Підтримка впровадження Цілей сталого розвитку в Україні

Про проект

project 1

Проект спрямований на підвищення громадської обізнаності й підтримку впровадження Порядку денного сталого розвитку до 2030 року та Цілей сталого розвитку (ЦСР) шляхом посилення системи моніторингу, спроможності у плануванні процесу реалізації Глобальних цілей та їх включення до регіональних стратегій і програм.

Проект має на меті популяризацію концепції, згідно з якою ЦСР та їх завдання є інтегрованими, а всі 17 Цілей є однаково важливими та взаємопов'язаними. Водночас, проект акцентує увагу на Глобальних цілях  8, 9 та 12 і реалізується відповідно до таких принципів, як інтеграція, співпраця, інновації та експериментування, а також застосовує підходи, які включають координацію на національному рівні, спрямованість на задоволення потреб громадян та результат.

 

Цілі проекту

·         Підтримка реалізації Порядку денного сталого розвитку до 2030 року та Цілей сталого розвитку (ЦСР) в Україні на національному рівні.

·         Контроль за виконанням адаптованих для України ЦСР, їх завдань та індикаторів шляхом збору, аналізу, інтерпретації та поширення даних, з особливим акцентом на Цілі 8 "Гідна праця та економічне зростання", Цілі 9 "Інновації та інфраструктура" та Цілі 12 "Відповідальне споживання".

·         Впровадження ЦСР у стратегії регіонального розвитку Волинської та Дніпропетровської областей, включаючи підтримку здійснення ефективної політичної діяльності, яка ґрунтується на Цілях сталого розвитку, та стратегічного планування для забезпечення реалізації Глобальних цілей, їх  інтеграції та локалізації на субнаціональному рівні.

·         Підтримка та підвищення рівня обізнаності урядових, неурядових, міжнародних інституцій щодо Цілей сталого розвитку  задля сприяння їх успішній адаптації та впровадженню в Україні.

 

 

Очікувані результати·         Надання підтримки Уряду України, Міністерству економічного розвитку та торгівлі України, галузевим міністерствам та Державній службі статистики України щодо створення ефективної системи моніторингу адаптованих на національному та регіональному/місцевому рівнях Цілей сталого розвитку, їх завдань та індикаторів.

·         Проведення експертних дискусій, які присвячені обговоренню індикаторів, визначених для Цілей  8, 9, 12 відповідно до Національної доповіді "Цілі сталого розвитку: Україна", а також аналізу якості статистичних даних, підходів до їх збору, аналізу та поширення, ролі та обов'язків установ на національному та регіональному рівнях.

·         Підтримка процесу розробки методології збору, обробки та розповсюдження даних за одним чи кількома визначеними показниками.

·         Проведення заходів з розвитку потенціалу місцевих органів влади у Волинській та Дніпропетровській областях щодо інтеграції та впровадження Цілей сталого розвитку в процесі формування регіональної політики.

·         Проведення інформаційно-просвітницьких подій та заходів, присвячених інформуванню бізнесу щодо Глобальних цілей, визначення їх ролі та обов'язків в процесі імплементації ЦСР.

·         Надання підтримки у створенні регіональних програм по реалізації ЦСР, а саме: у Волинській та Дніпропетровській областях, а також у процесі підготовки двох базових звітів - "Цілі сталого розвитку: Волинь" та "Цілі сталого розвитку: Дніпро".

·         Сприяння розробці, створенню та розповсюдженню інформаційних й адвокаційних матеріалів щодо впровадження Цілей сталого розвитку в Україні та світі, орієнтованих на бізнес-спільноту.

Донор

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH - € 70 000

 

 

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка