ПРООН запрошує підприємців до участі у відкритих консультаційних зустрічах

Програма ООН із відновлення та розбудови миру організовує консультаційні зустрічі для підприємців і підприємниць із фахівцями/чинями з юридичних питань, питань оподаткування та обліку у містах на півдні та сході України.  

Для керівників/ць та власників/ць малого бізнесу, їхніх бухгалтерів/ок.

Для участі в тренінгах потрібно заповнити анкету реєстрації.

Докладніше

ООН запрошує український бізнес приєднатися до глобальної соціальної кампанії «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»

Щороку у період з 25 листопада по 10 грудня протягом глобальної акції «16 днів активізму проти насильства над жінками» суспільство, організації, державні структури та всі охочі активізують свої зусилля у боротьбі із гендерно зумовленим насильством.

В межах кампанії розроблено інформаційні матеріали – відео, постери, наклейки та ілюстрації для соціальних мереж.

Запрошуємо підтримати кампанію та розмістити на своїх локаціях (вітрини магазинів, офіси, кінотеатри, каси тощо) ці матеріали, а також приєднатися до глобальної кампанії онлайн у соціальних мережах (хештег #річутім).

Бізнес може приєднатися до глобальної акції офлайн та/або онлайн.

Докладніше

ПРООН запрошує до участі у тренінгах із підприємницької діяльності

Запрошуємо мешканок та мешканців окремих районів Запорізької та Донецької областей до участі у тренінгах на тему «Практичні аспекти підприємницької діяльності». Під час навчання учасникам розкажуть про моделювання бізнес-процесів, управлінський облік та фінансове планування, мотивацію та адаптацію персоналу.

Участь можуть взяти жителі таких районів: Бердянський, Приморський, Приазовський, Оріхівський, Гуляйпільський, Якимівський, Більмацький, Мелітопольський та Токмацький Запорізької області та Мангушський, Волноваський та Нікольський райони та місто Маріуполь Донецької області.

Для участі в тренінгах потрібно заповнити анкету реєстрації.

Докладніше

ПРООН проведе серію тренінгів для психологічного відновлення екскомбатантів АТО/ООС

Запрошуємо долучитися до серії тренінгів «Моя історія – моя сила: сторетворення як засіб психологічного відновлення» для екскомбатантів АТО/ООС.

Учасники тренінгів отримають унікальну можливість попрацювати з психологинею та експерткою з кінематографу Ольгою Онишко та опанувати унікальну методику сторетворення (сторітелінгу), відзнявши власні відеоісторії під її керівництвом. Авторська методика, якій навчатиме тренерка, допоможе екскомбатантам не тільки опанувати базові навички зі створення якісних відеоматеріалів, а й розповісти власну історію, поступово звільняючися від психологічного напруження.

Для участі в тренінгах потрібно заповнити форму до 19 листопада, 11:00

Докладніше

ПРООН проведе форум із розвитку волонтерських ініціатив на сході України

Запрошуємо долучитися до регіонального форуму «Життя на межі миру», який цьогоріч приурочено розвитку культури волонтерства та тому, як волонтерські ініціативи сприяють зростанню та розвитку громад на сході України, що потерпають від конфлікту. Представники найуспішніших волонтерських ініціатив зі всієї України ділитимуться досвідом та проведуть тематичні онлайн-майстерні для учасників форуму.

Захід відбуватиметься в інтерактивній формі, адже учасники зможуть самостійно обрати, до якої онлайн-майстерні долучитися.

Щоб долучитися до обговорень, необхідно зареєструватися до 17 листопада, 9:00 ранку.

Докладніше

Міжнародна конференція, присвячена психологічній підтримці екскомбатантів АТО/ООС, відбудеться онлайн

Запрошуємо на міжнародну онлайн-конференцію «Ментальне здоров’я: Україна. Світ. Майбутнє», що відбудеться 29 жовтня 2021 р. Захід об’єднає представників Міністерства у справах ветеранів, провідних дослідників, експертів, психологів та авторів науково обґрунтованих методів надання психологічної допомоги екскомбатантам та людям, які постраждали від збройних конфліктів. Окрім того, до дискусій долучаються міжнародні експерти з США, Японії, Великобританії та Польщі.

Учасники конференції зможуть долучитися до заходу та поставити запитання спікерам в онлайн-форматі, попередньо заповнивши реєстраційну форму до 26 жовтня 2021 р., 12:00.

Докладніше

IV Національний форум розвитку МСБ 2021: Від стійкості до сталості

Запрошуємо до участі українські підприємства, організації підтримки бізнесу, бізнес-об’єднання, представників регіональної та місцевої влади. 

Захід відбудеться 26 жовтня 2021 року в приміщенні Торгово-промислової палати України.

Реєстрацію відкрито до 25 жовтня 2021 року.

Докладніше

Ветерандвіж 2.0: ПРООН підтримає соціальні проєкти екскомбатантів АТО/ООС

Запрошуємо екскомбатантів та екскомбатанток АТО/ООС доєднатися до участі у хакатоні «Ветерандвіж 2.0: ресурс ветеранських ідей у громаді», що відбудеться 29–30 жовтня 2021 р. Ми шукаємо ветеранів та ветеранок АТО/ООС, які мають цікаві ідеї для втілення соціальних проєктів у громадах та потребують підтримки для їх успішної реалізації.

Ветерандвіж – це хакатон для підтримки ідей та втілення соціальних проєктів для розвитку громад, запропонованих екскомбатантами АТО/ООС. Професійні ментори та експерти будуть супроводжувати команди учасників, допоможуть доопрацювати ідеї проєктів та правильно їх презентувати.

Заявки для участі приймаються до 18 жовтня 2021 р.

Докладніше

ООН запрошує до участі у третьому хакатоні Hack for Locals «Спільно проти насильства»

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує всіх небайдужих громадян України взяти участь в онлайн-хакатоні Hack for Locals 3.0: «Спільно проти насильства», який відбудеться 26–28 листопада 2021 року.

Реєстрація для участі в хакатоні триватиме до 21 листопада.

Докладніше

ООН запрошує на презентацію нового маркетплейсу для підприємців

Запрошуємо на презентацію Svoi.market – маркетплейсу виробників та товарів зі сходу і півдня України. Це нова онлайн-платформа, створена ПРООН в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії.

Для участі у презентації необхідно зареєструватися.

Докладніше

ООН оголошує грант створення мережі цифрових хабів у сільських громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей

Програма ООН із відновлення та розбудови миру має на меті розширення активної участі громадян та підтримку співпраці між суб’єктами у цілях формування політики у процесах усіх етапів управління. У межах роботи зі сприяння участі громадян в управлінні громадою через електронну демократію Програма планує підтримати створення цифрових хабів у трьох партнерських громадах у Донецькій, Запорізькій та Луганській областях.

Проєкт, що буде реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинен реалізовуватися на території Донецької (смт Олексієво-Дружківка), Запорізької (смт Кирилівка) та Луганської (смт Новоайдар) областей.

Заявки приймаються до 8 жовтня 2021 р. 12:00

Докладніше

ПРООН запрошує підприємців на навчання навичкам електронної комерції

У жовтні 2021 року ПРООН в Україні проведе вісім дводенних тренінгів із розвитку навичок електронної комерції. 

До участі у навчанні запрошуються люди, які офіційно проживають, або зареєстровані як внутрішньо переміщені особи (ВПО) у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях. Навчання стане у нагоді як діючими підприємцям, так і тим, хто лише планує відкрити та діджиталізувати власну справу та активно вести онлайн-бізнес.

Участь у тренінгах – безкоштовна. 

Для участі у тренінгах необхідно зареєструватися.

Докладніше

ПРООН виступила співорганізатором Європейського форуму стійкості міст

Європейський форум стійкості міст – це унікальна платформа, де міста, організації та інші зацікавлені сторони обмінюються досвідом та обговорюють стратегії з адаптації до кліматичних змін та зміцнення стійкості міст для імплементації відповідних стратегій на місцевому рівні.

У 2021 році EURESFO відбудеться 19-20 жовтня у м. Мальме, Швеція, в гібридному форматі (передбачається офлайн формат та онлайн трансляція, яка буде доступна по реєстрації).

Докладніше

Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн тренінг для підприємниць у Сумській та Рівненській областях

Оголошується набір на безкоштовний онлайн тренінг для жінок-підприємниць, представниць мікро-, малого та середнього бізнесу (МСБ) в Сумській та Рівненській областях.

Зареєструватися на тренінги можна до 23:59, 7 жовтня 2021 року             

Докладніше

Навчальна програма «Лідерство в економічному розвитку»

Відкрито реєстрацію на навчальну програму «Лідерство в економічному розвитку» для посадових осіб органів місцевого самоврядування та державних службовців в Сумській та Рівненській областях.

кінцевий термін реєстрації – 22 вересня 2021 р., 23:59 та 4 жовтня 2021 р., 23:59  (у м. Рівне)

кінцевий термін реєстрації – 15 вересня 2021 р., 23:59 та 28 вересня 2021 р., 23:59 (у м. Суми)                  

Докладніше

ООН запрошує підприємців взяти участь у «Схід-Експо 2021»

Відкрита реєстрація для мікро-, малих та середніх підприємств Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей для участі в щорічній бізнес-події. Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2021» триває до 15 вересня.

Проведення заходу заплановано на 13-14 жовтня 2021 року у Києві, залежно від епідеміологічної ситуації у країні.

Докладніше

Результати запиту на виражання зацікавленості в межах проєкту МОМ/ПРООН «Розширення економічних можливостей жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні»

Додаткову підтримку у доопрацюванні локальних документів – стратегій та планів соціально-економічного розвитку, буде надано чотирьом територіальним громадам.

Докладніше

ПРООН запускає серію соціальних коміксів

15 червня 2021 р. відбудеться онлайн-презентація серії соціальних коміксів про наслідки збройного конфлікту на сході України та протидію домашньому насильству.

Мальописи покликані вкотре привернути увагу громадськості до проблем реінтеграції, з якими стикаються екскомбатанти АТО/ООС після повернення до мирного життя, викликів, які вимушена долати молодь, що раптово опинилась у вирі збройного конфлікту, та про те, як діти та підлітки можуть захистити себе та однолітків, аби запобігти та протидіяти домашньому насильству.

Докладніше

Запрошення до участі у конкурсі проєктів

Реагування на виклики в сфері прав людини в Україні та інтеграція підходу заснованого на правах людини (ППЛ) в державну політику

Мета цього грантового конкурсу – сприяння і зміцнення ключових зацікавлених сторін та установ у сфері прав людини для реагування на виклики в сфері прав людини в Україні та інтеграції ППЛ в державну політику.

Докладніше

Результати конкурсу партнерських соціально-економічних проєктів із протидії та зменшення впливу пандемії 

Участь у конкурсі взяли неурядові та благодійні організації, що у партнерстві з бізнесом та/або владою планують реалізовувати економічні і соціальні проєкти з протидії та полегшення наслідків пандемії COVID-19 в Україні. Обрано дев’ять проєктів, що отримають фінансування в рамках пілотного проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку», що впроваджується ПРООН на кошти, виділені урядом Швеції.

Докладніше

Культура толерантності: як побудувати суспільство, комфортне для всіх

Відкриття онлайн-курсу на Prometeus в жовтні!

Три раси, дванадцять впливових релігій, близько двох сотень національних держав, сотні релігійних учень, близько п’яти тисяч етнічних груп та понад шість тисяч мов на планеті. Толерантність — її наявність або відсутність — значною мірою визначає, як ці різні групи та люди співіснують. Це підхід, звичка, правило, світогляд та спосіб життя, в якому повага до різноманіття відіграє центральну роль. 

Докладніше

«Сафарі для громад»© : квест із пошуку природоорієнтованих рішень для місцевих громад

Сафарі для громад – це дводенна пригода, яка об'єднає членів спільноти, щоб колективно визначити, обговорити та знайти ідеї для вирішення проблем громади і планування подальших кроків, використовуючи природоорієнтовані рішення.

Протестована методологія та матеріали Сафарі чітко описані в Інструментарії для проведення Сафарі з відкритим доступом – аби організації мали можливість самостійно проводити Сафарі у своїх громадах.

Докладніше

Конкурс проєктів "Підтримка правозахисників для просування та захисту прав людини в Україні"

Мета грантового конкурсу – сприяння і зміцнення ключових зацікавлених сторін та установ у сфері прав людини для утвердження та захисту прав людини в Україні.

Конкурс проводитиметься за трьома лотами:

  • Розробка тренінгових програм з прав людини та підходу заснованого на правах людини (ППЛ) для держаних службовців.
  • Посилення діяльності Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини шляхом цільової підтримки проєктів ОГС.
  • Розробка нової навчальної програми з прав людини для журналістів та проведення навчальних заходів для студентів журналістики.

Докладніше

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка