Парламентарі та держслужбовці дізнаються про форсайт як метод державного управління і визначення довгостокових пріоритетів, вивчать європейський досвід

Фото: shutterstock

КИЇВ, 19 липня 2021 р. – За ініціативою Верховної Ради України та Лабораторії інноваційного розвитку Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні стартує серія заходів із вивчення міжнародного досвіду використання стратегічного форсайту (практики роботи з майбутнім) у державному секторі.

Мета вебінарів – ознайомити українських парламентарів та представників центральних органів виконавчої влади із застосуванням методу форсайту в контексті роботи парламентів та урядових структур інших країн; розглянути  реальні приклади форсайт-процесів; обговорити пріоритетні методи форсайту для державного сектору України; сформувати форсайт-спільноту в публічному секторі.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук  зазначив, що форсайтинг є важливим і невіддільним елементом удосконалення роботи Парламенту, формування сталої, ефективної та практично застосовної функції Держави України в абсолютно різних сферах її існування.

«Варто зазначити, що Верховною Радою поточного скликання уже зроблено чимало для планування як своєї діяльності, так і вироблення прогнозованості законотворчого процесу. Зокрема, було запроваджено планування законопроектної роботи Верховної Ради, прийнято План законопроектної роботи Верховної Ради України на 2020 та 2021 роки», - додав пан Стефанчук.

Метод форсайту дозволяє парламентам та урядам проаналізувати й краще зрозуміти процеси та можливі сценарії змін, передбачити окремі тенденції, оцінити наслідки та вплив їхньої політики за різних обставин. Систематична робота з форсайтами, як показує досвід країн, які запровадили цей метод, сприяє покращенню якості ухвалюваних рішень щодо державної політики.

У державних та політичних органах багатьох європейських країн функціонують спеціальні форсайт-підрозділи, що відповідають за вироблення сценаріїв майбутнього, формулювання довгострокових пріоритетів певної державної політики та системний моніторинг сигналів (нових технологій, суспільних ЗМІ, економічних зрушень тощо), які необхідно враховувати при визначенні стратегій державного розвитку.

Так, Парламент Фінляндії ще у 1993 році створив Комітет із питань майбутнього, який забезпечує розгляд пропонованих Урядом політик на відповідність основним трендам та сценаріям майбутнього. Подібні підрозділи також функціонують і в інших парламентах світу (Європарламент, Великобританія, Естонія тощо) і в урядових структурах. Провідні експерти з цих країн поділяться з українськими учасниками  досвідом, досягнутими результатами та практичними рекомендаціями в ході чотирьох запланованих вебінарів.

Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева зазначила, що ПРООН в Україні раде бачити широку зацікавленість в сучасних методах державного упраління, зокрема у форсайтних методиках, серед представників Парламенту України та урядових експертів та висловила готовність усіляко підтримувати застовування нових підходів до розробки політик.

«Для прискорення імплементації Цілей сталого розвитку необхідні сильна політична воля, сприятлива законодавча та нормативна база. Однак, не менш важливим є і професійна і сучасника публічна служба, яка є не тільки ефективною, прозорою та підзвітною, але також широко застосовує інновації та форсайт. Лише суспільства, які є орієнтовані на мабутнє можуть впоратися зі складними викликами 21 століття».

На першому вебінарі, який відбувся 19 липня, учасники мали змогу ознайомитися з досвідом Великобританії та Північної Ірландії у сфері роботи з майбутнім, обговорити можливості застосування цього підходу в Україні, поділитися думками щодо ролі парламенту у формуванні спроможностей стратегічного форсайту в державному  секторі.

Решта вебінарів, на яких українські урядовці ознайомляться з досвідом Фінляндії та Естонії, заплановано на вересень-жовтень.

Для запитів ЗМІ

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Самусь, очільниці відділу комунікацій ПРООН в Україні, +380971391475, yuliia.samus@undp.org

Icon of SDG 04 Icon of SDG 17

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка