Спільний пресреліз ЄС/ПРООН

 

Експерти проєкту ЄС-ПРООН з парламентської реформи представили заключний звіт за результатами інституційно-функціонального аналізу Апарату Верховної Ради України, проведеного спільно з Вестмінстерською фундацією за демократію у січні-лютому 2020 року. Предметом аналізу була поточна структура Апарату та його функції: від системи управління персоналом до впровадження IT-рішень. Висновки звіту мають стати основою для розробки Плану стратегічного розвитку Апарату.

«Європейський Союз підтримує Україну у зміцненні державних інституцій, і ми віримо, що цей аналіз підготує підґрунтя для подальшого оновлення Апарату Верховної Ради України,» зазначив Посол Матті Маасікас, Голова Представництва ЄС в Україні.

Головний висновок аналізу звіту полягає у тому, що зміна функцій окремих підрозділів та порядку взаємодії між ними навряд чи принесе відчутний результат без врахування нового стратегічного контексту та змін в організаційній культурі. Саме тому керівництву ВРУ рекомендується невідкладно розробити та затвердити стратегічний план розвитку Апарату. Основні рекомендації звіту включають наступне:

●     Запровадити стратегічне планування в Апараті ВРУ, визначити його місію, цінності та цілі на найближче майбутнє. На думку експертів, План стратегічного розвитку має стати одним з ключових документів програми реформи Апарату.

●     Підвищити ефективність кадрової політики – від добору до просування та переведення між підрозділами.

●     Створити навчальний (тренінговий) центр для розвитку гнучких (soft skills) знань і навичок та стандартних (hard skills) дисциплін, що потрібні державним службовцям, які працюють в Апараті.

●     Продовжити роботу над впровадженням IT-рішень щодо документообігу та законотворення.

●     Посилювати внутрішню та зовнішню комунікацію, включаючи присутність парламенту у соціальних мережах.

Постійна представниця Програми розвитку ООН в Україні Дафіна Ґерчева заявила, що ПРООН високо цінує рішучу підтримку Апаратом процесу парламентської реформи.

«У Декларації щодо порядку денного до 2030 року йдеться про визначну роль парламентів у підтримці та моніторингу впровадження Цілей сталого розвитку,» відзначила Ґерчева. «Ми вітаємо дієвий підхід Апарату до запровадження організаційних змін, які сприятимуть підвищенню ефективності українського парламенту».

В свою чергу, Керівник Апарату Вячеслав Штучний подякував експертам проєкту Європейського Союзу та ПРООН, зазначивши значний обсяг виконаної роботи в рамках інституційно-функціонального аналізу.

«Ми ретельно вивчимо всі рекомендації та, найбільш вірогідно, перетворимо їх на дорожню карту реформування Апарату парламенту,» сказав Штучний.

Керівник Апарату повідомив, що вчора, 11 червня, він підписав розпорядження про створення робочої групи з розробки плану стратегічного розвитку, що базуватиметься на висновках аналізу.

Додаткова інформація:

Інституційно-функціональний аналіз був проведений Офісом парламентської реформи (ОПР) спільно з Вестмінстерською фундацією за демократію (Westminster Foundation for Democracy) у січні-лютому 2020 року в рамках проєкту ЄС-ПРООН з парламентської реформи. ОПР є ключовим компонентом Проєкту та дорадчою групою для керівництва ВРУ та її Апарату, загальне керівництво роботою якого здійснює Голова ВРУ. Проєкт ЄС-ПРООН з парламентської реформи має на меті посилити функціонування українського парламенту, роблячи його суттєво більш ефективною, підзвітною та прозорішою інституцією.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Миколи Ябченка за допомогою електронної пошти mykola.yabchenko@undp.org або телефоном +38 067 290 55 01.

Icon of SDG 16

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка