Культура толерантності: як побудувати суспільство, комфортне для всіх

Відкриття онлайн-курсу в жовтні!

Ілюстрація: ПРООН в Україні

Три раси, дванадцять впливових релігій, близько двох сотень національних держав, сотні релігійних учень, близько п’яти тисяч етнічних груп та понад шість тисяч мов на планеті. Толерантність — її наявність або відсутність — значною мірою визначає, як ці різні групи та люди співіснують. Це підхід, звичка, правило, світогляд та спосіб життя, в якому повага до різноманіття відіграє центральну роль. 

Про толерантність з вами говоритимуть: 

⚡️ Марко Галаневич, музикант, вокаліст гурту «ДахаБраха», посланець толерантності Програми розвитку ООН в Україні. 

⚡️  Лариса Денисенко, правозахисниця, теле- та радіоведуча, письменниця, посланниця толерантності Програми розвитку ООН в Україні. 

⚡️ Любко Дереш, письменник, поет, посланець толерантності Програми розвитку ООН в Україні. Перший свій роман «Культ» написав у 16 років. 

⚡️ Світлана Колишко, юристка з міжнародного права, координаторка правозахисних проєктів Програми розвитку ООН в Україні. 

⚡️  Андрій Куликов, журналіст, теле- та радіоведучий, медіа-експерт, посланець толерантності Програми розвитку ООН в Україні. У 2013 році виступив співзасновником «Громадського радіо» та зараз очолює його правління.

⚡️  Мар’яна Савка, поетеса, дитяча письменниця, літературознавиця, посланниця толерантності Програми розвитку ООН в Україні. Співзасновниця та головна редакторка Львівського книжкового видавництва «Видавництво Старого Лева». 

⚡️  Павло Вишебаба, екоактивіст, музикант, посланець толерантності Програми розвитку ООН в Україні. Є співзасновником та головою ГО «Єдина планета». Бере участь у кампанії на захист тварин «ХутроOFF»

Взаємоповага, толерантність та шляхи її розуміння, а також посилення загальнонаціонального діалогу — на це спрямовано основну увагу слухачів цього курсу. 

Ви дізнаєтеся про: 

👉 поняття толерантності: чи правильно ми його розуміємо?

👉 корені та форми нетолерантності;

👉 міфи про толерантність в Україні та як зробити спілкування толерантнішим;

👉 толерантність під час пандемії COVID-19 як спосіб пізнання себе.

Цей курс створено в рамках комунікаційної кампанії з просування толерантності в Україні «Respect UA», яка проводиться Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД) за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

➡️ Зареєструватися: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+TOL101+2020_T3/about

Діліться цим дописом, аби якомога більше людей мали можливість отримати якісну освіту безкоштовно.