Фото: Анастасія Власова / ПРООН в Україні

Цьогорічний Міжнародний день миру, який відзначається 21 вересня, є особливим для України: з кінця липня триває припинення вогню уздовж «лінії зіткнення» на сході України, завдяки чому помітно зменшилася кількість інцидентів із застосуванням вогнепальної зброї, травмувань і загибелі людей у межах нинішнього конфлікту.

Країна перебуває у стані конфлікту більш ніж шість років, і упродовж цього часу припинення вогню декларувалося понад 20 разів – до цього бойові дії зупинялися найдовше на шість тижнів у 2016 році. На сьогодні, незважаючи на окремі випадки, припинення вогню триває найдовше за весь період конфлікту.

Але невдалий досвід припинення вогню в минулому свідчить, що тиша в жодному разі не дорівнює миру. Для завершення конфлікту в Україні та встановлення справжнього миру потрібно зробити ще дуже багато.

Розбудова миру

Навіть коли інтенсивність конфлікту невисока, Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) працює над закладанням фундаменту для довготривалого миру в Україні. Причини конфлікту комплексні та складні, проте важливими факторами, що загострювали проблеми регіону в минулому, є такі:

  • брак довіри до державних інституцій, особливо до судової системи;
  • економічні проблеми, бідність і безробіття;
  • недостатня прозорість і підзвітність влади; та
  • низький рівень державних послуг, соціальної інфраструктури й системи охорони здоров’я.

Для вирішення цих проблем ПРООН, партнерські агенції ООН та учасники процесу розвитку співпрацюють з 2014 року в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (Програма ВРМ). Програма спрямована на зміцнення громадської безпеки та соціальної згуртованості, підтримку відбудови економіки постраждалих від конфлікту громад і реалізацію реформ децентралізації влади та охорони здоров'я на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей.

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Фундамент

Програма складається з трьох компонентів: економічне відновлення та розвиток інфраструктури,  місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади, громадська безпека та соціальна згуртованість. Кожен компонент торкається деяких або всіх першопричин конфлікту, згаданих вище. Застосовуючи комплексний підхід і, звісно ж, спираючись у своїй діяльності на принцип сталого розвитку, ПРООН і партнери мають на меті створити родючий ґрунт, у якому зможуть прорости й розвинутися паростки миру, після того як буде остаточно складено зброю.

Наприклад, шляхом відбудови життєво необхідної інфраструктури для забезпечення доступу до основних послуг громадам, яких торкнувся конфлікт, підтримки економічних можливостей через надання підтримки мікро-, малому та середнього бізнесу, а також розвитку професійних навиків молоді та внутрішньо переміщених осіб, Програма ВРМ вирішує ключові економічні проблеми, від яких регіон страждав упродовж довгого періоду часу.

Нині, формуючи знання органів місцевого самоврядування про фіскальну децентралізацію, застосовуючи прозорі, учасницькі та гендерно чутливі методи до стратегічного планування й бюджетного процесу та вдосконалюючи надання державних послуг і втілюючи антикорупційні практики, Програма ВРМ підтримує реалізацію реформи місцевого самоврядування та децентралізації на сході України, з метою підвищення якості врядування в регіоні та водночас довіри громадськості до органів влади.

Завдяки заохоченню активної співпраці локальних організацій громадянського суспільства з органами місцевої влади для розробки та втілення політики на місцях, Програма ВРМ сприяє застосуванню підходу, орієнтованого на громаду, до місцевого врядування, завдяки якому найбільш вразливі та виключені групи жінок і чоловіків не залишаються без уваги в процесі відновлення та розбудови миру на сході України.

Політична воля

ПРООН і партнери можуть допомогти створити умови для довготривалого миру, однак припинення вогню в Україні трансформується в завершення конфлікту лише в тому випадку, якщо буде політична воля в Україні, по обидва боки «лінії зіткнення», щоб зупинити бойові дії.

ПРООН, звісно, не є частиною цього процесу, що має політичний характер. Але як частина системи ООН ПРООН в Україні нагадує зроблений у березні Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем заклик до всіх воюючих сторін по всьому світу скласти зброю та зосередитися на спільній боротьбі людства проти нинішньої пандемії COVID-19.

Тож сьогодні, у Всесвітній день миру, ПРООН підтверджує взяте на себе зобов’язання допомагати Україні у відновленні та розбудові миру після завершення конфлікту, а також у кращому, більш «зеленому» та справедливому відновленні після спаду пандемії COVID-19.

Як показує спільна світова боротьба проти COVID-19, у цьому сучасному, глобалізованому світі ми взаємопов’язані, бо розділяємо глобальні проблеми та маємо багато спільного. Тож більше немає сенсу витрачати енергію та ресурси на ворожнечу.

Icon of SDG 08 Icon of SDG 10 Icon of SDG 11 Icon of SDG 16 Icon of SDG 17

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка