Добре відомо, що нерівність доходів зростає, коли 10% найбагатших отримують до 40% загального світового доходу. Найбідніші 10% отримують лише від 2% до 7% загального світового доходу. У країнах, що розвиваються, нерівність зросла на 11%, якщо брати до уваги зростання населення.
Таке зростання розриву вимагає формування обґрунтованої політики для розширення прав і можливостей нижнього процентилю отримувачів доходів, а також сприяння економічній інтеграції всіх, незалежно від статі, раси або етнічної приналежності.
Нерівність доходів - глобальна проблема, що вимагає глобальних рішень. Для цього потрібно вдосконалювати механізми регулювання і моніторингу фінансових ринків та інститутів, заохочувати допомогу, спрямовану на розвиток і залучення прямих іноземних інвестицій у регіони, які найбільше цього потребують. Сприяння безпечній міграції та мобільності людей також є важливим фактором подолання зростаючого розриву.
Цілі в дії

Расова дискримінація в Україні: чи очевидний прогрес?
Українське громадянське суспільство оцінює наскільки Україна дотримується стандартів в області прав людини, викладених у Міжнародній конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, готується до огляду в Женеві. БІЛЬШЕ >

Звіт про людський розвиток у 2016 р. – Резюме мовою жестів
Волонтери ООН і ПРООН спільно підготували коротке резюме висновків «Звіту про стан людського розвитку в 2016 р.» на міжнародній та українській мові жестів, завдяки волонтеру ООН Рупмані Четрі та її перекладачці Мар’яні. ДИВИТИСЯ >