Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств

Про проект:

олр

Цей проект міжнародної технічної допомоги спрямовано на прискорення розвитку сектора малого і середнього підприємництва (мсп) в україні шляхом зміцнення потенціалу членських бізнес-об’єднань (бо), що дозволить забезпечити ефективнішу діяльність і стійкість цих організацій у середньо- і довгостроковій перспективі, якісніші послуги для малого і середнього бізнесу та активізацію публічно-приватного діалогу.

Проект впроваджується проон у співпраці з міністерством економічного розвитку і торгівлі україни та за фінансової підтримки державного секретаріату з економічних питань швейцарської конфедерації (seco).

Цілі проекту:

Ппроект розробляє та впроваджує індивідуалізовані програми зміцнення потенціалу бізнес-об’єднань в україні, що сприятиме посиленню їхньої інституційної, організаційної та фінансової спроможності щодо представництва інтересів приватного сектора та сприяє здійсненню активнішого, ефективнішого, та професійнішого діалогу між державним і приватним секторами, спрямованого на формування політики щодо покращення умов ведення бізнесу.

Проект позитивно вплине на здатність бізнес-об’єднань залучати нових учасників, розвивати конструктивну співпрацю з владними структурами та брати участь у формуванні політики, яка призведе до зростання сектора мсп. зростання кількості членів бізнес-об’єднань у поєднанні з підвищеною інституційною ефективністю, яка виникне завдяки підтримці з боку проекту, сприятиме фінансовій сталості організацій та прискоренню мобілізації підприємців, тим самим посилюючи ‘спільний голос’ бізнесу.

Компоненти проекту:1. Зміцнення організаційного потенціалу бізнес-об’єднань та ефективне управління

Бізнес-об’єднання отримають підтримку з розвитку спроможності з метою запровадження та підтримки належних принципів врядування та належної організаційної структури й процесів. Особлива увага буде надаватися розвитку членства бізнес-об’єднань, зокрема, залученню та утриманню членів, а також адмініструванню членства.

Очікувані результати: Удосконалення врядування у бізнес-об’єднаннях і підвищення їх стабільності з точки зору мандату, організації, членства і фінансових ресурсів.

2. Зміцнення спроможності бізнес-об’єднань щодо надання послуг

Цей компонент буде спрямовано на розвиток потенціалу бізнес-об’єднань щодо ефективного надання необхідних послуг і розробки інноваційних бізнес-рішень, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності малих і середніх підприємств.

Очікувані результати: Підвищена спроможність бізнес-об’єднань щодо надання своїм членам необхідних послуг сприятиме розвитку господарської діяльності МСП, а також обумовить фінансову стабільність бізнес-об’єднань за рахунок коштів отриманих від надання таких послуг.

3. Посилення адвокаційної діяльності та посередницького потенціалу бізнес-об’єднань

Компонент передбачає розвиток спроможності бізнес-об’єднань щодо визначення та формулювання спільних інтересів їх членів. Проект розвиватиме спроможність бізнес-об’єднань здійснювати посередництво між інтересами влади та бізнесу, а також їх спроможність до самостійного регулювання окремих питань.

Очікувані результати: Підвищення здатності бізнес-об’єднань МСП представляти інтереси своїх членів, брати участь у розробленні державної політики і стратегій та бути надійним партнером для влади у розвитку приватного сектору та економіки в цілому.

4. Посилення основних державних структур

Цей компонент зосередить увагу на здатності влади до конструктивної взаємодії з приватним сектором та надаватиме підтримку ефективному діалогу між ними. Органи влади на національному та регіонального рівнях пройдуть навчання щодо засобів залучення приватного сектора до процесу прийняття рішень, а також щодо структур і можливостей, необхідних для ефективної взаємодії з малим та середнім бізнесом

Очікувані результати: Влада готова до конструктивної участі в державно-приватного діалозі; вироблено підходи для оцінки пропозицій приватного сектору на основі обміну інформацією, діалогу та вміння посередництва.

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка