Грант на підтримку профілактики правопорушень через посилення партнерства з поліцією у Донецькій та Запорізькій областях

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант, спрямований на профілактику правопорушень та інших негативних явищ, повязаних із зловживанням наркотичними речовинами та алкоголем, через посилення партнерства з полцією у Донецькій та Запорізькій областях.

Заявки приймаються до 3 лютого 2022 року, 12:00

Докладніше

ВИПРАВЛЕНО: Запрошення до подання проєктних пропозицій «Програма надання малих грантів для громадських організацій, щодо зміцнення потенціалу ОГС у розповсюдженні медичної інформації про COVID-19 та повідомлень пов’язаних із засобами його запобігання»

Основні цілі: провести громадську просвітницьку кампанію та забезпечити доступ вразливих груп населення на місцевому рівні, до найточнішої інформації про заходи профілактики COVID-19, доступу до тестування на COVID-19, лікування та кампанії з вакцинації; зміцнити спроможність населення, що проживає як у міських, так і у віддалених сільських районах, особливо тих, що представляють вразливі групи населення, висловлювати занепокоєння та інформувати про прогалини в послугах, які вони отримали або не отримали щодо COVID-19; підвищити спроможність громадянського суспільства та пацієнтських організацій у наданні послуг та розповсюдження медичної інформації щодо COVID-19 та повідомлень пов'язаних з засобами його запобігання .

Пропозиції прийматимуться до 21 січня  2022 року (18.00 за київським часом).

*Кінцевий термін подання пропозицій продовжено до 26 січня  2022 року (18.00 за київським часом).

Докладніше

Грант на розбудову спроможності молодіжних рад у громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант на розбудову спроможності молодіжних рад у громадах Донецької, Запорізькою та Луганської областей та запрошує громадські організації до участі.

Заявки приймаються до 28 січня 2022 року, 12:00

Докладніше

Від документа до звіту: що сповільнює виконання національних зобов'язань з прав жінок

17 січня 2022 року о 10:00 год. відбудеться круглий стіл на тему: «Від документа до звіту: що сповільнює виконання національних зобов'язань з прав жінок». 

Під час заходуу представниці національних жіночих організацій поділяться результатами оцінки того, як в Україні  виконуються державні документи з прав жінок та ґендерної рівності.  

Докладніше

Міжнародна олімпіада з програмування «BalaTech», участь у якій безкоштовна, запрошує 50 000 школярів/ок вивчати програмування за допомогою ігор та позмагатися за призи

«BalaTech» є багатомовною освітньою платформою для дітей та молоді, де вони можуть вивчати програмування в інтерактивному режимі. «BalaTech» робить процес навчання захопливим та цікавим завдяки гейміфікації. Платформа містить 10 навчальних модулів із 175 завданнями, які користувачі можуть вивчати та грати безкоштовно. «BalaTech» організовує Міжнародну олімпіаду із програмування в країнах СНД та Східної Європи. Олімпіада відбудеться 19 лютого 2022 року.

Докладніше

Оголошення про конкурс грантів для розробників і постачальників бізнес-продуктів та послуг, об’єднань та асоціацій підприємців в Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській області

Запрошуємо подавати заявки на конкурс проєктних пропозицій для отримання грантів для неурядових організацій, асоціацій та громадських спілок постачальників та розробників бізнес-продуктів та послуг, орієнтованих на розвиток та підтримку мікро, малого та середнього бізнесу (тут і надалі - ММСП), об’єднань та асоціацій ММСП в пріоритизованих секторах економіки, та реалізації цих проєктів на територіях, Донецької та Луганської областей, підконтрольних уряду України, та в Запорізькій і Херсонській  області.

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 23:59 год., 6 січня 2022 року.

Докладніше

ПРООН запрошує підприємців до участі у відкритих консультаційних зустрічах

Програма ООН із відновлення та розбудови миру організовує консультаційні зустрічі для підприємців і підприємниць із фахівцями/чинями з юридичних питань, питань оподаткування та обліку у містах на півдні та сході України.  

Для керівників/ць та власників/ць малого бізнесу, їхніх бухгалтерів/ок.

Для участі в тренінгах потрібно заповнити анкету реєстрації.

Докладніше

ООН запрошує український бізнес приєднатися до глобальної соціальної кампанії «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»

Щороку у період з 25 листопада по 10 грудня протягом глобальної акції «16 днів активізму проти насильства над жінками» суспільство, організації, державні структури та всі охочі активізують свої зусилля у боротьбі із гендерно зумовленим насильством.

В межах кампанії розроблено інформаційні матеріали – відео, постери, наклейки та ілюстрації для соціальних мереж.

Запрошуємо підтримати кампанію та розмістити на своїх локаціях (вітрини магазинів, офіси, кінотеатри, каси тощо) ці матеріали, а також приєднатися до глобальної кампанії онлайн у соціальних мережах (хештег #річутім).

Бізнес може приєднатися до глобальної акції офлайн та/або онлайн.

Докладніше

ПРООН запрошує до участі у тренінгах із підприємницької діяльності

Запрошуємо мешканок та мешканців окремих районів Запорізької та Донецької областей до участі у тренінгах на тему «Практичні аспекти підприємницької діяльності». Під час навчання учасникам розкажуть про моделювання бізнес-процесів, управлінський облік та фінансове планування, мотивацію та адаптацію персоналу.

Участь можуть взяти жителі таких районів: Бердянський, Приморський, Приазовський, Оріхівський, Гуляйпільський, Якимівський, Більмацький, Мелітопольський та Токмацький Запорізької області та Мангушський, Волноваський та Нікольський райони та місто Маріуполь Донецької області.

Для участі в тренінгах потрібно заповнити анкету реєстрації.

Докладніше

ПРООН проведе серію тренінгів для психологічного відновлення екскомбатантів АТО/ООС

Запрошуємо долучитися до серії тренінгів «Моя історія – моя сила: сторетворення як засіб психологічного відновлення» для екскомбатантів АТО/ООС.

Учасники тренінгів отримають унікальну можливість попрацювати з психологинею та експерткою з кінематографу Ольгою Онишко та опанувати унікальну методику сторетворення (сторітелінгу), відзнявши власні відеоісторії під її керівництвом. Авторська методика, якій навчатиме тренерка, допоможе екскомбатантам не тільки опанувати базові навички зі створення якісних відеоматеріалів, а й розповісти власну історію, поступово звільняючися від психологічного напруження.

Для участі в тренінгах потрібно заповнити форму до 19 листопада, 11:00

Докладніше

ООН запрошує на презентацію нового маркетплейсу для підприємців

Запрошуємо на презентацію Svoi.market – маркетплейсу виробників та товарів зі сходу і півдня України. Це нова онлайн-платформа, створена ПРООН в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії.

Для участі у презентації необхідно зареєструватися.

Докладніше

ООН оголошує грант створення мережі цифрових хабів у сільських громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей

Програма ООН із відновлення та розбудови миру має на меті розширення активної участі громадян та підтримку співпраці між суб’єктами у цілях формування політики у процесах усіх етапів управління. У межах роботи зі сприяння участі громадян в управлінні громадою через електронну демократію Програма планує підтримати створення цифрових хабів у трьох партнерських громадах у Донецькій, Запорізькій та Луганській областях.

Проєкт, що буде реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинен реалізовуватися на території Донецької (смт Олексієво-Дружківка), Запорізької (смт Кирилівка) та Луганської (смт Новоайдар) областей.

Заявки приймаються до 8 жовтня 2021 р. 12:00

Докладніше

Результати запиту на виражання зацікавленості в межах проєкту МОМ/ПРООН «Розширення економічних можливостей жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні»

Додаткову підтримку у доопрацюванні локальних документів – стратегій та планів соціально-економічного розвитку, буде надано чотирьом територіальним громадам.

Докладніше

ПРООН запускає серію соціальних коміксів

15 червня 2021 р. відбудеться онлайн-презентація серії соціальних коміксів про наслідки збройного конфлікту на сході України та протидію домашньому насильству.

Мальописи покликані вкотре привернути увагу громадськості до проблем реінтеграції, з якими стикаються екскомбатанти АТО/ООС після повернення до мирного життя, викликів, які вимушена долати молодь, що раптово опинилась у вирі збройного конфлікту, та про те, як діти та підлітки можуть захистити себе та однолітків, аби запобігти та протидіяти домашньому насильству.

Докладніше

Запрошення до участі у конкурсі проєктів

Реагування на виклики в сфері прав людини в Україні та інтеграція підходу заснованого на правах людини (ППЛ) в державну політику

Мета цього грантового конкурсу – сприяння і зміцнення ключових зацікавлених сторін та установ у сфері прав людини для реагування на виклики в сфері прав людини в Україні та інтеграції ППЛ в державну політику.

Докладніше

Результати конкурсу партнерських соціально-економічних проєктів із протидії та зменшення впливу пандемії 

Участь у конкурсі взяли неурядові та благодійні організації, що у партнерстві з бізнесом та/або владою планують реалізовувати економічні і соціальні проєкти з протидії та полегшення наслідків пандемії COVID-19 в Україні. Обрано дев’ять проєктів, що отримають фінансування в рамках пілотного проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку», що впроваджується ПРООН на кошти, виділені урядом Швеції.

Докладніше

Культура толерантності: як побудувати суспільство, комфортне для всіх

Відкриття онлайн-курсу на Prometeus в жовтні!

Три раси, дванадцять впливових релігій, близько двох сотень національних держав, сотні релігійних учень, близько п’яти тисяч етнічних груп та понад шість тисяч мов на планеті. Толерантність — її наявність або відсутність — значною мірою визначає, як ці різні групи та люди співіснують. Це підхід, звичка, правило, світогляд та спосіб життя, в якому повага до різноманіття відіграє центральну роль. 

Докладніше

«Сафарі для громад»© : квест із пошуку природоорієнтованих рішень для місцевих громад

Сафарі для громад – це дводенна пригода, яка об'єднає членів спільноти, щоб колективно визначити, обговорити та знайти ідеї для вирішення проблем громади і планування подальших кроків, використовуючи природоорієнтовані рішення.

Протестована методологія та матеріали Сафарі чітко описані в Інструментарії для проведення Сафарі з відкритим доступом – аби організації мали можливість самостійно проводити Сафарі у своїх громадах.

Докладніше

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка