Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг

Над чим працює проект?

Ґрунтуючись на досвіді попередніх проектів та програм, проект «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг»  має на меті вдосконалити процес надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування за рахунок посилення громадського контролю і створення ефективного зворотного зв’язку з організаціями громадянського суспільства.

Цілі проекту

Завданням проекту є посилити потенціал організацій громадянського суспільства  для здійснення моніторингу надання адміністративних послуг у містах України завдяки наступному:

1.   Поширення кращих практик громадського моніторингу надання адміністративних послуг шляхом створення і налагодження ефективної роботи Ресурсного центру для організацій громадянського суспільства та налагодження співпраці між ними.

2.   Передача кращих українських, європейських та світових практик та знань щодо надання послуг на місцевому рівні, планування місцевого розвитку за широкої участі громадян, проектів соціальних інновацій та інших моделей залучення громадян до процесу прийняття рішень.

3.   Підвищення прозорості та підзвітності органів місцевого самоврядування через запровадження інноваційних моделей залучення громадян.

4.   Сприяння подальшій інтеграції кращих практик залучення громадянського суспільства для покращення надання послуг на місцях до регіональних / національних документів з політики розвитку адміністративних послуг та спільного прийняття рішень.

З яких джерел фінансується проект?Донор  2013 (витрати),дол. США 2014 (витрати),дол. США 2015 (витрати),дол. США Всього, дол. США
ПРООН  21,758.00 24,502.00 24,947.00 71,207.00
Європейський

Союз
102,940.00 135,603.00
112,752.00
351,295.00
Ресурсний центр*  2,274.81 1,271.67   5,313.06  8,859.44


*Внесок Ресурсного центру становить 10’000 євро згідно з проектним документом. Він використовується на рівні самого Ресурсного центру і не перераховується до бюджету проекту.

Досягнення проекту

•   Створено Ресурсний центр для громадських організацій з питань громадського моніторингу надання адміністративних послуг, що бажають впроваджувати практики громадського моніторингу. У 2015 році, ці функції виконуються ГО «Центр політико-правових реформ»

•   Розроблено пакет навчальних матеріалів для організацій громадянського суспільства з питань громадського моніторингу надання адміністративних послуг та для муніципальних службовців з пріоритетних питань галузевої реформи.

•   Розвинуто спроможність 30 ОГС з питань громадського моніторингу надання адміністративних послуг через ряд публікацій, тренінгів, оглядових візитів, вебінарів за темою та регулярне розповсюдження інформаційного вісника «Якісні та доступні адміністративні послуги»

•   Зроблено внесок у підвищення якості надання адміністративних послуг у 23 містах через надання малих грантів на впровадження інноваційних моніторингових ініціатив 16 громадських організацій.

•   Надано підтримку на впровадження 6 спільних ініціатив організацій громадянського суспільства та центрів надання адміністративних послуг з питань повсюдної підзвітності задля підвищення прозорості та підзвітності ЦНАП отримувачам послуг.

•   Розпочато діалог щодо національної політики з питань реформи адміністративних послуг.  

 

Виконання проекту за фінансовими показниками

  2013-2014
Виконання проекту, дол.США
$288,349.48

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка