ПРООН запрошує підприємців до участі у відкритих консультаційних зустрічах

Програма ООН із відновлення та розбудови миру організовує консультаційні зустрічі для підприємців і підприємниць із фахівцями/чинями з юридичних питань, питань оподаткування та обліку у містах на півдні та сході України.  

Для керівників/ць та власників/ць малого бізнесу, їхніх бухгалтерів/ок.

Для участі в тренінгах потрібно заповнити анкету реєстрації.

Докладніше

ПРООН запрошує до участі у тренінгах із підприємницької діяльності

Запрошуємо мешканок та мешканців окремих районів Запорізької та Донецької областей до участі у тренінгах на тему «Практичні аспекти підприємницької діяльності». Під час навчання учасникам розкажуть про моделювання бізнес-процесів, управлінський облік та фінансове планування, мотивацію та адаптацію персоналу.

Участь можуть взяти жителі таких районів: Бердянський, Приморський, Приазовський, Оріхівський, Гуляйпільський, Якимівський, Більмацький, Мелітопольський та Токмацький Запорізької області та Мангушський, Волноваський та Нікольський райони та місто Маріуполь Донецької області.

Для участі в тренінгах потрібно заповнити анкету реєстрації.

Докладніше

ПРООН проведе серію тренінгів для психологічного відновлення екскомбатантів АТО/ООС

Запрошуємо долучитися до серії тренінгів «Моя історія – моя сила: сторетворення як засіб психологічного відновлення» для екскомбатантів АТО/ООС.

Учасники тренінгів отримають унікальну можливість попрацювати з психологинею та експерткою з кінематографу Ольгою Онишко та опанувати унікальну методику сторетворення (сторітелінгу), відзнявши власні відеоісторії під її керівництвом. Авторська методика, якій навчатиме тренерка, допоможе екскомбатантам не тільки опанувати базові навички зі створення якісних відеоматеріалів, а й розповісти власну історію, поступово звільняючися від психологічного напруження.

Для участі в тренінгах потрібно заповнити форму до 19 листопада, 11:00

Докладніше

ПРООН проведе форум із розвитку волонтерських ініціатив на сході України

Запрошуємо долучитися до регіонального форуму «Життя на межі миру», який цьогоріч приурочено розвитку культури волонтерства та тому, як волонтерські ініціативи сприяють зростанню та розвитку громад на сході України, що потерпають від конфлікту. Представники найуспішніших волонтерських ініціатив зі всієї України ділитимуться досвідом та проведуть тематичні онлайн-майстерні для учасників форуму.

Захід відбуватиметься в інтерактивній формі, адже учасники зможуть самостійно обрати, до якої онлайн-майстерні долучитися.

Щоб долучитися до обговорень, необхідно зареєструватися до 17 листопада, 9:00 ранку.

Докладніше

Міжнародна конференція, присвячена психологічній підтримці екскомбатантів АТО/ООС, відбудеться онлайн

Запрошуємо на міжнародну онлайн-конференцію «Ментальне здоров’я: Україна. Світ. Майбутнє», що відбудеться 29 жовтня 2021 р. Захід об’єднає представників Міністерства у справах ветеранів, провідних дослідників, експертів, психологів та авторів науково обґрунтованих методів надання психологічної допомоги екскомбатантам та людям, які постраждали від збройних конфліктів. Окрім того, до дискусій долучаються міжнародні експерти з США, Японії, Великобританії та Польщі.

Учасники конференції зможуть долучитися до заходу та поставити запитання спікерам в онлайн-форматі, попередньо заповнивши реєстраційну форму до 26 жовтня 2021 р., 12:00.

Докладніше

Ветерандвіж 2.0: ПРООН підтримає соціальні проєкти екскомбатантів АТО/ООС

Запрошуємо екскомбатантів та екскомбатанток АТО/ООС доєднатися до участі у хакатоні «Ветерандвіж 2.0: ресурс ветеранських ідей у громаді», що відбудеться 29–30 жовтня 2021 р. Ми шукаємо ветеранів та ветеранок АТО/ООС, які мають цікаві ідеї для втілення соціальних проєктів у громадах та потребують підтримки для їх успішної реалізації.

Ветерандвіж – це хакатон для підтримки ідей та втілення соціальних проєктів для розвитку громад, запропонованих екскомбатантами АТО/ООС. Професійні ментори та експерти будуть супроводжувати команди учасників, допоможуть доопрацювати ідеї проєктів та правильно їх презентувати.

Заявки для участі приймаються до 18 жовтня 2021 р.

Докладніше

ООН запрошує на презентацію нового маркетплейсу для підприємців

Запрошуємо на презентацію Svoi.market – маркетплейсу виробників та товарів зі сходу і півдня України. Це нова онлайн-платформа, створена ПРООН в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії.

Для участі у презентації необхідно зареєструватися.

Докладніше

ООН оголошує грант створення мережі цифрових хабів у сільських громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей

Програма ООН із відновлення та розбудови миру має на меті розширення активної участі громадян та підтримку співпраці між суб’єктами у цілях формування політики у процесах усіх етапів управління. У межах роботи зі сприяння участі громадян в управлінні громадою через електронну демократію Програма планує підтримати створення цифрових хабів у трьох партнерських громадах у Донецькій, Запорізькій та Луганській областях.

Проєкт, що буде реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинен реалізовуватися на території Донецької (смт Олексієво-Дружківка), Запорізької (смт Кирилівка) та Луганської (смт Новоайдар) областей.

Заявки приймаються до 8 жовтня 2021 р. 12:00

Докладніше

ПРООН запрошує підприємців на навчання навичкам електронної комерції

У жовтні 2021 року ПРООН в Україні проведе вісім дводенних тренінгів із розвитку навичок електронної комерції. 

До участі у навчанні запрошуються люди, які офіційно проживають, або зареєстровані як внутрішньо переміщені особи (ВПО) у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях. Навчання стане у нагоді як діючими підприємцям, так і тим, хто лише планує відкрити та діджиталізувати власну справу та активно вести онлайн-бізнес.

Участь у тренінгах – безкоштовна. 

Для участі у тренінгах необхідно зареєструватися.

Докладніше

«Здійснення правосуддя в умовах збройного конфлікту на сході України»: у Києві відбудеться ІV Форум суддів за підтримки ПРООН

ПРООН в Україні запрошує долучитися до Форуму суддів «Здійснення правосуддя в умовах збройного конфлікту на сході України», що пройде у Києві вже вчетверте 16 вересня 2021 р.

До обговорення запрошуються представники суддівської системи різних інстанцій, представники профільних громадських організацій, міжнародні партнери та всі, хто цікавиться питаннями здійснення правосуддя в охоплених збройним конфліктом Донецькій та Луганській областях.

Для участі в форумі необхідно зареєструватися до 10 вересня 2021 р. до 12:00.

Докладніше

ПРООН оголошує конкурс інноваційних рішень для громад східної України

Національний конкурс інноваційних рішень для громад східної України «EastCode 2021» – це заклик до дій, спрямованих на збільшення досліджень, нових розробок та проєктів у галузі технологій. Ми пропонуємо простір для інноваторів та змінотворців, аби представити свої ідеї та проєкти і отримати можливість перетворити громади на сході України на процвітаючі сучасні спільноти.

EastCode 2021 організовано ПРООН, Агентством інновацій Center42 та платформою кар’єрного розвитку Happy Monday у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та у партнерстві з Донецькою та Луганською ОДА за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Докладніше

ООН оголошує грантовий конкурс «Зміцнення громадської безпеки та взаємодія поліції та громади на засадах партнерства у цільових громадах Донецької та Луганської областей»

Цей конкурс грантів спрямований на підтримку п’яти проєктних ініціатив щодо застосування орієнтованого на громаду підходу для забезпечення громадської безпеки та взаємодії поліції та громади на засадах партнерства.

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 12:00 год., 17 червня 2021 року.

Докладніше

ООН оголошує грант «Професійний підхід до організації волонтерської діяльності у місцевих громадах Донецької та Луганської областей»

Загальна мета проєкту полягає у формуванні та підтримці професійного підходу до організації волонтерської діяльності та менеджменту волонтерських програм шляхом розвитку спроможностей менеджерів/координаторів волонтерських програм/проєктів, налагодження міжсекторального партнерства у громаді задля підтримки волонтерської діяльності, співтворчості у процесі пошуку та втілення інноваційних рішень,  що сприятимуть поширенню культури волонтерства та сталості волонтерських програм та проєктів.

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 12:00 8 червня 2021 року.

Докладніше

Академія краудфандингу 2021 оголошує набір на навчання

ПРООН в Україні та &Seed agency розпочинають набір до Академії краудфандингу 2021. Шукаємо підприємців/ниць та стартапи із Донецької, Луганської, Херсонської та з окремих районів та міст узбережжя Азовського моря Запорізької області – Бердянська, Мелітополя, Токмаку, а також Приморського, Приазовського, Оріхівського, Гуляйпільського, Якимівського та Більмацького районів. 

Прийом заявок триває до 15 червня 23:59.

Докладніше

[ОНОВЛЕНО]: ООН оголошує грантовий конкурс із впровадження Програми підтримки профілактики правопорушень та інших негативних явищ через взаємодію поліції та населення на партнерських засадах у Донецькій / Луганській області 

Взаємодія поліції і громади на засадах партнерства є одним із ключових напрямів діяльності Програми ООН із відновлення та розбудови миру. На реалізацію цього напряму Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грантовий конкурс із впровадження Програми підтримки профілактики  правопорушень та інших негативних явищ через взаємодію поліції та населення на партнерських засадах у Донецькій / Луганській області.


Заявки приймаються до 6 квітня 2021 р., 12:00

Докладніше

ООН оголошує грантовий конкурс для підтримки діяльності мережі робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості у громадах-партнерах Запорізької області

Цей грантовий конкурс, що проводиться у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, спрямований на забезпечення соціальної згуртованості та громадської безпеки

Заявки приймаються до 11 березня 2021 р., 12:00

Докладніше

ООН оголошує грант на пілотування інноваційних методів залучення молоді до громадської активності у громадах на сході України

Програма ООН  із відновлення та розбудови миру оголошує конкурс та запрошує громадські організації для пілотування інноваційних методів залучення молоді до громадського життя у Донецькій, Запорізькій та Луганській областях.

Заявки приймаються до 25 лютого 2021 р., 12:00

Докладніше

ООН оголошує грант на створення мережі робочих груп із громадської безпеки і соціальної згуртованості у громадах-партнерах Херсонської області

Цей конкурс, що проводиться у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, спрямований на об`єднання зусиль громадськості, представників органів державної влади та місцевого самоврядування для мобілізації громад, виявлення, обговорення та пошуку шляхів вирішення проблем та усунення факторів, що негативно впливають на стан громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Заявки приймаються до 25 лютого 2021 р., 12:00

Докладніше

Co-create with Locals: ПРООН відкриває набір на програму з розвитку інновацій для громадських активістів за підтримки Нідерландів та ЄС

ПРООН в Україні оголошує набір на експериментальну програму із розвитку інновацій “Co-create with Locals” (англ. «Співтворимо з місцевою громадою») та запрошує громадських активістів із різних куточків України долучитися до розробки довгострокових рішень для примноження позитивних змін у громадах.

Запуск програми здійснюється ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру спільно з Платформою із розвитку інновацій SoftServe, Лабораторією інноваційного розвитку ПРООН, Мережею робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості за фінансової підтримки Європейського Союзу та уряду Королівства Нідерландів.

Реєстрація для участі в експериментальній програмі із розвитку інновацій триватиме до 14 лютого 2021 р., 23:59

Докладніше

Грант на створення механізму лобіювання інтересів жінок, що живуть із ВІЛ/СНІД, в управлінських рішеннях, що ухвалюються в місцевих громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей

Цей конкурс, що проводиться Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, спрямований на посилення впливу на органи місцевої влади для закріплення інтересів жінок, що живуть із ВІЛ/СНІД, під час прийняття управлінських рішень, що ухвалюються в локальних громадах.

Заявки приймаються до 5 січня 2021 р., 12:00

Докладніше

Грант для впровадження Програми підтримки профілактики правопорушень та інших негативних явищ через взаємодію поліції та населення на партнерських засадах у Запорізькій області

Взаємодія поліції і громади на засадах партнерства є одним із ключових напрямів діяльності Програми ООН із відновлення та розбудови миру. На реалізацію цього напряму Програма ООН із відновлення та розбудови миру підтримає один проєкт у Запорізькій області з втілення програмного методу взаємодії поліції та громади на засадах партнерства (Сommunity Policing). У разі наявності декількох цікавих проєктів комісією може бути розглянуто питання щодо підтримки більше ніж одного проєкту.

Заявки приймаються до 5 січня 2021 р., 12:00

Докладніше

Грант для підвищення потенціалу місцевих громадських організацій та здійснення моніторингу надання сервісів доступу до правосуддя та безпеки на місцевому та обласному рівнях

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грантовий конкурс для посилення потенціалу місцевих громадських організацій та та здійснення моніторингу надання сервісів доступу до правосуддя та безпеки на місцевому та обласному рівнях.

Заявки приймаються до 5 січня 2021 р., 12:00

Докладніше

ООН оголошує грант на пілотування різних способів надання юридичної допомоги

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує громадські організації взяти участь у грантовому конкурсі для пілотування різних способів надання юридичної допомоги на сході України.

Заявки приймаються до 17 грудня 2020 р., 12:00

Докладніше

 

Онлайн-курс з ефективної комунікації для громадських організацій

Злагоджена та ефективна комунікація є запорукою успіху роботи громадських організацій.

Якщо ви бажаєте дізнатися, як розробити дієву комунікаційну стратегію, розібратися в тонкощах роботи з цільовою аудиторією та опанувати сучасні цифрові інструменти, запрошуємо вас долучитися до тематичного онлайн-курсу, що відбудеться вже в грудні за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансування урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Реєстрація триватиме до 2 грудня 2020 р., 20:00

Докладніше 

Запит інформації від неурядових громадських організацій для адміністрування малих грантів

Цей запит інформації від національних та міжнародних неурядових громадських організацій (ОГС / ГО) для виявлення інтересу ОГС / ГО у потенційному партнерстві з Програмою розвитку ООН (ПРООН) у 2021 році щодо адміністрування малих грантів в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру для підтримки проєктів цільових громад.

Пропозиції із підтверджувальними документами слід подати до 18 листопада 2020 року до 12:00  за київським часом. 

Докладніше

Мистецтво презентації для бізнесу: ООН та Greencubator розпочинають тренінги для підприємців

Якщо ви маєте власний бізнес чи тільки-но плануєте його розпочати, але час від часу відчуваєте труднощі в комунікації з клієнтами, інвесторами та медіа, – ми знаємо, як вам допомогти.

Протягом листопада 2020 року Програма ООН із відновлення та розбудови миру разом із Greencubator проведуть серію безкоштовних тренінгів із розвитку презентаційних навичок для підприємців у Луганській, Донецькій та Запорізькій областях.

Докладніше

Схід-Експо 2020: ООН та Мінцифри запускають виставку бізнесів в онлайн-форматі

Програма ООН із відновлення та розбудови миру разом із Міністерством цифрової трансформації запускають бізнес-виставку «Схід-Експо 2020», що розпочне роботу в онлайн-форматі вже 29 жовтня 2020 року на вебсайтах «Схід-Експо» та «Дія.Бізнес».

Підприємці з різних куточків сходу України презентуватимуть свою продукцію онлайн – від домашніх смаколиків та текстилю до хімічної промисловості та ІТ-розробок.

Докладніше

EastCode: ПРООН та Мінцифри оголошують конкурс інноваційних ІТ-рішень для громад

Запрошуємо усіх охочих до участі в інноваційному конкурсі з пошуку креативних ІТ-рішень для зміцнення та розвитку громад Донецької та Луганської областей. Запропонуйте ідею нового сервісу або стартапу і отримайте грантову підтримку та можливість реалізувати свій проєкт. Брати участь можна самостійно або з командою.

Прийом заявок триватиме з 12 жовтня до 23 листопада 2020 р.

Докладніше

Hack for Locals 2.0: ООН та Мінцифри проведуть хакатон для посилення безпеки в громадах

Програма ООН із відновлення та розбудови миру спільно з Міністерством цифрової трансформації України запрошують усіх охочих взяти участь у триденному хакатоні Hack for Locals 2.0: Хакатон для розвитку місцевих громад «Безпечні спільноти» (Safer Communities Hackathon), що відбудеться 30 жовтня – 1 листопада 2020 р.

Реєстрація для участі в хакатоні триватиме до 27 жовтня 2020 р.

Докладніше 

ООН оголошує грант для розвитку потенціалу громадських організацій у здійсненні аналізу, моніторингу та оцінки громадських ініціатив

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує до участі в конкурсі грантів для розвитку потенціалу громадських організацій у здійсненні аналізу, моніторингу та оцінки громадських ініціатив, що впроваджуються у громадах.

Заявки приймаються до 12 жовтня 2020 р., 12:00

Докладніше 

ООН оголошує грант на створення громадського ресурсного центру розвитку волонтерства

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант на створення громадського ресурсного центру розвитку волонтерства для підвищення рівня культури волонтерства та громадської участі.

Заявки приймаються до 12 жовтня 2020 р., 12:00

Докладніше 

Серія дистанційних тренінгів «Бізнес-збут онлайн» від ООН та Громадської школи бізнесу

Програма ООН із відновлення та розбудови миру та Громадська школа бізнесу оголошують реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс для представників мікро-, малого та середнього бізнесу в Луганській, Донецькій та Запорізькій областях.

Реєстрація на курс триватиме до 24 вересня 2020 р. включно.

Курс навчить підприємців, як долати наслідки пандемії COVID-19 у ринковому середовищі та як ефективно просувати свої продукти онлайн.

Докладніше 

Конкурс бізнес-грантів на сході України: подовжено термін прийому заявок

ПРОДОВЖЕННЯ терміну прийому заявок на конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей та в окремих районах та містах Запорізької області вздовж узбережжя Азовського моря.

Заявки для участі приймаються до 20 вересня 2020 р., до кінця доби.

Докладніше 

Цього року «Схід-Експо» проходитиме в онлайн-форматі

У зв’язку з погіршенням  епідеміологічної ситуації та переглядом рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у місті Києві, Програма ООН із відновлення та розбудови миру прийняла рішення провести виставку «Схід-Експо 2020» в онлайн-форматі.

Докладніше

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Маєте власну справу та прагнете її розвивати? Чи поки тільки мрієте про власний бізнес? Мрії на потім відкладати не варто, а з їх втіленням – ми готові допомогти!

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України, у межах якого ви зможете отримати до 10 000 доларів грантових коштів для розвитку власного бізнесу.

Заявки для участі приймаються до 6 вересня 2020 р.

Докладніше 

Конкурс грантів

для підтримки публічно-приватних ініціатив із покращення працевлаштування та підвищення конкурентоздатності випускників закладів професійно-технічної освіти на сході України

Реалізація підтриманих у результаті конкурсу проєктів передбачається: 

  • на території Донецької та Луганської областей, що контролюються урядом України;
  • у Бердянському, Приморському, Приазовському, Оріхівському, Гуляйпільському, Якимівському, Більмацькому Мелітопольському та Токмацькому районах Запорізької області та у містах Бердянськ, Мелітополь і Токмак.

Кінцевий термін подання проєктних пропозицій – 20 серпня 2020 р.

Докладніше

ООН оголошує грант для надання психологічної підтримки ветеранам АТО/ООС та іншим вразливим верствам населення на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант для надання психологічної підтримки ветеранам АТО/ООС та вразливим групам на сході України. Ми прагнемо, аби психологічна допомога та підтримка стали доступнішими, а ті, хто її потребують, могли швидко та без перешкод таку допомогу отримати.

До участі у грантовому конкурсі запрошуються громадські організації з Донецької та Луганської областей.

Заявки приймаються до 4 серпня 2020 р., 12:00

Докладніше 

ООН оголошує грантовий конкурс для створення служб захисту осіб, що зазнали насильства

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант для створення служб захисту та підтримки осіб, що постраждали від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства, та запрошує громадські ораганізації до участі.

Заявки приймаються до 6 серпня 2020 р., 12:00

Докладніше 

ООН оголошує набір до Академії краудфандингу

Якщо ти захоплюєшся власною справою та хочеш її розвивати, встигни подати свою заявку на навчання в Академії краудфандингу 2020. 

Провідні експерти та експертки з краудфандингу, копірайтингу, дизайну та соціальних медіа допоможуть підприємцям залучити необхідне фінансування для розвитку власної справи за допомогою онлайн-платформ та інноваційних методик. 

Прийом заявок триває до 21 липня 2020 року.

Докладніше

ООН спільно з ГО «Взаємодія Плюс» оголошують продовження грантового конкурсу для громадських організацій на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру спільно з ГО «Взаємодія Плюс» оголошує про продовження прийому заявок для участі в конкурсі грантів для громадських організацій у Донецькій та Луганській областях.

Заявки для участі в конкурсі приймаються до 20 липня 2020 року.

Докладніше 

Конкурс грантів

на покращення можливостей для працевлаштування та підвищення конкурентоздатності випускників закладів ПТО в Луганській, Донецькій та Запорізькій областях

Реалізація підтриманих в результаті конкурсу проєктів передбачається на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей та в окремих містах (Бердянськ, Мелітополь, Токмак) та районах (Бердянський, Приморський, Приазовський, Оріхівський, Гуляйпільський, Якимівський, Більмацький, Мелітопольський та Токмацький) Запорізької області.

Кінцевий термін подання проєктних пропозицій – 1 липня 2020 р.

Докладніше

ООН оголошує конкурс із розробки Антикорупційної стратегії для громад на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує громади Донецької та Луганської областей до участі в конкурсі на відбір громади, якій буде надано допомогу в розробці Антикорупційної стратегії.

Конкурс відбувається за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Заявки приймаються до 12 червня 2020 р.

Докладніше

ООН оголошує грант для розробників і постачальників бізнес-продуктів та послуг, об’єднань та асоціацій підприємців на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує розробників і постачальників бізнес-продуктів та послуг, об’єднань та асоціацій підприємців у Донецькій та Луганській областях, а також в окремих районах Запорізької області, до участі в конкурсі грантів.

Заявки приймаються до 28 травня 2020 р.

Докладніше

ООН разом із ГО «Взаємодія Плюс» оголошують грант для підтримки місцевого розвитку за різними напрямами для громадських організацій на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру разом із ГО «Взаємодія Плюс» оголошують грантовий конкурс для підтримки місцевого розвитку за різними напрямами та запрошують громадські організації з Донецької та Луганської областей взяти участь.

Заявки приймаються до 5 червня 2020 р.

Докладніше 

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс бізнес-грантів для створення, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 3 травня 2020 року

Докладніше 

[ОНОВЛЕНО] Грант для протидії та полегшення наслідків коронавірусу в громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант для протидії поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) та підтримки ініціатив для надання своєчасної допомоги найбільш вразливим категоріям населення.

Заявки приймаються до 17 квітня 2020 р.

Докладніше

Грант для популяризації судових послуг серед населення 

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант для підвищення рівня поінформованості про судові послуги серед населення.

Заявки приймаються до 31 березня 2020 р., 18:00

Докладніше

Грант для підтримки ветеранів АТО/ООС в Дніпропетровській області

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грантовий конкурс для розвиток місцевої системи підтримки ветеранів АТО/ООС за принципом рівний-рівному у громадах Дніпропетровської області.

Заявки приймаються до 31 березня 2020 р., 18:00

Докладніше 

 

ООН запрошує громадські та неурядові організації для управління програмою малих грантів

Програма ООН із відновлення та розбудови миру підтримує місцевий розвиток та запрошує неурядові та громадські організації для управління програмою малих грантів у громадах за такими напрямами:

  • громадська безпека
  • соціальна згуртованість
  • доступ до правосуддя
  • охорона громадського порядку
  • правозахист та адвокація
  • гендерна рівність

Заявки приймаються до 5 березня 2020 р.

Докладніше

Грант для проведення моніторингу судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грантовий конкурс для проведення моніторингу судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Донецькій та Луганській областях.

Заявки приймаються до 8 березня 2020 р., 18:00

Докладніше

Грант для розвитку громадських організацій та  моніторингу доступу до правосуддя та безпеки 

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грантовий конкурс для посилення потенціалу місцевих громадських організацій та та здійснення моніторингу надання сервісів доступу до правосуддя та безпеки на місцевому та обласному рівнях.

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше

Грант для впровадження механізму компенсації за використання приватної власності у зоні збройного конфлікту  

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант для отримання компенсації за використання приватної нерухомої власності військовими формуваннями в ході проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше

Грант для популяризації судових послуг серед населення 

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант для підвищення рівня поінформованості про судові послуги серед населення.

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше

Грант для підвищення соціальної згуртованості та безпеки в громадах Житомирської області

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грантовий конкурс, аби посилити соціальну згуртованість та безпеку в громадах Житомирської області. 

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше

 

Грант для підтримки ветеранів АТО/ООС в Дніпропетровській області

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грантовий конкурс для розвиток місцевої системи підтримки ветеранів АТО/ООС за принципом рівний-рівному у громадах Дніпропетровської області.

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше 

 

Грант для створення "Школи проєктного менеджменту"

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант для створення програми та впровадження навчальних заходів із проєктного менеджменту для неурядових громадських організацій.

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше 

 

Грант для посилення взаємодії поліції з громадськістю в Донецькій області

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант для організації взаємодії національної поліції із громадськістю на базі хабу в Донецькій області.

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше 

ООН оголошує грант для розвитку бібліотек на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант для розвитку потенціалу бібліотек в Донецькій та Луганській областях.

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше 

Грант для підтримки незалежних медіа на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант для підтримки діяльності незалежних медіа у громадах Донецької та Луганської областей.

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше 

Грант для захисту осіб, що постраждали від насильства

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант для захисту та підтримки осіб, що зазнали насильства.

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше 

Грант на створення Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант на створення та підтримку діяльності мережі Робочих груп із громадської безпеки і соціальної згуртованості у громадах-партнерах Донецької, Житомирської та Луганської областей.

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше 

Грант для розвитку партнерства з поліцією

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант на впровадження Програми профілактики правопорушень через посилення взаємодії поліції та населення на засадах партнерства. 

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше 

Грант на управління волонтерськими програмами в громадах

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант на управління та підтримку волонтерських програм в громадах.

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше 

ООН оголошує грант для підтримки громад уздовж лінії зіткнення

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант для підтримки ініціативних груп громад. що знаходяться уздовж лінії зіткнення Донецької та Луганської областей.

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше 

ООН оголошує грант для впровадження менторських програм для громадських організацій на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант для запуску менторських програм для громадських організацій на сході України. 

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше 

Грант для моніторингу впровадження грантових проєктів

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант для моніторингу реалізації грантових проєктів.

Заявки приймаються до 1 березня 2020 р., 18:00

Докладніше 

Icon of SDG 04 Icon of SDG 05 Icon of SDG 09 Icon of SDG 10 Icon of SDG 16 Icon of SDG 17

ПРООН У світі

Ви знаходитесь на ПРООН Україна 
Перейти на ПРООН у світі

А

Азербайджан Албанія Алжир Ангола Аргентина Афганістан

Б

Бангладеш Барбадос Бахрейн Беліз Бенін Білорусь Болівія Боснія і Герцоговина Ботсвана Бразилія Буркіна-Фасо Бурунді Бутан

В

В'єтнам Венесуела Вірменія

Г

Габон Гаїті Гамбія Гана Гаяна Гватемала Гвінея Гвінея-Бісау Гондурас Грузія

Д

Демократична Республіка Конго Джибуті Домініканська Республіка

Е

Еквадор Екваторіальна Гвінея Ерітрея Есватіні Ефіопія

Є

Єгипет Ємен

З

Замбія Зімбабве

І

Індія Індонезія

Й

Йорданія

К

Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Камерун Кенія Киргизстан Китай Кіпр Колумбія Коморські острови Корейська Народно-Демократична Республіка Косово Коста-Ріка Кот-д'Івуар Куба Кувейт

Л

Лаоська Народно-Демократична Республіка Лесото Ліберія Ліван Лівія

М

М'янма Маврикій та Сейшельські острови Мавританія Мадагаскар Малаві Малайзія Малі Мальдіви Марокко Мексика Мозамбік Молдова Монголія

Н

Намібія Непал Нігер Нігерія Нікарагуа

П

Пакистан Панама Папуа-Нова Гвінея Парагвай Перу Південна Африка Південний Судан Північна Македонія Програма допомоги палестинському народу

Р

Республіка Ірак Республіка Конго Руанда

С

С'єрра-Леоне Сальвадор Самоа (офіс покриває кілька країн) Сан-Томе і Принсіпі Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сомалі Судан Сурінам

Т

Таджикістан Тайланд Танзанія Тимор-Лешті Тихоокеанський регіон Того Тринідад і Тобаго Туніс Туреччина Туркменістан

У

Уганда Узбекистан Україна Уругвай

Ф

Філіппіни

Ц

Центральноафриканська Республіка

Ч

Чад Чилі Чорногорія

Ш

Шрі-Ланка

Я

Ямайка