ПРООН провела дослідження з метою посилення ролі жінок у політиці та прийнятті рішень на місцевому рівні в Україні.

Фото: Shutterstock / Sergey Nivens

Жінки складають 53,6% населення України, водночас у парламенті їх представлено 20,8%, а в обласних та міських радах –  35,9%. Тобто у представницьких органах вдали жінки недопредставлені.

Як змінити цю статистику і спонукати жінок займатись політикою, брати активну участь у формуванні політики і прийнятті рішень? Чого потребують жінки, які щойно пройшли до рад і які виклики перед ними стоять? Яких знань, вмінь та навичок їм бракує? Відповіді на ці та інші питання можна знайти у дослідженні «Участь жінок у політиці та прийняття рішень на місцевому рівні: досвід, виклики і потреби», яке було проведено Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за підтримки Уряду Норвегії.

Квоти

Місцеві вибори 2020 року підтвердили, що жінки є активними учасницями політичного процесу – більше третини з них пройшли у ради різних рівнів. Значною мірою цьому посприяла законодавча квота в 40% для висування та формування партійних списків. До того ж вибори 2015 року, коли теж діяла квота, допомогли завести в ради активних жінок, які вже в 2020 році могли очолювати осередки партій для формування списків, своїм прикладом заохочуючи жінок йти в політику. Забезпечення гендерного балансу під час виборів також може стимулюватись державною фінансовою підтримкою партій, що пройшли до парламенту і забезпечили гендерну квоту, — така норма існує в Україні. Такі політичні партії отримують зверх передбачених бюджетних коштів на свою статутну діяльність, і це теж може слугувати стимулом для того, щоб залучати жінок.

Окрім законодавчих квот існують також і добровільні внутрішньопартійні квоти, коли партії за власною ініціативою впроваджують квотний принцип для формування списків на вибори, або ж для обрання керівництва партії. Такі квоти допомагають підтримувати жіноче лідерство в самій партії.

Гендерна політика партії

З внутрішніх квот випливає важлива роль партії у залученні жінок у політику на різних етапах. Проведення гендерного аудиту в партії може показати, які є можливості для зростання в управлінні осередками, як різноманіття, залучення жінок може допомогти партії на політичній арені. Результати такого аудиту партії стають основою для розробки програм, політик, які дозволяють і допомагають жінкам просуватись кар'єрними сходами, бути більш публічними і впізнаваними. Як наслідок, політика стає більш різноманітною і втрачає своє стереотипне «чоловіче» обличчя. Партії також можуть запроваджувати різноманітні фонди для підтримки жінок, які мають дітей і потребують допомоги по догляду за ними в період партійної роботи та інші заходи.

Міжфракційні об'єднання і групи

Поширений стереотип, що політика — це «чоловічий світ», досить складно подолати, якщо в медіа про політику говорять переважно чоловіки, так само, як і керують державою, областю, містом, громадою.

Міжфракційні об'єднання та групи, які своєю задачею ставлять забезпечення гендерної рівності, допомагають жінкам у політиці просувати важливі питання, ставати публічними, підтримувати інших депутаток, реагувати на прояви сексизму, дискримінації за ознакою статі та інше. Такі об'єднання є важливою платформою для взаємопідтримки і розробки рішень для гендерної рівності.

Політичне менторство

Страх перед «великою політикою», невпевненість у власних силах, стереотипи та інші застороги заважають жінкам іти в політику. Спеціальні (зокрема партійні) програми менторства (наставництва) допомагають таким жінкам отримати підтримку від більш досвідчених політикинь, здобути необхідний досвід (наприклад, помічниці депутата чи депутатки), покращити навички. Програми політичного (партійного) менторства можуть стосуватись і жінок, які вже є депутатками: вони можуть допомогти розкрити їхній потенціал, щоб ті ставали лідерками, а не просто виконавицями.

Навчальні та лідерські програми для жінок

Варто звернути увагу також на різноманітні навчальні та лідерські програми для жінок – як тих, що вже у владі, так і тих, що тільки планують політичну діяльність. Вони не просто вчать «читати» бюджет чи писати проєкти рішень; такі програми допомагають будувати спільноти, впевнюватись у своїх силах, знати механізми самозахисту від утисків, бути більш впевненою і рішучою – і таким чином стають важливим фактором становлення політикині.

У 2021 році за підтримки ПРООН новообрані депутатки матимуть змогу згуртуватись навколо цінностей рівності, недискримінації та розвитку своїх громад. У рамках проєкту «Посилення ролі жінок у політиці та прийнятті рішень на місцевому рівні» передбачено розробку та проведення навчальних офлайн- і онлайн-курсів для новообраних депутатів і депутаток, а також проведення просвітницької кампанії щодо необхідності повної, вільної та демократичної участі жінок на рівних умовах із чоловіками в політичному та громадському житті.

Авторка: Надія Бабинська-Вірна

Редакція: Юлія Самусь, ПРООН в Україні

Icon of SDG 05 Icon of SDG 11 Icon of SDG 16

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка