Нову кампанію Програми розвитку ООН «Не обирай вимирання», спрямовану на підвищення обізнаності про згубний вплив субсидування викопного палива для людей та планети, підтримали світові знаменитості

Фото: ПРООН

27 жовтня, Нью-Йорк – Щороку в світі витрачається приголомшлива сума в розмірі 423 мільярдів доларів США на субсидування викопного палива для споживачів – включаючи нафту, електроенергію, яка виробляється при спалюванні іншого викопного палива, газ та вугілля. Згідно з новим дослідженням Програми розвитку ООН (ПРООН), опублікованим сьогодні, це в чотири рази перебільшує суму, яку закликають виділити на допомогу бідним країнам для подолання кліматичної кризи. Відтак це є одним із дискусійних питань, що гостро стоїть напередодні Глобальної кліматичної конференції COP26, яка розпочнеться наступного тижня.

Коштів, що витрачаються безпосередньо на ці субсидії, було б достатньо, щоб покрити вартість вакцинації від COVID-19 для кожної людини у світі або щоб тричі сплатити річний внесок, необхідний для ліквідації глобальної крайньої бідності. Якщо при розрахунку цих субсидій врахувати непрямі витрати, включаючи витрати, пов’язані з впливом на довкілля, то цифра зросте до майже 6 трильйонів доларів США, згідно з даними, нещодавно опублікованими Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Окрім того, аналіз ПРООН засвідчує, що ці кошти, які сплачуються платниками податків, насправді лише поглиблюють нерівність і перешкоджають діям, спрямованим на боротьбу зі змінами клімату.

«Пандемія COVID-19 виявила застарілі аспекти глобальної економіки. Одним із них є той факт, що світ продовжує витрачати мільярди доларів на субсидування викопного палива. Водночас сотні мільйонів людей живуть у злиднях, а кліматична криза набирає обертів. Враховуючи все це, ми повинні запитати себе: чи є субсидування викопного палива раціональним використанням державних коштів?», – сказав керівник ПРООН Ахім Штайнер.

Субсидування викопного палива не лише неефективне, а й несправедливе. За даними МВФ, у країнах, що розвиваються, близько половини обсягу державних ресурсів, які витрачаються на підтримку споживання викопного палива, приносять вигоду 20 відсоткам найбагатшого населення.

«Обговорення питання про субсидування викопного палива є політизованим, але факти свідчать про те, що реформування цієї сфери просто необхідне, і якщо провести його правильно, це покращить ситуацію бідних людей, створить робочі місця та захистить планету, – сказав провідний економіст Бюро ПРООН з питань підтримки політик і програм та співавтор цього дослідження Джордж Грей Моліна. – Ми сподіваємося, що це дослідження стане початком розмови про надзвичайну важливість реформ для стимулювання зеленої і справедливої трансформації економіки у всіх країнах».

Звіт опублікований напередодні майбутніх зустрічей країн Великої двадцятки і Глобальної кліматичної конференції COP26 і свідчить про дедалі більше визнання економістами й політиками, а також МВФ і Світовим банком необхідності реформування сфери субсидування викопного палива. Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш також закликав до реформування цієї сфери.

Щоб звернути увагу на вкрай негативний вплив, яке субсидування викопного палива має для людей і планети, ПРООН створила захоплюючий короткометражний фільм у рамках нової інформаційної кампанії. У цьому фільмі одна з найвідоміших у світі вимерлих тварин – динозавр – виступає з промовою на Генеральній Асамблеї ООН, закликаючи світових лідерів відмовитися від субсидування викопного палива і звертається до всіх: «Не обирай вимирання».

Озвучена голосами знаменитостей з усього світу короткометражка «Не обирай вимирання» має на меті підвищити обізнаність громадськості про те, як субсидування викопного палива зводить нанівець значний прогрес, який вже вдалося досягнути в напрямку пом’якшення наслідків зміни клімату, і провокує поглиблення нерівності, адже вигоду від субсидування насправді отримують багаті.

Кліматичні надзвичайні ситуації провокує передусім енергетичний сектор, на який припадає 73 % антропогенних викидів парникових газів. Реформування системи субсидування викопного палива сприяло б скороченню викидів двоокису вуглецю і мало б позитивний ефект для здоров’я та добробуту людей. Такі реформи є також першим кроком до коректного встановлення цін на електроенергію, що відображає «справжню» та повну вартість використання викопного палива для суспільства і навколишнього середовища.

Але проведений ПРООН аналіз показує, що реформування системи субсидування викопного палива також може бути несправедливим і завдати шкоди домогосподарствам і суспільству, якщо ці реформи не будуть добре продуманими. Хоча субсидування викопного палива зазвичай є інструментом, який провокує збільшення нерівності, – адже левова частка переваг зосереджується в руках багатих – ці субсидії також становлять важливу частину доходів бідних людей, які в іншому випадку доведеться витратити на оплату спожитої електроенергії. Таким чином, скасування субсидій на викопне паливо може легко стати стратегією падіння доходів та енергії. Саме тому здійснення реформи у сфері використання викопного палива є непростим завданням, і це є головною перешкодою для переходу на чисті та відновлювані джерела енергії.

Виходячи з цього, дослідження ПРООН рекомендує систематичне та поступове реагування на реформи. Дослідження включає аналіз історій успіху, зібраних у кількох країнах у різних регіонах, а також пропонує «набір інструментів» для законотворців задля підтримки реформування системи субсидування та ціноутворення на енергоресурси. Цей набір інструментів дозволить застосувати поетапний підхід, що буде справедливим і рівноправним, а також включає захист доходів і компенсацію для вразливих груп населення.

«Коли ми розмірковуємо над тим, як ми плануємо фінансувати боротьбу зі змінами клімату, практика субсидування викопного палива означає, що ми фактично починаємо з позначки мінус 423 мільярди доларів США, – додав Ахім Штайнер. – Реформування – це непросто, а перехід на чисту енергетику ставить перед багатьма країнами низку складних викликів. Справді, кожна країна має йти своїм шляхом. Але ми також знаємо, що ми повинні відмовитися від цих джерел енергії, які спричиняють занепад нашої планети. Припинити їх фінансування таким чином, щоб це було зроблено чесно і справедливо, є критично важливим елементом цього переходу. Нещодавній звіт Міжурядової групи експертів зі зміни клімату, який Генеральний секретар ООН назвав «червоним попередженням» для людства, показує, що лише найбільш наполегливі дії, спрямовані на пом’якшення наслідків клімату, зможуть уповільнити глобальне потепління до 1,5°С. Наука каже нам, що вкрай важливо не перевищити цей показник, аби уникнути кліматичної катастрофи».

Кампанія «Не обирай вимирання» представляє платформу колективного інтелекту Global Mindpool, щоб допомогти вирішувати найважливіші проблеми нашого часу. Збираючи креативні ідеї та досвід з усього світу щодо вирішення надзвичайних кліматичних ситуацій, кризи в природі та нерівності, Global Mindpool допоможе ПРООН краще інформувати та спрямовувати зусилля законотворців в уряді, громадянському суспільстві та приватному секторі.

Дізнайтеся більше про кампанію на сайті www.dontchooseextinction.com

Про ПРООН

ПРООН – провідна організація в структурі ООН, що має на меті боротьбу з бідністю, нерівністю та змінами клімату. Працюючи з широкою мережею експертів і партнерів у 170 країнах, ПРООН допомагає народам розробляти інтегровані та стійкі рішення для людей і планети.

Дізнайтеся більше на сайті www.undp.org або стежте за нами у Твіттері @UNDP

Icon of SDG 10 Icon of SDG 13 Icon of SDG 15

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка