У світі немає жодної країни, яка б не відчувала серйозних наслідків зміни клімату. Обсяги викидів парникових газів продовжують зростати: на сьогодні вони вищі на понад 50% порівняно з 1990 роком. Хоча країни Східної Європи і Центральної Азії не продукують значних викидів парникових газів, цей регіон непропорційно потерпає від наслідків кліматичних змін.
Повені на Західних Балканах зруйнували будинки та призвели до вимушеного переселення тисяч людей. Скорочення льодовиків і зменшення водних ресурсів у Центральній Азії може серйозно вплинути на зрошення і виробництво гідроенергії. Молдова і південна Україна потерпають від сильних посух, які призводять до значних сільськогосподарських збитків.
Але люди в усьому регіоні мобілізують зусилля з метою скорочення викидів парникових газів, порятунку життів і допомоги громадам. Столиця Хорватії взяла зобов'язання стати містом із нульовим рівнем викидів вуглецю до 2050 року. На торфовищах Білорусі здійснюються безпрецедентні заходи для утримання вуглецю в ґрунті. Грузія застосовує складні системи раннього попередження й ефективніші методи захисту від повеней.
Глобальне потепління різко змінює людські життя. Діяти потрібно вже зараз.
Цілі в дії

Україна покладе край незаконному імпорту ліцензованих і заборонених речовин, що руйнують озоновий шар
Два хромато-мас-спектрометри прибули до спеціалізованих лабораторій Державної податкової служби України в Києві та Одесі. Придбане в рамках проекту ПРООН, це обладнання дозволить Митній службі України виявляти озоноруйнівні речовини (ОРР) у різних формах, зокрема у вигляді піни, рідкій і газовій формі, а також різних перевіряти суміші, що можуть містити ОРР, зокрема ті, що використовують при виробництві холодильників, розчинників та піноутворювачів. БІЛЬШЕ >