ПРООН представить дослідження “Жінки та чоловіки на керівних посадах в Україні”

Фото: shutterstock

Скільки відсотків підприємців та керівників компаній в Україні - це жінки? Яке співвідношення України з рештою країн Європи за гендерним балансом у бізнесі?

Дізнайтеся відповіді на ці та багато інших запитань на круглому столі "Розширення економічних можливостей жінок як шлях до гендерної рівності та стійкості до кризи", який відбудеться 6 квітня на платформі Zoom.

У його фокусі – дослідження "Жінки та чоловіки на керівних посадах в Україні".

Дослідження проведено за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українського проєкту “Зміцнення бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств (Етап ІІ)”, який впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Метою проєкту є підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні та підвищення його конкурентоспроможності за рахунок більш професійних та орієнтованих на клієнтів бізнес-об’єднань.

Метою круглого столу стане пролити світло на тематику рівного представництва жінок в Україні. Рівність та розширення можливостей жінок є п’ятою з 17 Цілей сталого розвитку та невід’ємною частиною інклюзивного та сталого розвитку. Вона спрямована на розширення можливостей усіх жінок та дівчат шляхом сприяння рівним правам жінок та чоловіків на економічні ресурси, власність на майно та фінансові послуги.

Вітальним словом подію відкриють Ніколь Рудер, директорка Швейцарського бюро співробітництва в Україні, Дафіна Ґерчева, постійна представниця ПРООН в Україні, та Сергій Савчук, національний координатор МОП в Україні.

Також під час круглого столу відбудеться панельна дискусія “Ідеї щодо подальшої підтримки підприємниць та удосконалення збору гендерно-дезагрегованих даних”. Серед запрошених спікерів:

✅ Ольга Оніщук, заступниця Міністра юстиції України з питань державної реєстрації

✅ Ігор Вернер, голова Державної служби статистики України

✅ Елла Лібанова, директорка Інституту демографії та соціальних досліджень імені Птухи М.В. Національної академії наук України

✅ Нургуль Асильбекова, спеціалістка програми, міжнародна менеджерка проєкту «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні», ООН Жінки

✅ Влада Котяш, співзасновниця Digital Women

Захід відбудеться на платформі Zoom

Коли: 6 квітня, 10.00-12.00

Для реєстрації на подію заповніть онлайн-форму до 4 квітня (21:00 за київським часом) за посиланням.