Онлайн-освіта для досягнення Цілей сталого розвитку: відбір на тренінг для тренерів

ПРООН в Україні

Проєкт Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) “Онлайн-освіта задля сталого розвитку” має на меті покращити доступ публічних службовців, представників бізнесу та громадських активістів до просвіти в галузі сталого розвитку. Проєкт фінансується Федеральним урядом Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнерами у виконанні проєкту для публічних службовців є Національна академія державного управління при Президентові України, Національне агентство України з питань державної служби та платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Мета навчання публічних службовців – підвищити їхню спроможність аналізувати, формувати та реалізовувати публічну політику сталого розвитку територій на основі розбудови ефективного багаторівневого врядування в Україні, спонукати публічних службовців до партнерських дій для досягнення Цілей сталого розвитку.

Навчання матиме комбінований характер, передбачаючи участь у створенні онлайн-курсу та проведенні очних тематичних тренінгів та складатиметься з двох етапів.

Етап перший: грудень 2019 року – січень 2020 року

  • спеціалізоване навчання тренерів з тематики досягнення Цілей сталого розвитку та розробки тренінгового курсу для державних службовців різних категорій.

Етап другий: лютий-березень 2020 року

  • тренери стають амбасадорами розробленого онлайн-курсу;
  • беруть участь у проведенні серії практико-орієнтованих тренінгів для публічних службовців.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі з відбору компетентних тренерів для проєкту.

Критерії відбору:

  • практичний досвід (не менше 3-х років) розробки та проведення навчальних заходів для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;
  • розуміння особливостей функціонування системи публічного управління в Україні, концепції реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади;
  • обізнаність про світовий порядок денний у галузі сталого розвитку до 2030 року, відповідні глобальні тенденції та адаптовані для України Цілі сталого розвитку;
  • вміння налагоджувати вертикальну і горизонтальну партнерську взаємодію у процесі розв’язання конкретних проблем задля сталого розвитку територій;
  • відмінні навички публічних виступів, вміння працювати з аудиторією, проактивна життєва позиція.  

Перевагу отримають ті, хто має досвід роботи в органах публічної влади, міжнародних організаціях, професійний або академічний досвід за кордоном.

Дедлайн подання заявки на участь у конкурсі: 27 листопада (00.00) 2019 року.

Кандидати, які успішно пройшли відбір, отримають  запрошення до 1 грудня 2019 року.

Попередні дати проведення тренінгу для тренерів: 12-14 грудня 2019 року.

Для подачі заявки на конкурс просимо:

1) заповнити Google форму https://forms.gle/ogRExNc3Njv1gJRW8.

2) надіслати актуальне резюме, яке підтверджує кваліфікацію заявника, та мотиваційний лист (до 1 с.) або відеоролик (до 1 хв.) на електронну скриньку  sdg.onlinecourse@gmail.com.