Фото: Shutterstock

Київ, 23 липня, 2020 - Минулого тижня під час онлайн-конференції, експерти проєкту ЄС-ПРООН з парламентської реформи презентували представникам Європейського парламенту та Представництва ЄС в Україні проміжні результати впровадження інституційної реформи в Апараті Верховної Ради.

Від Європейського парламенту в конференції взяли участь депутат Європарламенту, доповідач у справах України Міхаель Галер та президент Європейського парламенту у 2002-2004 роках Пет Кокс. Саме пан Кокс у 2015-2016 роках очолював Місію Європейського парламенту з оцінки потреб Верховної Ради, чиї рекомендації і лягли в основу Дорожньої карти парламентської реформи для України.

Заступник керівника Офісу парламентської реформи В’ячеслав Толкованов поінформував представників Європейського парламенту, що за участі експертів Офісу парламентської реформи Апарат Верховної Ради розробив Стратегію розбудови кадрового потенціалу Апарату та план заходів з її реалізації, у яких враховано цілу низку рекомендацій Місії з оцінки потреб. Пан Толкованов повідомив, що планом на 2020 рік було передбачено 36 заходів, 16 з яких вже успішно реалізовані.

Зокрема, розроблено внутрішню систему управління якістю, впроваджено стандарти ґендерної рівності, забезпечено розвиток корпоративної культури, підготовлено нормативно-правові документи з розвитку внутрішніх комунікацій, упровадження інноваційних кадрових практик в діяльність Апарату, розроблено портфоліо, що містить понад 20 навчальних курсів з розвитку професійних знань та навичок працівників Апарату тощо.

Також із залученням експертів Вестмінстерської фундації за демократію був здійснений інституційно-функціональний аналіз Апарату Верховної Ради, в якому детально проаналізовано як організаційну структуру Апарату, так і розподіл повноважень між структурними підрозділами та функціональну спроможність в цілому.

Однією з рекомендацій аналізу стало запровадження стратегічного планування, тож в була створена робоча група, яка завершує роботу над розробкою проєкту Стратегічного плану розвитку Апарату.

Пет Кокс високого оцінив досягнутий прогрес, зазначивши, що спільна робота експертів ЄС-ПРООН та фахівців Верховної Ради уможливила суттєві зрушення, які відповідають висновкам та рекомендаціям Місії Європейського парламенту з оцінки потреб.

Мартін Клауке, керівник Першого відділу програм допомоги «Належне управління та демократизація» Представництва Європейського Союзу в Україні зазначив, що «Європейський Союз радий, що завдяки партнерству з ПРООН ми можемо надавати таку фахову підтримку українському парламенту та сприяти його перетворенню на ефективнішу інституцію. Поточна реформа Апарату дасть змогу адаптувати його структуру та функції до вимог сьогодення, і ми готові підтримувати такі зміни».

Довідкова інформація: Місія Європейського парламенту з оцінки потреб Верховної Ради України під головуванням Пета Кокса працювала в Україні у вересні 2015 – лютому 2016 рр. За результатами роботи Місії були розроблені Доповідь та Дорожня карта щодо внутрішньої реформи та підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України.

Згадані документи були покладені в основу постанови Верховної Ради України «Про заходи з реалізації рекомендацій щодо внутрішньої реформи та підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України» від 17 березня 2016 року № 1035-VIII.

Проєкт ЄС-ПРООН з парламентської реформи впроваджується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй за фінансової підтримки Європейського Союзу. Він має на меті посилити роботу Верховної Ради України, щоб вона стала більш ефективною, підзвітною та прозорою інституцією.

За додатковою інформацією звертайтесь до Миколи Ябченка, фахівця з комунікацій та управління знаннями проєкту ЄС-ПРООН з парламентської реформи, mykola.yabchenko@undp.org.

Icon of SDG 16

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка