GIZ, ПРООН та Відкритий університет Майдану презентували навчальний курс на тему сталого розвитку в Україні

19 February 2019

Фото: Андрій Крєпкіх / ПРООН в Україні

Київ, 19 лютого 2019 р. – Сьогодні було оголошено про початок спільного проекту GIZ/ПРООН та запуск онлайн-курсу Відкритого університету Майдану. Проект «Електроне навчання задля сталого розвитку», який впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, покращить доступ до електронного навчання з тематики Цілей сталого розвитку (ЦСР) для українських державних службовців, представників бізнесу та громадських активістів. Розроблений у співпраці з національними та міжнародними партнерами, проект підвищуватиме обізнаність щодо сталого розвитку серед цих цільових груп. Загальний бюджет Проекту – 200 000 євро.

“Ми з гордістю оголошуємо про продовження нашої успішної співпраці з ПРООН як одною з найдосвідченіших міжнародних організацій, що підтримують впровадження ЦСР та Порядку денного до 2030 р. в Україні – це партнер, що має міжнародне визнання, який дивиться у перспективу і завжди орієнтується на інноваційні рішення. Тому наш внесок у підтримку діяльності ПРООН зростає із кожною наступною угодою, що ми підписуємо. Завдяки цій грантовій угоді ПРООН зможе працювати з максимальною гнучкістю і креативністю, аби досягнути чудових результатів і забезпечити успіх цього онлайн-курсу”, – сказав Фолькер Боде, заступник директора  GIZ в Україні.

Впродовж 18 місяців Проект підготує 30 тренерів, які підтримуватимуть електронне навчання; окрім того, буде розроблено три тематичні курси. Очікується, що принаймні 1 000 людей пройдуть навчання на цих курсах за час реалізації Проекту.

«Щоб досягнути Цілей сталого розвитку, визначених у Порядку денному до 2030 року, потрібні справжні трансформаційні зміни. Уряди, бізнес та громадянське суспільство – всі вони відіграють важливу роль і повинні працювати разом, щоб ефективно реагувати на надзвичайно складні виклики сьогодення. Це також потребує нових навичок, нових знань, а також нових підходів, цінностей та форм співпраці», – зазначив Маркус Бранд, Керівник програми демократичного врядування, ПРООН.

«Спираючись на досвід нашої глобальної мережі, ПРООН в Україні надає підтримку Уряду України, зокрема держслужбовцям, бізнес-спільноті, університетам та громадським активістам, допомагаючи їм об’єднати зусилля і стати рушіями змін у відповідних сферах. Разом із нашими партнерами з GIZ, ПРООН запускає новий проект, який сприятиме не лише розповсюдженню знань про різні аспекти сталого розвитку, але й розвитку цінностей та принципів Порядку денного до 2030 року. Ми віримо в те, що розвиваючи професійні навички й світогляд тих, хто приймають рішення, цей проект стимулюватиме важливі зміни, необхідні для досягнення Цілей сталого розвитку», – додав пан Бранд.   

Новий онлайн-курс «Сталий розвиток як нова філософія мислення», розроблений Відкритим Університетом Майдану, пропонує учасникам більше дізнатися про основні принципи сталого розвитку, Порядок денний у сфері сталого розвитку до 2030 року, а також про те, як Україна планує впроваджувати ЦСР.  

За докладнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Дієвої за ел. адресою tetyana.diyeva@undp.org або +38 050 446 50 04.