Відкрито реєстрацію на програму про природоорієнтовані рішення для громад

ПРООН запрошує усіх небайдужих до наслідків погодних катаклізмів і нераціонального використанням ресурсів пройти тижневе онлайн-навчання та стати амбасадорами програми «Сафарі для громад», а мешканців Полтави, Рівного Червонограда, Мирнограда та Кропивницького заохочують також позмагатися за фінансування для втілення кращих проєктів.

Для участі у програмі до 18 липня 2021 року включно необхідно заповнити реєстраційну форму.

Докладніше

Полтавців запрошують позмагатись за фінансування на реалізацію екопроєктів

З 19 по 31 липня громадські організації Плато та Еколтава за підтримки ПРООН в Україні у рамках Українського урбаністичного форуму організовують «Сафарі для громад у Полтаві».

«Сафарі для громад» – програма, спрямована на залучення активних мешканців до пошуку природоорієнтованих рішень задля подолання екологічних проблем громад, ліквідацію наслідків кліматичної зміни, нераціонального використання ресурсів.

Для реєстрації необхідно заповнити форму.

Кінцевий термін реєстрації – 18 липня 2021 року включно.

Докладніше

Програма розвитку ООН в Україні оголошує конкурс проєктів для посилення стійкості громад Херсонської області

Метою Конкурсу є підтримка партнерських проєктів, які спрямовані на покращення доступу до якісних державних послуг (адміністративних, соціальних, медичних, освітніх) для всіх верств населення, особливо найбільш вразливих груп, а також соціально-економічному відновленню та сталому розвитку громад Херсонської області, що має сприяти підвищенню стійкості громад в умовах багатофакторної кризи та укріпленню довіри населення до місцевих, регіональних та національних органів влади.

Кінцевий термін подання заявок: 24:00, 31 липня 2021 року.

Докладніше

Проєкт підтримки DIA запрошує до участі у грантовому конкурсі щодо пілотного етапу регіонального туру

Проєкт підтримки DIA запрошує громадські організації, їхні коаліції та консорціуми подати проєктні пропозиції до участі у грантовому конкурсі для реалізації пілотного регіонального туру щодо цифрової трансформації.

Усі заявки українською або англійською мовами приймаються не пізніше 18 липня 2021 року 23:59.

Докладніше

Результати запиту на виражання зацікавленості в межах проєкту МОМ/ПРООН «Розширення економічних можливостей жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні»

Додаткову підтримку у доопрацюванні локальних документів – стратегій та планів соціально-економічного розвитку, буде надано чотирьом територіальним громадам.

Докладніше

Тренінг для тренерів/ок з прав людини (викладання сертифікатної програми “Права людини)

Мета – підвищити рівень компетентностей 15 тренерів/ок з питань інтерактивного навчання за програмою з прав людини для подальшої роботи останніх по забезпеченню підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації «Права людини».

Прийом заявок до 28 червня | Докладніше

ПРООН оголошує конкурс інноваційних рішень для громад східної України

Національний конкурс інноваційних рішень для громад східної України «EastCode 2021» – це заклик до дій, спрямованих на збільшення досліджень, нових розробок та проєктів у галузі технологій. Ми пропонуємо простір для інноваторів та змінотворців, аби представити свої ідеї та проєкти і отримати можливість перетворити громади на сході України на процвітаючі сучасні спільноти.

EastCode 2021 організовано ПРООН, Агентством інновацій Center42 та платформою кар’єрного розвитку Happy Monday у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та у партнерстві з Донецькою та Луганською ОДА за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Докладніше

ПРООН запускає серію соціальних коміксів

15 червня 2021 р. відбудеться онлайн-презентація серії соціальних коміксів про наслідки збройного конфлікту на сході України та протидію домашньому насильству.

Мальописи покликані вкотре привернути увагу громадськості до проблем реінтеграції, з якими стикаються екскомбатанти АТО/ООС після повернення до мирного життя, викликів, які вимушена долати молодь, що раптово опинилась у вирі збройного конфлікту, та про те, як діти та підлітки можуть захистити себе та однолітків, аби запобігти та протидіяти домашньому насильству.

Докладніше

ООН оголошує грантовий конкурс «Зміцнення громадської безпеки та взаємодія поліції та громади на засадах партнерства у цільових громадах Донецької та Луганської областей»

Цей конкурс грантів спрямований на підтримку п’яти проєктних ініціатив щодо застосування орієнтованого на громаду підходу для забезпечення громадської безпеки та взаємодії поліції та громади на засадах партнерства.

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 12:00 год., 17 червня 2021 року.

Докладніше

ООН оголошує грант «Професійний підхід до організації волонтерської діяльності у місцевих громадах Донецької та Луганської областей»

Загальна мета проєкту полягає у формуванні та підтримці професійного підходу до організації волонтерської діяльності та менеджменту волонтерських програм шляхом розвитку спроможностей менеджерів/координаторів волонтерських програм/проєктів, налагодження міжсекторального партнерства у громаді задля підтримки волонтерської діяльності, співтворчості у процесі пошуку та втілення інноваційних рішень,  що сприятимуть поширенню культури волонтерства та сталості волонтерських програм та проєктів.

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 12:00 год., 8 червня 2021 року.

Докладніше

Академія краудфандингу 2021 оголошує набір на навчання

ПРООН в Україні та &Seed agency розпочинають набір до Академії краудфандингу 2021. Шукаємо підприємців/ниць та стартапи із Донецької, Луганської, Херсонської та з окремих районів та міст узбережжя Азовського моря Запорізької області – Бердянська, Мелітополя, Токмаку, а також Приморського, Приазовського, Оріхівського, Гуляйпільського, Якимівського та Більмацького районів. 

Прийом заявок триває до 15 червня 23:59.

Докладніше

ПРООН шукає підрядників для тестування та аналізу рівня доступності онлайн-ресурсів «Дія»

Головна мета – переконатись, що портали, інструменти та програми електронних сервісів «Дія» повністю відповідають керівним принципам доступності вебконтенту (WCAG).

Подавайте свої пропозиції до 27 травня 2021 року, 23:59 год.

Докладніше

Запрошення до участі у конкурсі проєктів

Реагування на виклики в сфері прав людини в Україні та інтеграція підходу заснованого на правах людини (ППЛ) в державну політику

Мета цього грантового конкурсу – сприяння і зміцнення ключових зацікавлених сторін та установ у сфері прав людини для реагування на виклики в сфері прав людини в Україні та інтеграції ППЛ в державну політику.

Докладніше

Результати конкурсу партнерських соціально-економічних проєктів із протидії та зменшення впливу пандемії 

Участь у конкурсі взяли неурядові та благодійні організації, що у партнерстві з бізнесом та/або владою планують реалізовувати економічні і соціальні проєкти з протидії та полегшення наслідків пандемії COVID-19 в Україні. Обрано дев’ять проєктів, що отримають фінансування в рамках пілотного проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку», що впроваджується ПРООН на кошти, виділені урядом Швеції.

Докладніше

Культура толерантності: як побудувати суспільство, комфортне для всіх

Відкриття онлайн-курсу на Prometeus в жовтні!

Три раси, дванадцять впливових релігій, близько двох сотень національних держав, сотні релігійних учень, близько п’яти тисяч етнічних груп та понад шість тисяч мов на планеті. Толерантність — її наявність або відсутність — значною мірою визначає, як ці різні групи та люди співіснують. Це підхід, звичка, правило, світогляд та спосіб життя, в якому повага до різноманіття відіграє центральну роль. 

Докладніше

«Сафарі для громад»© : квест із пошуку природоорієнтованих рішень для місцевих громад

Сафарі для громад – це дводенна пригода, яка об'єднає членів спільноти, щоб колективно визначити, обговорити та знайти ідеї для вирішення проблем громади і планування подальших кроків, використовуючи природоорієнтовані рішення.

Протестована методологія та матеріали Сафарі чітко описані в Інструментарії для проведення Сафарі з відкритим доступом – аби організації мали можливість самостійно проводити Сафарі у своїх громадах.

Докладніше

Конкурс проєктів "Підтримка правозахисників для просування та захисту прав людини в Україні"

Мета грантового конкурсу – сприяння і зміцнення ключових зацікавлених сторін та установ у сфері прав людини для утвердження та захисту прав людини в Україні.

Конкурс проводитиметься за трьома лотами:

  • Розробка тренінгових програм з прав людини та підходу заснованого на правах людини (ППЛ) для держаних службовців.
  • Посилення діяльності Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини шляхом цільової підтримки проєктів ОГС.
  • Розробка нової навчальної програми з прав людини для журналістів та проведення навчальних заходів для студентів журналістики.

Докладніше

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка