей процес повинен йти безперервно – адже йдеться про життя і здоров'я людей. Я не думаю, що українці і українська влада дозволять зірвати процес закупівлі ліків. Я вважаю, що хто б не прийшов до влади, він буде вважати це важливим напрямком і зробить все, щоб потреби українців в ліках були задоволені.

Icon of SDG 03

ПРООН У світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

О

Об'єднані Арабські Емірати

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Російська Федерація Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Х

Хорватія

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка