Міжнародна конференція, присвячена психологічній підтримці екскомбатантів АТО/ООС, відбудеться онлайн

Запрошуємо на міжнародну онлайн-конференцію «Ментальне здоров’я: Україна. Світ. Майбутнє», що відбудеться 29 жовтня 2021 р. Захід об’єднає представників Міністерства у справах ветеранів, провідних дослідників, експертів, психологів та авторів науково обґрунтованих методів надання психологічної допомоги екскомбатантам та людям, які постраждали від збройних конфліктів. Окрім того, до дискусій долучаються міжнародні експерти з США, Японії, Великобританії та Польщі.

Учасники конференції зможуть долучитися до заходу та поставити запитання спікерам в онлайн-форматі, попередньо заповнивши реєстраційну форму до 26 жовтня 2021 р., 12:00.

Докладніше

IV Національний форум розвитку МСБ 2021: Від стійкості до сталості

Запрошуємо до участі українські підприємства, організації підтримки бізнесу, бізнес-об’єднання, представників регіональної та місцевої влади. 

Захід відбудеться 26 жовтня 2021 року в приміщенні Торгово-промислової палати України.

Реєстрацію відкрито до 25 жовтня 2021 року.

Докладніше

Ветерандвіж 2.0: ПРООН підтримає соціальні проєкти екскомбатантів АТО/ООС

Запрошуємо екскомбатантів та екскомбатанток АТО/ООС доєднатися до участі у хакатоні «Ветерандвіж 2.0: ресурс ветеранських ідей у громаді», що відбудеться 29–30 жовтня 2021 р. Ми шукаємо ветеранів та ветеранок АТО/ООС, які мають цікаві ідеї для втілення соціальних проєктів у громадах та потребують підтримки для їх успішної реалізації.

Ветерандвіж – це хакатон для підтримки ідей та втілення соціальних проєктів для розвитку громад, запропонованих екскомбатантами АТО/ООС. Професійні ментори та експерти будуть супроводжувати команди учасників, допоможуть доопрацювати ідеї проєктів та правильно їх презентувати.

Заявки для участі приймаються до 18 жовтня 2021 р.

Докладніше

ООН запрошує до участі у третьому хакатоні Hack for Locals «Спільно проти насильства»

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує всіх небайдужих громадян України взяти участь в онлайн-хакатоні Hack for Locals 3.0: «Спільно проти насильства», який відбудеться 26–28 листопада 2021 року.

Реєстрація для участі в хакатоні триватиме до 21 листопада.

Докладніше

ООН запрошує на презентацію нового маркетплейсу для підприємців

Запрошуємо на презентацію Svoi.market – маркетплейсу виробників та товарів зі сходу і півдня України. Це нова онлайн-платформа, створена ПРООН в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії.

Для участі у презентації необхідно зареєструватися.

Докладніше

ООН оголошує грант створення мережі цифрових хабів у сільських громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей

Програма ООН із відновлення та розбудови миру має на меті розширення активної участі громадян та підтримку співпраці між суб’єктами у цілях формування політики у процесах усіх етапів управління. У межах роботи зі сприяння участі громадян в управлінні громадою через електронну демократію Програма планує підтримати створення цифрових хабів у трьох партнерських громадах у Донецькій, Запорізькій та Луганській областях.

Проєкт, що буде реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинен реалізовуватися на території Донецької (смт Олексієво-Дружківка), Запорізької (смт Кирилівка) та Луганської (смт Новоайдар) областей.

Заявки приймаються до 8 жовтня 2021 р. 12:00

Докладніше

ПРООН запрошує підприємців на навчання навичкам електронної комерції

У жовтні 2021 року ПРООН в Україні проведе вісім дводенних тренінгів із розвитку навичок електронної комерції. 

До участі у навчанні запрошуються люди, які офіційно проживають, або зареєстровані як внутрішньо переміщені особи (ВПО) у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях. Навчання стане у нагоді як діючими підприємцям, так і тим, хто лише планує відкрити та діджиталізувати власну справу та активно вести онлайн-бізнес.

Участь у тренінгах – безкоштовна. 

Для участі у тренінгах необхідно зареєструватися.

Докладніше

ПРООН виступила співорганізатором Європейського форуму стійкості міст

Європейський форум стійкості міст – це унікальна платформа, де міста, організації та інші зацікавлені сторони обмінюються досвідом та обговорюють стратегії з адаптації до кліматичних змін та зміцнення стійкості міст для імплементації відповідних стратегій на місцевому рівні.

У 2021 році EURESFO відбудеться 19-20 жовтня у м. Мальме, Швеція, в гібридному форматі (передбачається офлайн формат та онлайн трансляція, яка буде доступна по реєстрації).

Докладніше

Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн тренінг для підприємниць у Сумській та Рівненській областях

Оголошується набір на безкоштовний онлайн тренінг для жінок-підприємниць, представниць мікро-, малого та середнього бізнесу (МСБ) в Сумській та Рівненській областях.

Зареєструватися на тренінги можна до 23:59, 7 жовтня 2021 року             

Докладніше

Навчальна програма «Лідерство в економічному розвитку»

Відкрито реєстрацію на навчальну програму «Лідерство в економічному розвитку» для посадових осіб органів місцевого самоврядування та державних службовців в Сумській та Рівненській областях.

кінцевий термін реєстрації – 22 вересня 2021 р., 23:59 та 4 жовтня 2021 р., 23:59  (у м. Рівне)

кінцевий термін реєстрації – 15 вересня 2021 р., 23:59 та 28 вересня 2021 р., 23:59 (у м. Суми)                  

Докладніше

ООН запрошує підприємців взяти участь у «Схід-Експо 2021»

Відкрита реєстрація для мікро-, малих та середніх підприємств Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей для участі в щорічній бізнес-події. Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2021» триває до 15 вересня.

Проведення заходу заплановано на 13-14 жовтня 2021 року у Києві, залежно від епідеміологічної ситуації у країні.

Докладніше

Результати запиту на виражання зацікавленості в межах проєкту МОМ/ПРООН «Розширення економічних можливостей жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні»

Додаткову підтримку у доопрацюванні локальних документів – стратегій та планів соціально-економічного розвитку, буде надано чотирьом територіальним громадам.

Докладніше

ПРООН запускає серію соціальних коміксів

15 червня 2021 р. відбудеться онлайн-презентація серії соціальних коміксів про наслідки збройного конфлікту на сході України та протидію домашньому насильству.

Мальописи покликані вкотре привернути увагу громадськості до проблем реінтеграції, з якими стикаються екскомбатанти АТО/ООС після повернення до мирного життя, викликів, які вимушена долати молодь, що раптово опинилась у вирі збройного конфлікту, та про те, як діти та підлітки можуть захистити себе та однолітків, аби запобігти та протидіяти домашньому насильству.

Докладніше

Запрошення до участі у конкурсі проєктів

Реагування на виклики в сфері прав людини в Україні та інтеграція підходу заснованого на правах людини (ППЛ) в державну політику

Мета цього грантового конкурсу – сприяння і зміцнення ключових зацікавлених сторін та установ у сфері прав людини для реагування на виклики в сфері прав людини в Україні та інтеграції ППЛ в державну політику.

Докладніше

Результати конкурсу партнерських соціально-економічних проєктів із протидії та зменшення впливу пандемії 

Участь у конкурсі взяли неурядові та благодійні організації, що у партнерстві з бізнесом та/або владою планують реалізовувати економічні і соціальні проєкти з протидії та полегшення наслідків пандемії COVID-19 в Україні. Обрано дев’ять проєктів, що отримають фінансування в рамках пілотного проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку», що впроваджується ПРООН на кошти, виділені урядом Швеції.

Докладніше

Культура толерантності: як побудувати суспільство, комфортне для всіх

Відкриття онлайн-курсу на Prometeus в жовтні!

Три раси, дванадцять впливових релігій, близько двох сотень національних держав, сотні релігійних учень, близько п’яти тисяч етнічних груп та понад шість тисяч мов на планеті. Толерантність — її наявність або відсутність — значною мірою визначає, як ці різні групи та люди співіснують. Це підхід, звичка, правило, світогляд та спосіб життя, в якому повага до різноманіття відіграє центральну роль. 

Докладніше

«Сафарі для громад»© : квест із пошуку природоорієнтованих рішень для місцевих громад

Сафарі для громад – це дводенна пригода, яка об'єднає членів спільноти, щоб колективно визначити, обговорити та знайти ідеї для вирішення проблем громади і планування подальших кроків, використовуючи природоорієнтовані рішення.

Протестована методологія та матеріали Сафарі чітко описані в Інструментарії для проведення Сафарі з відкритим доступом – аби організації мали можливість самостійно проводити Сафарі у своїх громадах.

Докладніше

Конкурс проєктів "Підтримка правозахисників для просування та захисту прав людини в Україні"

Мета грантового конкурсу – сприяння і зміцнення ключових зацікавлених сторін та установ у сфері прав людини для утвердження та захисту прав людини в Україні.

Конкурс проводитиметься за трьома лотами:

  • Розробка тренінгових програм з прав людини та підходу заснованого на правах людини (ППЛ) для держаних службовців.
  • Посилення діяльності Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини шляхом цільової підтримки проєктів ОГС.
  • Розробка нової навчальної програми з прав людини для журналістів та проведення навчальних заходів для студентів журналістики.

Докладніше

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка