Грант на створення механізму лобіювання інтересів жінок, що живуть із ВІЛ/СНІД, в управлінських рішеннях, що ухвалюються в місцевих громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей

Цей конкурс, що проводиться Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, спрямований на посилення впливу на органи місцевої влади для закріплення інтересів жінок, що живуть із ВІЛ/СНІД, під час прийняття управлінських рішень, що ухвалюються в локальних громадах.

Заявки приймаються до 5 січня 2021 р., 12:00

Докладніше

Грант для впровадження Програми підтримки профілактики правопорушень через взаємодію поліції та населення на партнерських засадах у Запорізькій області

Взаємодія поліції і громади на засадах партнерства є одним із ключових напрямів діяльності Програми ООН із відновлення та розбудови миру. На реалізацію цього напряму Програма ООН із відновлення та розбудови миру підтримає один проєкт у Запорізькій області з втілення програмного методу взаємодії поліції та громади на засадах партнерства (Сommunity Policing). У разі наявності декількох цікавих проєктів комісією може бути розглянуто питання щодо підтримки більше ніж одного проєкту.

Заявки приймаються до 5 січня 2021 р., 12:00

Докладніше

Грант для підвищення потенціалу місцевих громадських організацій та здійснення моніторингу надання сервісів доступу до правосуддя та безпеки на місцевому та обласному рівнях

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грантовий конкурс для посилення потенціалу місцевих громадських організацій та та здійснення моніторингу надання сервісів доступу до правосуддя та безпеки на місцевому та обласному рівнях.

Заявки приймаються до 5 січня 2021 р., 12:00

Докладніше

Презентація результатів соціологічного опитування «Що українці знають і думають про права людини: оцінка змін 2016 – 2020»

У четвер, 10 грудня, з 10:00 до 11:30, з нагоди Міжнародного дня прав людини, відбудеться онлайн-презентація результатів соціологічного опитування «Що українці знають і думають про права людини: оцінка змін 2016 – 2020».

Для участі представників ЗМІ у дискусії просимо зареєструватися. Зареєстрованим учасникам буде надіслано посилання для участі у заході на платформі Zoom.

Реєстрація до 9 грудня 16.00

Докладніше

ООН оголошує грант на пілотування різних способів надання юридичної допомоги

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує громадські організації взяти участь у грантовому конкурсі для пілотування різних способів надання юридичної допомоги на сході України.

Заявки приймаються до 17 грудня 2020 р., 12:00

Докладніше

Онлайн-курс з ефективної комунікації для громадських організацій

Злагоджена та ефективна комунікація є запорукою успіху роботи громадських організацій.

Якщо ви бажаєте дізнатися, як розробити дієву комунікаційну стратегію, розібратися в тонкощах роботи з цільовою аудиторією та опанувати сучасні цифрові інструменти, запрошуємо вас долучитися до тематичного онлайн-курсу, що відбудеться вже в грудні за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансування урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Реєстрація триватиме до 2 грудня 2020 р., 20:00

Докладніше 

Результати конкурсу партнерських соціально-економічних проєктів із протидії та зменшення впливу пандемії 

Участь у конкурсі взяли неурядові та благодійні організації, що у партнерстві з бізнесом та/або владою планують реалізовувати економічні і соціальні проєкти з протидії та полегшення наслідків пандемії COVID-19 в Україні. Обрано дев’ять проєктів, що отримають фінансування в рамках пілотного проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку», що впроваджується ПРООН на кошти, виділені урядом Швеції.

Докладніше

Запит інформації від неурядових громадських організацій для адміністрування малих грантів

Цей запит інформації від національних та міжнародних неурядових громадських організацій (ОГС / ГО) для виявлення інтересу ОГС / ГО у потенційному партнерстві з Програмою розвитку ООН (ПРООН) у 2021 році щодо адміністрування малих грантів в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру для підтримки проєктів цільових громад.

Пропозиції із підтверджувальними документами слід подати до 18 листопада 2020 року до 12:00  за київським часом. 

Докладніше

Мистецтво презентації для бізнесу: ООН та Greencubator розпочинають тренінги для підприємців

Якщо ви маєте власний бізнес чи тільки-но плануєте його розпочати, але час від часу відчуваєте труднощі в комунікації з клієнтами, інвесторами та медіа, – ми знаємо, як вам допомогти.

Протягом листопада 2020 року Програма ООН із відновлення та розбудови миру разом із Greencubator проведуть серію безкоштовних тренінгів із розвитку презентаційних навичок для підприємців у Луганській, Донецькій та Запорізькій областях.

Докладніше

Схід-Експо 2020: ООН та Мінцифри запускають виставку бізнесів в онлайн-форматі

Програма ООН із відновлення та розбудови миру разом із Міністерством цифрової трансформації запускають бізнес-виставку «Схід-Експо 2020», що розпочне роботу в онлайн-форматі вже 29 жовтня 2020 року на вебсайтах «Схід-Експо» та «Дія.Бізнес».

Підприємці з різних куточків сходу України презентуватимуть свою продукцію онлайн – від домашніх смаколиків та текстилю до хімічної промисловості та ІТ-розробок.

Докладніше

Конкурс проєктів

“Повага до прав людини та здійснення правосуддя в умовах збройного конфлікту на території України”

Мета конкурсу полягає у підтримці діяльності організацій громадянського суспільства зі створення передумов реалізації основних елементів перехідного правосуддя в Україні, зокрема:

  • захист та відновлення порушених прав в умовах збройного конфлікту;
  • притягнення до відповідальності осіб, винних у вчиненні масових порушень прав людини, зокрема воєнних злочинів та злочинів проти людяності;
  • забезпечення права знати правду про перебіг подій збройного конфлікту.

Кінцевий термін подачі концепцій – 2 листопада 2020 р.

Кінцевий термін подачі проєктних пропозицій – 20 листопада 2020 р.

Докладніше

Культура толерантності: як побудувати суспільство, комфортне для всіх

Відкриття онлайн-курсу на Prometeus в жовтні!

Три раси, дванадцять впливових релігій, близько двох сотень національних держав, сотні релігійних учень, близько п’яти тисяч етнічних груп та понад шість тисяч мов на планеті. Толерантність — її наявність або відсутність — значною мірою визначає, як ці різні групи та люди співіснують. Це підхід, звичка, правило, світогляд та спосіб життя, в якому повага до різноманіття відіграє центральну роль. 

Докладніше

EastCode: ПРООН та Мінцифри оголошують конкурс інноваційних ІТ-рішень для громад

Запрошуємо усіх охочих до участі в інноваційному конкурсі з пошуку креативних ІТ-рішень для зміцнення та розвитку громад Донецької та Луганської областей. Запропонуйте ідею нового сервісу або стартапу і отримайте грантову підтримку та можливість реалізувати свій проєкт. Брати участь можна самостійно або з командою.

Прийом заявок триватиме з 12 жовтня до 23 листопада 2020 р.

Докладніше

Опитування: Як виглядатиме світ після COVID-19

Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН спільно з ГО «Інша освіта» запускають дослідження щодо бачення громадян, яким суспільство має бути після пандемії коронавірусного захворювання COVID-19. 

Аби з’ясувати, які є можливі шляхи подолання наслідків кризи спричиненої COVID-19, необхідно об’єднати наші зусилля, які б допомогли людям, відповідальним за прийняття рішень, визначити, у якому напрямку потрібно рухатися далі.

Ваша історія надзвичайно важлива – розкажіть, яким ви бачите майбутнє!

Участь у дослідженні є анонімною та займе менше 15 хвилин.

Запрошуємо вас взяти участь у дослідженні!

Детальніше

«Сафарі для громад»© : квест із пошуку природоорієнтованих рішень для місцевих громад

Сафарі для громад – це дводенна пригода, яка об'єднає членів спільноти, щоб колективно визначити, обговорити та знайти ідеї для вирішення проблем громади і планування подальших кроків, використовуючи природоорієнтовані рішення.

Протестована методологія та матеріали Сафарі чітко описані в Інструментарії для проведення Сафарі з відкритим доступом – аби організації мали можливість самостійно проводити Сафарі у своїх громадах.

Докладніше

Конкурс проєктів "Підтримка правозахисників для просування та захисту прав людини в Україні"

Мета грантового конкурсу – сприяння і зміцнення ключових зацікавлених сторін та установ у сфері прав людини для утвердження та захисту прав людини в Україні.

Конкурс проводитиметься за трьома лотами:

  • Розробка тренінгових програм з прав людини та підходу заснованого на правах людини (ППЛ) для держаних службовців.
  • Посилення діяльності Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини шляхом цільової підтримки проєктів ОГС.
  • Розробка нової навчальної програми з прав людини для журналістів та проведення навчальних заходів для студентів журналістики.

Докладніше

Кампанія з підтримки толерантності в Україні #RespectUA

Комунікаційна кампанія з просування цінностей толерантності в українському суспільстві у 2017-18 рр. лише підтвердила необхідність налагодження діалогу між різними соціальними групами щодо актуальних та часом непростих питань.

Докладніше

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка